هفت دلیلی که هنوز برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال دیر نشده است

هفت دلیلی که هنوز برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال دیر نشده است

افراد متخصص می‌گویند که با وجود فراریت ارز دیجیتال سرمایه گذاری در این زمینه کاری زیرکانه است. با اینکه قیمت بیت کوین (Bitcoin) هنوز هم به ارزش ۲۰ هزار دلاری سال ۲۰۱۷ خود بازنگشته است ولی بر طبق خبرها ۴ درصد رشد داشته و به قیمت ۶۶۲۳ دلار دست یافته به طوری که بر طبق گزارشهای بازار سهام سیان بی سی (CNBC) شرکت بلک راک (Blackrock) یک گروه کاری برای نظارت بر روی ارز دیجیتال و بلاک چین (Blockchain) در نظر گرفته است.

صرافی ارز دیجیتال سرمایکس : چند شرکت سرمایه گذاری بزرگ دیگر نیز همانند بلک راک نظارت خود را شروع کرده‌اند که همین مسئله باعث شده بسیاری از متخصصان اعتقاد پیدا کنند که سرمایه گذاری در این زمینه و همچنین ارزش قیمت ارز دیجیتال افزایش خواهد یافت. در اینجا نظرات تعدادی از این متخصصان را که میگویند باید در زمینه ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرد و دلایل آنها را برایتان خواهیم گفت.

 

۱قوانین و مقررات در حال تدوین است و این نشانه خوبی است

کمیسیون ارز و اوراق بهادار اعلام کرده است که ارزهای دیجیتالی همانند بیت کوین (Bitcoin) با اینکه جزو اوراق بهادار محسوب نمی‌شوند، در حال رشد خوبی هستند و اجازه سرمایه‌گذاری گسترده در این زمینه را خواهند داد. افراد و مشاغل در حال حاضر می‌توانند ارز دیجیتال تهیه کنند این نکته را می‌دانند که این ارزها اوراق بهادار محسوب نمی‌شوند.

-کوین بری، مؤسس و مدیرعامل مینتوم (Myntum)

 

۲ ارز دیجیتال در تمام ساعات و تمامی روزهای هفته در دسترس هست

بانک‌ها و وال استریت از دوشنبه تا جمعه هر هفته تا ساعت ۴ بعد از ظهر کار می‌کنند ولی ارز دیجیتال هیچگاه از دسترس خارج نمی‌شود. این در دسترس بودن همیشگی ارز دیجیتال یکی از موارد مهم و مثبت این نوع ارز است که معمولاً مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

– پاتریک گری مدیر عامل هش‌چین تکنولوژی (HashChain Technology)

 

۳ سرمایه گذاری‌های سنتی پرخطرتر می‌شوند

همینطور که نرخ سود در آمریکا به تدریج کاهش پیدا می‌کند فشار معکوس آن بر روی طلا و اجناس بهادار دیگر است. ارز دیجیتال می‌تواند یکی از سرمایه گذاری‌های غیر سنتی باشد که در سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹ به خوبی عمل می‌کند.

-ری یوسف مدیرعامل پکسفول Paxful

 

۴ پتانسیل رشد بسیار زیادی دارد

تصویب ارزهای دیجیتال در حال حاضر دو دهم درصد است و در هر سال ۱۰۰ درصد افزایش داشته است. با این نرخ رشد پتانسیل و شانس رشد این ارزها در ۱۰ سال آینده بسیار زیاد است. با وجود چند رکود اقتصادی چنین پتانسیل و نرخ رشدی نباید دست کم گرفته شود.

– پاتریک گری مدیرعامل هش‌چین تکنولوژی

 

۵به کارتان تنوع دهید

ارز دیجیتال به شما کمک می‌کند که در سطوح متنوعی کار کنید که برای کشورهایی که تحت تأثیر تورم بالا هستند مانند ونزوئلا و زیمباوه بسیار مناسب است.

-دین آناستوس، مدیرعامل بلاک چین دیولوپرز (Blockchain Developers)

 

۶ این یک بازار خرسی است

ارز دیجیتال بازار خرسی امسال است که به سرمایه‌گذاران فرصت فروش ارز دیجیتال را با قیمتی تقریباً معادل آنچه در پایان سال گذشته خرید و فروش می‌شد، می‌دهد. در حال حاضر قیمت بیت کوین ۷۰ درصد از بالاترین قیمت خود، کاهش داشته است. از لحاظ تاریخی بیت کوین هفت بار به میزان ۸۰ درصد کاهش قیمت داشته تا دوباره به قیمت بالاتری برگشته است. این شانس وجود دارد که دوباره این اتفاق رخ دهد.

-دین آناستوس مدیرعامل بلاک چین دیولوپرز

 

۷نهادهای غول پیکری در آن سهیم هستند

شرکت‌های بزرگ و مؤسسات مالی به طرز سنگینی در زمینه ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کردند. بیشتر کمپانی‌های نامدار دنیا قدم‌های عظیمی در این زمینه برداشته‌اند و اوضاع نشان می‌دهد ک نظرات عمومی در این زمینه در حال تغییر است.

-پاتریک گری، مدیرعامل هش‌چین تکنولوژی

همچنین بخوانید: ۲۰ ارز دیجیتال محبوب

دیدگاه ها

برای ارسال نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

وارد شوید