تهدید به انجام حمله سایبری علیه «آلت کوین» با ارزهای دیجیتال !

تهدید به انجام حمله سایبری علیه «آلت کوین» با ارزهای دیجیتال !

یک هکر ناشناس با انتشار پیامی قول داده که دست کم ۵۱ درصد از ارزهای دیجیتال شرکت «اینشتیمیوم» را به سرقت ببرد. وی همچنین در پیام خود اعلام کرده که کلیه فرآیند هک شدن حساب‌های ارز دیجیتالی این شرکت را به صورت مستقیم با کاربران اینترنتی به اشتراک خواهد گذاشت تا همه متوجه شوند که چقدر هک کردن حساب های این شرکت تولید کننده ارز دیجیتال ساده است.

به گزارش صرافی ارز دیجیتال سرمایکس ، این هکر همچنین قول داده تا حساب های ارزی دیجیتال شرکت «آلت کوین» را نیز هک کند. به گفته این هکر، حمله سایبری مذکور در تاریخ ۱۲ اکتبر انجام خواهد شد.

گفتنی است میزان حملات هکرها به شرکت‌های تولید کننده ارزهای دیجیتال طی چند ماه اخیر به شدت رو به افزایش گذاشته است. تنها طی سه ماه گذشته بسیاری از حساب های کاربران ارزهای «بیت کوین گلد» و «ورج» هدف حملات هکرها قرار گرفته اند. این درحالیست که حتی حساب های شرکت ورج دو مرتبه هدف حمله واقع شده اند.

به گفته کارشناسان حوزه ارزهای دیجیتال هدف از حمله سایبری این هکر که خود را Piracy1 نامیده از دو حالت خارج نیست. نخست اینکه احتمالا وی به دنبال اثبات سادگی انجام حمله سایبری به شرکت های نامبرده و نهایتا به سرقت رفتن دارایی دیجیتال کاربران این شبکه های ارزی است و دلیل احتمالی دوم اینکه وی به دنبال اعلام هشدار به صاحبان ارزهای دیجیتال در خصوص میزان نا امنی سیستم های حفاظتی شرکت های نامبرده است.

همچنین بخوانید: خرید و فروش ارز دیجیتال

دیدگاه ها

برای ارسال نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

وارد شوید