سرمایکس
video thumb

کوین بیس در فهرست برترین شرکت‌های لینکدین در سال ۲۰۱۹ قرار گرفت!

صرافی ارزهای دیجیتال کوین ‌بیس (Coinbase) که در ایالات متحده مستقر است، موفق شد که به عنوان تنها شرکت فعال در حوزه ارزهای دیجیتال در فهرست محبوب‌ترین شرکت‌های لینکدین (LinkedIn) در سال ۲۰۱۹ قرار بگیرد.

بررسی سالانه‌ای که بر اساس محبوبیت شرکت‌ها در بین کارکنان انجام می شود، کوین ‌بیس را از مجموع ۵۰ شرکت، در رده ۳۵ این فهرست قرار داده است.

لینکدین این انتخاب را با توجه به میزان علاقه به شرکت، تعامل مدیران با کارکنان، میزان تقاضا برای شغل های موجود و نرخ نگهداری کارکنان انجام داده است. لیست های مختلف برای کشورهای مختلف صادر می شود و نام کوین بیس در نسخه ایالات متحده عنوان شده است. به عنوان مثال در سپتامبر سال گذشته به عنوان یکی از ۵۰ استارت آپ برتر جهان برای کار نامش در کنار شبکه ریپل و پتلفرم جمینی که متعلق به برادران تایلر و کمرون وینکلوس قرار اشت.

این داده ها با شگفتی هایی همراه می باشد، کوین‌ بیس شرکت جی‌ پی‌ مورگان (JP Morgan) را که به شک و تردید نسبت ارز دیجیتال معروف است و در رده ۴۴ این فهرست قرار دارد را پشت سر گذاشته است.

توئیتر و اینتل نیز نتوانستند بالاتر از کوین ‌بیس قرار بگیرند. توئیتر به تازگی موضع حمایتی خود را نسبت به ارز دیجیتال آشکار کرده است و اینتل نیز از سال گذشته درگیر فعالیت‌هایی برای ساخت سخت ‌افزارهای استخراج بوده است.

جی‌ پی‌ مورگان نیز شروع به تجربه و آزمایش فناوری ارز دیجیتال کرده است، در ماه گذشته کوین تلگراف از انتشار غیرمنتظره‌ توکن درون سازمانی آنها که جی‌ پی ‌ام ‌کوین (JPM Coin) نام دارد، خبر داد.

در اوایل این هفته، صرافی کوین ‌بیس اعلام کرد که کیف پول داغ خود را که ارز دیجیتالی به ارزش ۲۲۵ میلیون دلار در آن قرار دارد، بیمه کرده است. همچنین این شرکت اخیرا خدمت جدیدی ارائه داده است که بر روی سرویس سهام برای سرمایه‌گذاران نهادی از طریق سرویس نگهداری خود متمرکز می باشد.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version