video thumb

بزرگ‌ترین دانشگاه استرالیای غربی بیت‌ کوین را برای برنامه‌های دوره‌ی دکتری پذیرش می‌کند!

دانشگاه کورتین (Curtin University) (که قبلاً دانشگاه تکنولوژی کورتین و مؤسسه فناوری استرالیای غربی شناخته می‌شد) یک دانشگاه دولتی در استرالیا است که در بنتلی و پرت، استرالیای غربی در استرالیا قرار دارد. این دانشگاه بزرگ ترین دانشگاه استرالیای غربی است که بیش از ۵۸٫۰۰۰ دانشجو دارد.

دانشگاه کورتین (Curtin) اخیرا اعلام کرده است که یک برنامه‌ی رمزنگاری را ویژه دانشجویان دوره‌ی دکتری راه اندازی می کند. گفتنی است که صندوق بورس تحصیلی ارزهای دیجیتال ویژه دانشجویان دوره دکتری به شرکت ها و افراد اجازه خواهد داد که به دانشجویان دوره‌ی دکتری که در حال تحصیل در رشته های بلاک چین، امنیت فضای مجازی و تحلیل داده ها هستند، از طریق ارزهای دیجیتال کمک مالی کنند.

برنامه های آموزش عالی متمرکز بر فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال به طور کامل از طریق بیت کوین یا اتریوم تأمین می شود، و مقامات این دانشکده اظهار کردند که این مسئله به محبوبیت ارزهای دیجیتال به عنوان یک روش پرداخت کمک خواهد کرد.

پروفسور گری آلیسون (Garry Allison)، معاون معاونت علمی-پژوهشی دانشگاه کورتین عنوان می کند که این امر فرصت خوبی در اختیار سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال برای ایجاد نسل جدیدی از فارغ التحصیلان دوره دکتری قرار می دهد که در آینده به توسعه ‌ی این فناوری کمک خواهند کرد.

پروفسور آلیسون می گوید: “با ایجاد صندوق بورس تحصیلی ارزهای دیجیتال ویژه دانشجویان دوره دکتری، دانشگاه کورتین، فرصت هایی را برای کارآفرینانی فراهم خواهد کرد که مزایای قابل توجهی از ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم به دست آورده اند، تا بتوانند این مزایا را مجددا به جوامع بازگردانند. “

این صندوق جدید بدین معنی است که سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال می توانند با کمک مالی به آموزش دانشجویان علاقه مند به تسهیل پذیرش فناوری بلاک چین و بیت کوین کمک کنند. علاوه بر این، بیشتر این خیرین می توانند زمینه تخصصی که مایل به حمایت از آن هستند را نیز انتخاب کنند.
دانشگاه های سراسر جهان در حال پذیرش ارزهای دیجیتال هستند

در چند ماه گذشته، سایر موسسات آموزشی مانند دانشگاه Dublin City و دانشگاه British Columbia نیز برنامه هایی در زمینه‌ی فناوری های بلاک چین راه اندازی کرده اند. این در حالی است که دانشگاهDublin City با شرکت فناوری اطلاعات ایرلند تحت عنوان ICT Skillnet همکاری می کند تا یک رشته‌ی تحصیلی در این زمینه در دوره‌ی کارشناسی ارشد ارائه دهد و دانشگاه British Columbia نیز یک رشته در دوره‌ی تحصیلات تکمیلی در زمینه فن آوری بلاک چین راه اندازی کرده است.

در سال ۲۰۱۳، دانشگاه نیکوزیا در قبرس، اولین دانشگاه در جهان بود که به دانشجویان خود اجازه‌ داد تا شهریه خود را از طریق بیت کوین پرداخت کنند.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ