ads
ads
در حال بارگذاری...
ووچر پرفکت مانی (دلار)

Perfect Money Voucher USD(PMV USD)

44,416 تومان خرید
بالاترین قیمت روز
44,416تومان
پایین ترین قیمت روز
43,928تومان
1 ساعت
0
24 ساعت
-0.66%
7 روزه
-1.11%
در حال بارگذاری...
ووچر پرفکت مانی (دلار)

Perfect Money Voucher USD(PMV USD)

43,005 تومان فروش

قیمت ووچر پرفکت مانی (دلار)

Perfect Money Voucher USD

(PMV USD)
0 USD
Rank #0

معاملات 24 ساعته
USD 0
حجم بازار
USD 0
سکه در گردش
PMV USD 0
موجودی قابل عرضه
PMV USD 0

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی (دلار)

ووچر چیست؟

ووچر ها در اصل یک کد سریال و کد رمز می باشد که شما می توانید این کد را در اختیار دیگران قرار دهید تا به حساب شما ارز واریز کنند یا با استفاده از این کد صورت حسابی را پرداخت کنید.

عملکرد آن بسیار شبیه آدرس والت است با این تفاوت که کد ووچر مشخص نمی کند که شما در کجا حساب ارزی الکترونیکی دارید و البته مزیت مهم دیگر آن این است که اگر شما از طریق ووچر مبلغی را خرج کنید کارمزدی بابت برداشت از شما کم نمی شود در حالی که اگر  حساب پرفکت مانی نداشته باشید مبلغ 2% باید بابت کارمز بانکی پرداخت کنید.


یکی از متداول ترین سوال هایی که کاربران دارند نحوه ی انتقال ارز از کاربرانی که حساب پرفکت مانی ندارند به حساب کاربرانی که پرفکت مانی دارند است.

علاوه بر آدرس والت ، ووچر در حساب پرفکت مانی مانند یک کوپن الکترونیکی عمل می کند که امکان واریز و برداشت از حساب را تا سقف مشخصی معین  می کند.

برای برداشت یا واریز به ووچر نیازی نیست حتما حساب در پرفکت مانی داشته باشید.

پس در صورتی که حساب عادی در پرفکت مانی دارید و تمایل دارید کارمزدی بابت برداشت از حساب پرداخت نکنید می توانید از ووچر استفاده کنید و البته لازم به ذکر است که ووچر ها تاریخ انقضا ندارند .
برای درک درست از ووچر و عملکرد آن را میتوان آن را به کارت شارژهای تلفن های اعتباری تشابه داد که هر کسی با فعال کردن آن کد امکان دریافت اعتبار داخلی آن را دارد اما مثلا فرض کنید کارت شارژ ایرانسل خریداری کردید که 2000 تومانی است. اگر  مشترکی با سیم کارت همراه اولی این کد را وارد کند 1900 تومان دریافت و در صورتی که مشترک خود ایرانسل از این کد استفاده کند همان 2000 تومان کامل را دریافت می کند بدون اینکه کارمزدی از این مبلغ کم شود. و در این مثال شما یه کد چند رقمی فقط دارید که معلوم نیست مربوط به کدام اپراتور است پس اپراتور شما هم مخفی مانده است.

ثبت نظر

برای ارسال نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات کاربران

streamline
هفت روز هفته، در 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
call icon تماس با پشتیبانی