در حال بارگذاری...
الکترونیوم

Electroneum(ETN)

0 تومان خرید
بالاترین قیمت روز
0تومان
پایین ترین قیمت روز
0تومان
1 ساعت
-0.65%
24 ساعت
-0.71%
7 روزه
-0.3%
در حال بارگذاری...
الکترونیوم

Electroneum(ETN)

0 تومان فروش

قیمت الکترونیوم

Electroneum

(ETN)
0.00202279 USD

معاملات 24 ساعته
USD 44,519
حجم بازار
USD 36,277,300
سکه در گردش
ETN 17,934,300,000
موجودی قابل عرضه
ETN 17,934,300,000
در حال بارگذاری...

خرید و فروش الکترونیومالکترونیوم یک ارز دیجیتال است که می توان آن را با اسمارت فونی که در دست دارید ماین کرد . در واقع هدف سازندگان الکترونیوم این بوده حتی کسانی که اطلاعات زیادی درباره نحوه ی ماین کردن ارزهای دیجیتال ندارند ، با استفاده از اسمارت فونی که در اختیار دارند به راحتی به ماین کردن این ارز دیجیتال بپردازند .
در واقع سازندگان الکترونیوم بازار بسیار بزرگ ۲.۲ میلیاردی اسمارت فون ها را هدف قرار داده اند .
دلیل تمایز الکترونیوم از پول های معمولی :
الکترونیوم توسط تمامی کامپیوترهای در سرتاسر جهان کنترل میشود که هیچ تقاوتی با یک دیگر ندارند ، این بدین معنی است که هیچ شخص ، شرکت ، بانک یا دولتی توانایی کنترل یا تولید آن را ندارد .
وقتی شما میخواهید یک ارز مانند اتریوم را ماین کنید ، نیاز به جمع کردن یک دستگاه با قیمت بالا و البته خروجی بیشتر دارید که پس از راه اندازی آن چندین ساعت برای شروع به ماین آن باید وقت بگذارید . ولی هنگامی که صحبت از ماین کردن الکترونیوم توسط تلفن همراه میشود ، پس از ثبت نام در سایت الکترونیوم و دانلود برنامه آن فقط نیاز به زدن یک دکمه دارید تا گوشی شما شروع به ماین کردن کند

سایت رسمی 
سایت رسمی الکترونیوم  electroneum.com است که در ابتدا شروع به معرفی برنامه ماین کردن این ارز توسط تلفن های همراه می پردازد .
برای ماین کردن این  ارز ابتدا لازم شما یک حساب کاربری در این سایت بسازید :پس از آنکه حساب کاربری خود را  ساختید ،‌ با وارد کردن اطلاعات خود در برنامه نصب شده روی تلفن همراهتان به راحتی شروع به ماین میکنید .
هش ریت (hash rate) در این برنامه به قدرت اسمارت فون شما و همچنین اینترنتی که از آن استفاده میکنید بستگی دارد .
اگر اسمارت فونی که استفاده میکنید نسبتا قدرتمند باشد و همچنین اینترنت نسبتا خوبی داشته باشید ، با توجه به قیمت کنونی الکترونیوم که تقریبا (0.03 $) می باشد میتوانید ۳ـ۴ دلار در ماه در‌آمد داشته باشید .
این برنامه طبق توضیحاتی که در برنامه نوشته شده است ، هنگامی که مقدار الکترونیوم ماین شده توسط شما به عدد ۵ میرسد آنها آن مقدار را به کیف پول شما انتقال میدهند . اما طبق تجربه شخصی با توجه به تعداد زیاد ماینرها این عدد بین ۵ـ۱۲ متغیر است . :مزیت های این برنامه

۱ـ حجم مصرفی اینترنت آن تقریبا صفر است ، در ماه شاید مصرف اینترنت شما به ۱۰ مگابایت هم نرسد .
۲ـ مصرف شارژ برقی آن قابل چشم پوشی است ، با امتحان کردن یکی از گوشی های نسبتا قوی بازار متوجه شدیم میزان مصرف آن تقریبا ۰.۲٪ در ساعت است .
همچنین گفتنی است ، میتوانید با داشتن اینترنت مناسب شبانه روزی از این برنامه که در پس زمینه اسمارت فون شما قرار میگیرد استفاده کنید .

الکترونیوم در واقع اولین ارز دیجیتال انگلستان (UK based) است که در ۱۴ سپتامبر سال ۲۰۱۷ عرضه شد .  هدف اصلی ساخته شدن این ارز استفاده از ۲ میلیارد اسمارت فونی است که در اختیار مردم سرتاسر جهان است ، تا به عنوان مثال در بازی های آنلاین تلفن های همراه به عنوان ارز رایج مورد استفاده قرار بگیرد .
قصه ی الکترونیوم از آنجا شروع شد که در ژانویه سال ۲۰۱۵ richard ells برای اولین بار بیتکوین خرید و سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال را شروع کرد . در کنار داشتن بیتکوین ، ‌در آگوست سال ۲۰۱۵ با یک تیم جدید شروع به کار کرد که هدف آنها ساختن یک ارز دیجیتال جدید بود . در ژانویه سال ۲۰۱۶ بود که قیمت بیت کوین دو برابر شد و باعث هدفمند تر شدن تیم آنها شد ، با این حال آنها هنوز اسمی برای ارز خود در نظر نگرفته بودند . در جولای سال ۲۰۱۶ قیمت بیتکوین سه برابر شد تا باعث شود تیم آنها به شدت قویتر از قبل روی هدف خود متمرکز شود ، درواقع افزایش قیمت بیتکوین باعث میشد ریچارد و تیمش بیش از پیش با بازار ارزهای دیجیتال امیدوار شوند . در سپتامبر سال ۲۰۱۶ آنها هدف خود را نهایی کردند و تصمیم بر آن شد این ارز بازار ۲ میلیارد اسمارت فونی که مردم در اختیار دارند را مورد هدف قرار دهد و ارز خود را الکترون نامیدند . در ژانویه سال ۲۰۱۷ آنها سرمایه مورد نیاز برای شروع به عرضه ارز خود را تهیه کردند . در مارچ سال ۲۰۱۷ آنها یک مدل از ارزی که میخواستند را ساختند و متوجه شدند ویژگی و رفتار ارز آنها با تمامی ارزهای موجود در جهان متفاوت است ، آنها نام پروژه خود را به الکترونیوم تغییر دادند که فکر میکردند این اسم باعث میشود همه متوجه متفاوت بودن ارز آنها میشوند . در نهایت در سپتامبر ۲۰۱۷ این ارزعرضه جهانی شد .

1-در حال حاضر بهترین کیف پول برای نگهداری الکترونیوم ، کیف پول رسمی این ارز است که در همان برنامه ای که برای ماین گفته شد وجود دارد . برای نصب این کیف پول به سایت electroneum.com رفته و پس از ثبت نام این برنامه را دانلود میکنید . در حال حاضر این برنامه برای اندروید و آی او اس قابل دسترس است و شما میتوانید به راحتی از آنها استفاده کنید ، گفته ها نیز حاکی از آن است که نسخه ویندوز این برنامه در راه است .


2- از سایت www.cryptopia.co.nz نیز میتوانید برای نگه داری الکترونیوم استفاده کنید ، در این سایت به راحتی و با نرخ بسیار مناسب میتوانید الکترونیوم خود را به بیتکوین یا ارزهای دیگر تبدیل کنید که نکته بسیار مثبتی محسوب میشود .
به عنوان مثال اگر شما قصد تبدیل الکترونیوم خود را به اتریوم داشته باشید ، اگر ارز شما در کیف پول رسمی الکترونیوم که از سایت  electroneum.com  قابل دانلود است باشد نمی‌توانید به صورت مستقیم این کار را انجام دهید و ابتدا باید به کیف پول یکی از اکسچنج های معتبر بفرستید و سپس این کار را انجام دهید که باعث میشود مقداری از ارز خود را از دست بدهید (transaction fee) .
پس اگر از ابتدا قصد تبدیل کردن ارز خود را دارید در این سایت ثبت نام کنید . برای ثبت نام ابتدا ایمیل خود را وارد کرده و پس از تایید آن می‌توانید به راحتی از امکانات این سایت استفاده کنید . یکی دیگر از امکانات این سایت که می‌توان از آن به عنوان کیف پول نیز استفاده کرد ، trade است که در واقع به معنی استفاده از نوسانات بازار برای بالا بردن مقدار ارز می‌باشد . در واقع با توجه به آنکه قیمت اکثر ارزهای دیجیتال ثانیه‌ای در حال تغییر است می توان با خرید و فروش آنها سود قابل توجهی کسب کرد که با توجه به سخت و پیچیده بودن آن و اینکه نیازمند تحلیل تکنیکال نمودار های عرضه و تقاضا می‌باشد آن را بدون تسلط کافی پیشنهاد نمی‌کنیم .
3-سایت www.kucoin.com نیز گزینه مناسبی برای نگه داری این ارز دیجیتال است ، در این سایت به راحتی و با نرخ بسیار مناسب میتوانید الکترونیوم خود را به بیتکوین یا ارزهای دیگر تبدیل کنید که نکته بسیار مثبتی محسوب میشود . 


به عنوان مثال اگر شما قصد تبدیل الکترونیوم خود را به بیتکوین داشته باشید ، اگر ارز شما در کیف پول رسمی رسمی الکترونیوم که از سایت  electroneum.com  قابل دانلود است باشد نمی‌توانید به صورت مستقیم این کار را انجام دهید و ابتدا باید به کیف پول یکی از اکسچنج های معتبر بفرستید و سپس این کار را انجام دهید که باعث میشود مقداری از ارز خود را از دست بدهید (transaction fee) .
پس اگر از ابتدا قصد تبدیل کردن ارز خود را دارید در این سایت ثبت نام کنید . برای ثبت نام ابتدا ایمیل خود را وارد کرده و پس از تایید آن می‌توانید به راحتی از امکانات این سایت استفاده کنید . یکی دیگر از امکانات این سایت که می‌توان از آن به عنوان کیف پول نیز استفاده کرد ، trade است که در واقع به معنی استفاده از نوسانات بازار برای بالا بردن مقدار ارز می‌باشد . در واقع با توجه به آنکه قیمت اکثر ارزهای دیجیتال ثانیه‌ای در حال تغییر است می توان با خرید و فروش آنها سود قابل توجهی کسب کرد که با توجه به سخت و پیچیده بودن آن و اینکه نیازمند تحلیل تکنیکال نمودار های عرضه و تقاضا می‌باشد آن را بدون تسلط کافی پیشنهاد نمی‌کنیم .


آدرس سایت

برای این که بتوانید از آخرین اخبار و بروز رسانی‎های صورت گرفته در باره ‏ی الکترونیوم مطلع شوید، می‏توانید به سایت رسمی این ارز با آدرس زیر مراجعه نمایید.

https://electroneum.com/

ثبت نظر

برای ارسال نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات کاربران

اهورا

متاسفانه بعد از ساخت اکانت پیام کشور شما در دسترس نیست نشان داده میشود لطفاً راهنمایی کنید

streamline
هفت روز هفته، در 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
call icon تماس با پشتیبانی