video thumb

بلاک چین برای انتقال انرژی توسط شرکت سوئدی Vattenfall مورد آزمایش قرار گرفت!

Vattenfall یکی از شرکت‌های قدرتمند سوئدی که به طور کامل متعلق به دولت است، قصد دارد برنامه‌های بالقوه بلاک چین

این هفته اعلام شد که این شرکت به ۲۲ شرکت دیگر که در زمینه تجارت انرژی فعالیت دارند پیوسته است و تلاش می‌کند تا با استفاده از این فن آوری، یک سیستم اصلی برای انتقال و تجارت انرژی ایجاد کند.

بر اساس اظهارات شرکت Vattenfall، این آزمایش توسط شرکت Ponton، در هامبورگ میزبانی می‌شود که نرم افزار رمزگذاری شده آن، اجازه می‌دهد تاسازمان‌های تجاری به صورت ناشناس سفارشات را به یک کتابخانه اطلاعات وکاملاً غیرمتمرکز ارسال کنند.
این سیستم تا پایان سال ۲۰۱۷ اجرا خواهد شد و اگر موفقیت آمیز باشد، شرکت‌های تجاری تجارت خود را به صورت آنلاین روی این پلتفرم انجام خواهند داد.

Vattenfall و دیگر بنگاه‌های تجاری انتظار دارند که بتوانند بدون نیاز به واسطهمتمرکز، تجارت خود را در زمینه خرید و فروش انرژی انجام دهند. تا امروز، تجارتخانه‌های منطقه اروپا مجبور بودند معاملات را به صورت مستقیم و با دیدار با نمایندگان انجام دهند.

اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر از پول های رایج خسته شده اید و می خواهید وارد دنیای جذاب ارزهای دیجیتال شوید ، می توانید برای سرمایه گذاری و خرید و فروش این ارزها و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت arzjoo.com مراجعه کنید. هم چنین شما می تواتید از طریق این سایت از تجربه و مشاوره مشاوران و کارشناسان تیم ارزجو نیز بهره ببرید.