سرمایکس
video thumb

سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیون دلاری انگلیسی‌ها بر روی پلتفرم Waves

شبکه بلاک چینی Waves Platform از افزایش ۱۲۰ میلیون دلاری سرمایه خود خبر داد. به گفته مسئولان این پلتفرم، این میزان افزایش سرمایه در همکاری و سرمایه گذاری مشترک شرکت Vostok که یک شرکت خصوصی مبتنی بر بلاک چین به حساب می‌آید انجام شده است.

لازم به ذکر است که اصل تامین این سرمایه از طریق سرویس خدمات مالی «دلفین» انجام شده که پایگاه آن در لندن مستقر بوده و با پشتیبانی سرمایه گذاران بخش خصوصی به فعالیت می‌پردازد.

گفته می‌شود با انجام این میزان سرمایه گذاری، میزان سرمایه موجود Waves Platform به حدود ۴۰۰ میلیون دلار افزایش یافته است.

«ساشا ایوانوف» بنیانگذار Waves Platform در خصوص لزوم توسعه شبکه‌های غیر متمرکز مالی با همکاری شرکت‌های بزرگی چون Vostok اظهار داشت: با توجه به ایده استفاده از شبکه های غیر متمرکز مالی جهت نگهداری اطلاعات و کاهش قیمت‌ها، استقبال از ارزهای دیجیتال اکنون افزایش یافته است.

به گفته ایوانوف بلاک چین‌های خصوصی به عنوان محرکی برای بلاک چین‌ عمومی به حساب می‌آیند تا آنها را تشویق به حفاظت بهتر از اطلاعات کاربران کنند. بازارهای هدف Vostok عمدتا در آسیا، اروپا و کشورهای شوروی سابق متمرکز هستند. انتظار می‌رود این پروژه مبتکرانه و نو، تا سال آینده میلادی بر روی پلتفرم Waves Platform فعال و راه اندازی شود.

لازم به ذکر است Waves Platform دو ماه پیش اقدام به راه اندازی سیستم تبادل مالی جدید خود کرد که قادر به انجام ۶٫۱ میلیون تراکنش مالی در روز آن هم بدون هیچ گونه تاخیر و یا خرابی شبکه است.

به علاوه، کاربران این پلتفرم هیچ گونه گزارشی از کندی سرعت کار ساخت توکن‌ها، انتقال و یا مبادله آنها ارائه نکرده‌اند. گفته می‌شود این پلتفرم حتی در ساعت اوج شلوغی شبکه نیز قادر به انجام صدها تراکنش مالی در هر ثانیه می‌باشد.

ایوانوف همچنین در خصوص سرعت انجام تراکنش ارزهای دیجیتال مختلف گفت: فرآیند تبادل بیت کوین تنها چند ثانیه طول خواهد کشید. ظرفیت تراکنش اتریوم نیز در حال دو برابر شدن است و از چندین راه این ظرفیت را افزایش داده ایم. WAVES تکنولوژی را عملیاتی کرده که منجر به ایجاد تغییر در حجم مبادلات تجاری شده است- این مساله تنها در محیط آزمایشگاهی ثابت نشده بلکه در دنیای واقعی عملیاتی شده است.

برنامه‌های بزرگ برای سال جدید میلادی

اقدامات ذکر شده تمام برنامه‌های توسعه طلبانه Waves Platform را شامل نمی‌شود. بلکه این شرکت به دنبال اجرای برنامه‌های بیشتر در سال جدید پیش روی میلادی است که از جمله می‌توان به هدف‌گذاری افزایش ارزش توکن‌های دیجیتال صادر شده از سوی این شرکت و پیوستن به جمع ۲۰ ارز برتر در بازار سرمایه های دیجیتال جهان اشاره کرد که اولین قدم عملیاتی شدن چنین برنامه‌ای ارائه قراردادهای هوشمند این شرکت در ماه سپتامبر سال جاری میلادی بود.

Waves همچنین قرار است در سال جدید میلادی دومین قرارداد سرمایه گذاری کلان خود را با شریکی جدید به امضا برساند.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version