سرمایکس
video thumb

توصیه های جالب مدیرعامل صرافی کوین بیس پیرامون ارزهای دیجیتال

برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیرعامل صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس، معتقد است که پذیرش گسترده‌ی ارزهای دیجیتال عمدتاً به نوسان، مقیاس‌ پذیری و کاربردپذیری بستگی دارد. آرمسترانگ این سخنان را در برنامه‌ی زنده‌ی هرچه می‌ خواهی از من بپرس (AMA) در روز ۲ آوریل بیان کرد.

آرمسترانگ روز سه‌ شنبه، در این برنامه‌ی ۴۵ دقیقه‌ ای شرکت کرد و به سؤالات منتخب انجمن ارزهای دیجیتال پاسخ داد. مدیرعامل کوین بیس در پاسخ به اولین سؤال که مربوط به توانایی پذیرش گسترده‌ی ارزهای دیجیتال بود، عنوان کرد که این ارزها می‌ توانند با بهبود مقیاس‌ پذیری و کاربردپذیری و در عین حال کاهش نوسانات، به پذیرش گسترده دست پیدا کنند.

آرمسترانگ گفت: اگر بازار ارزهای دیجیتال به همین صورت به نوسان شدید خود ادامه دهد، جذب سرمایه‌ گذار سنتی سخت‌ تر خواهد شد. در نتیجه، این صنعت برای جذب افراد بیشتر، به قیمت‌های باثبات‌ تر در ارزهای دیجیتال باثبات و موارد استفاده‌ی بیشتر نیاز دارد.

آرمسترانگ همچنین گفت که در حال حاضر بیش از ۱۰ تیم در زمینه راه‌ حل‌های مقیاس‌ پذیری مانند شبکه‌ی لایتنینگ مشغول به کار هستند تا سرعت تراکنش‌های ارزهای دیجیتال بهبود یابد. به لطف پیشرفت این راه‌حل‌ها، ارزهای دیجیتال ممکن است به ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تراکنش در ثانیه دست یابند و فعالیت خود را با حجمی در حد ویزا و پی ‌پال آغاز کنند.

آرمسترانگ ادامه داد: کاربردپذیری نیز باید بهبود یابد. وی گفت: در حال حاضر، مراحل زیادی وجود دارد که هر کاربر باید برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، آنها را طی کند. آرمسترانگ پیشنهاد کرد که سرمایه‌ گذاری در ارز دیجیتال باید برای سرمایه‌ گذاران خرده‌ فروش با استفاده از برنامه‌ی محبوب چینی وی ‌چت به عنوان مثالی از کاربرد پذیری، آسان‌ تر شود.

آرمسترانگ همچنین در خصوص شک و تردیدهای اخیری که علیه صرافی کوین بیس از سوی انجمن صورت گرفته است، اظهار نظر کرد و به وضوح، به جنبش اخیر DeleteCoinbase# به عنوان مثالی در این رابطه اشاره کرد. این کمپین در اوایل ماه مارس در واکنش به خرید شرکتی که توسط توسعه‌دهندگان پیشین جاسوس‌ افزار اداره می‌ شد، راه‌ اندازی شد.

این کارآفرین در پاسخ به سؤال دیگری گفت که بیت کوین (BTC) را دوست داشته و می‌خواهد که به موفقیت برسد. با این حال، وی از درگیر شدن بیش از حد در ترویج بیت کوین در بازه‌ زمانی ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ اظهار پشیمانی کرد و معتقد است که این ارز دیجیتال ممکن بود به شبکه‌ی پرداختی مقیاس‌ پذیر برای همگان تبدیل شود. وی در ادامه اعتراف کرد که این مسئله را که تا چه میزان این ایده می‌ تواند در انجمن بیت کوین بحث‌ برانگیز شود، کاملاً دست کم گرفته است.

در پی اتهام برخی افراد به وی مبنی بر ارزش دادن به بیت کوین، آرمسترانگ در نهایت نظر خود را تغییر داد و موضعش را نسبت به تمامی ارزهای دیجیتال و پروتکل‌ های آنها بی طرف اعلام کرد. وی گفت: صرافی کوین بیس نیز تصمیم گرفته است تا به جای پشتیبانی از برترین ارزهای دیجیتال، از همه‌ی آنها حمایت کند.

طبق گزارشات قیبلی کوین تلگراف (Cointelegraph)، آرمسترانگ بارها علاقه خود را نسبت به بیت کوین اعلام کرده است.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version