سرمایکس
sarmayex Coin icon

استیکینگ سرمایکس راه‌اندازی شد

sarmayex Coin icon اطلاعات بیشتر
video thumb

راه اندازی یک شبکه آزمایشی خصوصی به نام TON توسط تلگرام !

خبرگزاری روسی Vedomosti، گزارش داد که پیام‌رسان جهانی تلگرام یک شبکه آزمایشی خصوصی به نام TON با هدف تست بلاک چین خود راه‌اندازی کرده است.

طبق این گزارش، تلگرام دسترسی به نسخه آزمایشی بلاک چین TON را برای تعداد محدودی از توسعه‌دهندگان جهانی از جمله تیم‌های توسعه دهنده‌ی روسی، باز کرده است.

این خبرگزاری به نقل از دو فرد ناشناس که دسترسی اولیه را دریافت کرده‌اند، نوشت: این تیم‌های توسعه امکان اجرای نودهای بلاک چین TON را دارند.

در حالی که تاکنون هیچ نتیجه خاصی از این تست ارائه نشده، چند تن از آزمایش‌کنندگان که نامشان فاش نشده است، اظهار داشتند که بلاک چین تلگرام “سرعت‌ تراکنش‌های بسیار بالایی” را از خود نشان داده است. با این حال یکی از این اشخاص گفت تا زمانی که کد بلاک چین از جمله قراردادهای هوشمند از آزمایش سربلند خارج نشود، نمی‌توان به شاخص‌های دیگر اشاره کرد.

پیام‌رسان تلگرام در سال ۲۰۱۳ توسط دو برادر روسی به نام‌های پاول دورف و نیکولای دروف راه اندازی شد و تا ماه مارس ۲۰۱۸ این برنامه توانست به ۲۰۰ میلیون کاربر فعال دست یابد. اخیرا درست زمانی که فیس‌بوک و اینستاگرام و و اتس اپ در چندین نقطه جهان از دسترس خارج شدند، این پیام‌رسان توانست در ۲۴ ساعت، سه میلیون کاربر جدید جذب کند.

تلگرام در دو دوره پیش فروش خصوصی ICO های خود در سال ۲۰۱۸، توانست حدود ۱٫۷ میلیارد دلار سرمایه هم برای تلگرام و هم برای پلتفرم TON خود جذب کند.

در حالی که خبرگزاری Vedomosti قبلا گزارش داده بود که نسخه آزمایشی شبکه باز تلگرام (TON) تا پایان سال ۲۰۱۸ منتشر می‌شود، این اتفاق رخ نداد و با توجه به اینکه دورف اعلام کرده که تا مارس ۲۰۱۹ این اتفاق رخ خواهد داد، اما تاکنون به صورت رسمی هیچ تاریخی برای راه اندازی بلاک چین TON نیز اعلام نشده است.

اخیرا، خبرگزاری کوین تلگراف گزارش داده که اگر شبکه TON تا ۳۱ اکتبر سال ۲۰۱۹ راه اندازی نشود، توافقنامه‌های خرید توکن‌های سرویس پیام‌رسان تلگرام لغو خواهد شد.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version