سرمایکس
sarmayex Coin icon

استیکینگ سرمایکس راه‌اندازی شد

sarmayex Coin icon اطلاعات بیشتر
video thumb

صدای ارزجو ۱۰ دی ۹۷؛ ارز دیجیتال گرام تلگرام و مفاسد اقتصادی و تحلیل بازار

صدای ارزجو ۱۰ دی ۹۷ طب روال معمولی تحریریه ارزجو منتشر شد و حالا یک پادکست پر از اخبار و مطالب آموزشی در اختیار شماست تا اطلاعتتان را در زمینه ارزهای دیجیتال و اخبار داغ این حوزه بروز نمایید. در این پادکست به سراغ اخباری از ارز تلگرام رفتیم و همچنین تحلیلی از مارکت داشتیم و سایر اخبار این حوزه را مورد بررسی قرار دادیم.

در اولین مطلب به سراغ جزئیات و حواشی ایجاد شده پیرامون ارز گرام تلگرام رفتیم و جزئیاتی از تغییرات ایجاد شده در آن را اعلام کردیم ولی یکی از نکات پیرامون آن مفاسدی است که برای آن وجود داشته که آنها را نیز تقدیم محضر شما کردیم. پیشنهاد می کنیم این بخش از صدای ارزجو ۱۰ دی ۹۷ را از دست ندهید چرا که استفاده از تلگرام در بسیاری از مناطق معمول بوده و قطعا آینده آن را به چالش میکشد.

در دیگر خبر این پادکست به سراغ خبر راه اندازی صرافی جدید برای ارز EOS رفتیم که برای فعالین در این ارز دیجیتال بسیار مهم خواهد بود. دیگر خبر صدای ارزجو ۱۰ دی ۹۷ متعلق به خبری است که نشان میدهد یک معامله گر بیت کوین به یک قاتل تبدیل شده و ماجرای جالبی در مورد آن گفته شده است که در این پادکست می توانید جزئیات آن را بشنوید. در آخرین مطلب مهم از این اپیزود از صدای ارزجو به سراغ تحلیل مارکت رفتیم و وضعیت مارکت را در روزهای آتی گزارش کردیم که قطعا برای شما مفید خواهد بود. البته اخبار دیگری نیز از حوزه ارزهای دیجیتال تقدیم حضورتان شده که شما را در جریان آخرین اخبار قرار خواهد داد.

گوش دادن به این قسمت از صدای ارزجو را به تمام فعالان تازه کار و حرفه‌ای حوزه ارزهای دیجیتال پیشنهاد می‌کنیم. پادکست‌های تولیدی ارزجو به صورت کاملا حرفه‌ای و با تولید محتوای اختصاصی صورت می‌گیرد و به همین دلیل نسبت به بعضی دیگر از پادکست‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی تولید می‌شود مزیت‌های قابل توجهی دارد. توجه داشته باشید که ما از بیان مطالب بی پایه و اساس خودداری می‌کنیم و محتوای تولیدی برای هر پادکست با صرف زمان چند ساعته صورت می‌گیرد و به همین دلیل سعی داریم همراه خوبی برای شما عزیزان در تجارت روزمره تان باشیم تا به یک منبع مطمئن برای آخرین اخبار و اطلاعات حوزه ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید.

فعالان بازار ارزهای دیجیتال باید توجه کنند که سلسله پادکست‌های تولیدی توسط ما به صورت اختصاصی بوده و محتوای این پادکست‌ها نیز توسط تیم تحریریه ارزجو تهیه می‌شود. امیدواریم دیدگاه‌های شما را پیرامون این پادکست و سایر بخش‌های آن دریافت کنیم و نظرات سازنده شما را در مورد تولید بخش‌های جدید اعمال کنیم. بدیهی است که هدف از تولید این فایل‌های صوتی صرفا خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به عزیزانی است که وقت کافی برای مطالعه اخبار و مقالات روزانه ندارند.
همچنین گفتنی است که برای دریافت و مشاهده آخرین اخبار و مقالات حوزه کریپتو می‌توانید به صفحه وبلاگ ارزجو مراجعه کنید و از مقالاتی که به تازگی به این بخش افزوده شده است بهره ببرید. برای دسترسی به این بخش کافیست روی این لینک کلیک کنید.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version