video thumb

سرمایه گذاری ماروبنی ژاپن در شرکت بلاک چینی ویژه فروش برق

شرکت ژاپنی ماروبنی که از فعالان بزرگ صحنه تجارت این کشور محسوب می شود، از آغاز پشتیبانی خود از یک پلتفرم تجاری مبتنی بر بلاک چین خبر داد.
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی رویترز در همین خصوص، ماروبنی در راستای این پروژه خود از اعطای وام به شرکت بلاک چینی WePower که در لیتوانی مستقر است خبر داد. گفته می شود این وام در ازای خرید سهام شرکت مذکور از سوی ماروبنی پرداخت شده و البته هنوز میزان سهام فروخته شده به طرف ژاپنی در ازای پرداخت وام مذکور مشخص نیست.
شرکت WePower تاکنون اقدام به توسعه پلتفرم بلاک چینی خود جهت استفاده در سطوح متوسط و پایین ویژه بنگاه های اقتصادی و تجاری کرده که این پلتفرم به تولید برق از طریق انرژی باد و خورشید با استفاده از انعقاد قراردادهای دیجیتال فروش برق تولیدی توسط این واحدها کرده است.
این شرکت لیتوانیایی اعلام کرده که به دنبال درآمد زایی ده ها میلیون دلاری از طریق پایه گذاری پروژه های خرد تولید برق و فروش انرژی حاصل از این پروژه ها در بازار انرژی است.
به گفته رویرز، این اقدام WePower می تواند حتی در بلند مدت، مشتریان بزرگی در سطح واحد های صنعتی را به بازار ایجاد شده انرژی کشانده و در نتیجه بازاری پر ثبات و امن را برای تولید کنندگان تحت پوشش این شرکت ایجاد نماید.
همچنین پلتفرم مبتنی بر بلاک چین فروش انرژی WePower به انعقاد سریعتر و ساده تر قراردادهای فروش و تولید انرژی کمک شایانی خواهد کرد.
لازم به ذکر است شرکت مبتنی بر بلاک چین WePower در سال ۲۰۱۸، تنها در یک روز موفق به فروش کم نظیر ۴۰ میلیون دلاری سکه های پیشنهادی اولیه یا همان ICO خود شد. این شرکت اعلام کرده که تولید کنندگان انرژی الکتریسیته بادی و خورشیدی می توانند با فروش انرژی تولیدی خود اقدام به خرید توکن های دیجیتال کنند.
گفتنی است شرکت ژاپنی ماروبنی پیشتر نیز در فوریه سال جاری میلادی اقدام به انعقاد قرارداد سرمایه گذاری مشابه در یکی از شرکت های فعال بلاک چینی در زمینه تولید و فروش انرژی در آمریکا کرده است.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ