ads
ads
در حال بارگذاری...
تتر

Tether(USDT)

50,388 تومان خرید
بالاترین قیمت روز
50.00تومان
پایین ترین قیمت روز
49,898تومان
1 ساعت
0.00682256%
24 ساعت
0.035953%
7 روزه
0.0352941%
در حال بارگذاری...
تتر

Tether(USDT)

49,735 تومان فروش

قیمت تتر

Tether

(USDT)
1.00057 USD

معاملات 24 ساعته
USD 30,859,209,066
حجم بازار
USD 83,406,800,000
سکه در گردش
USDT 83,356,500,000
موجودی قابل عرضه
USDT 86,086,500,000
در حال بارگذاری...

خرید و فروش تتر

بازار ارز‌های دیجیتال تنوع زیادی دارد و به طور مداوم شاهد عرضه ارز‌های دیجیتال جدیدی هرکدام با مزایا، معایب، اهداف و ویژگی‌های منحصر به فرد خود هستیم. یکی از دسته ارز‌های دیجیتال محبوب بازار، استیبل کوین‌ها هستند.
استیبل کوین‌ها ارز‌های دیجیتالی هستند که نوسانات قیمتی ندارند و همواره قیمت خود را نسبت به دارایی که به آن متصل هستند حفظ می‌کنند. محبوب‌ترین استیبل کوین‌ها، آن‌هایی هستند که قیمتی برابر با ارز‌های فیات جهانی مانند دلار دارند. تتر از جمله این استیبل کوین‌ها است که همواره قیمت 1 دلاری خود را حفظ می‌کند. تتر شبکه اختصاصی ندارد و در بلاک چین‌های مختلفی از جمله بیت کوین عرضه شده است.
از استیبل کوین‌ها معمولاً برای پرداخت در معاملات، حفظ ارزش دارایی در برابر تورم و کاهش ارزش پول ملی و همچنین تبدیل سریع ارزش ارز‌ها به فیات و برعکس استفاده می‌شود.
ایده‌ی اولیه‌ی طراحی ارز تتر، طراحی یک ارز پایه بود که نوسان قیمت زیادی نداشته باشد و معادل قیمت دلار باشد. ارزش این ارز کاملاً به ارزش دلار وابسته است و داشتن آن معادل داشتن دلار است، در حالی که شما با خرید تتر می‌توانید از مزایای ارز‌های دیجیتال نیز استفاده کنید.

تتر چیست؟

تتر یکی از انواع ارز دیجیتال است. ارزهای دیجیتال ارزهای رمزنگاری شده ای هستند که شما در کیف پول مجازی آنها را ذخیره می کنید و با استفاده از این رمزهای دیجیتال میتوانید خرید های آنلان خدمات و کالا ها را انجام دهید. تتر مبتنی بر فناوری بلاک چین بیت کوین است.

تتر پشتوانه خزانه مالی شرکت تتر را دارد و در این خزانه دلار و دیگر دارایی‌ها نگهداری می‌شود. شرکت تتر این خزانه را مدیریت می‌کند و علاوه بر این خزانه، با کاهش و افزایش عرضه قیمت تتر را در 1 دلار نگه می‌دارد. به عنوان مثال اگر شما 20 تتر بخرید، به این خزانه 20 دلار اضافه می‌شود و اگر 20 تتر خود را بفروشید، از این خزانه 20 دلار به شما داده می‌شود و اینگونه ارزش تتر همواره نسبت 1:1 خود را با دلار حفظ می‌کند.
پس اصلی‌ترین ویژگی تتر ثبات قیمت آن است که شما با استفاده از آن می‌توانید از مزایای معاملات مبتنی بر بلاک چین بدون در نظر گرفتن نوسانات قیمتی ارز‌های دیجیتال استفاده کنید.
دومین ویژگی تتر شفافیت است. به این معنا که حساب‌های ارزی تتر به طور منظم بازرسی شده و این ارز توانایی افزایش ارزش تتر را در گردش‌های مالی‌اش دارد. علاوه بر این تمامی معاملات تتر در بلاک چین ثبت می‌شود و قابل مشاهده است.
سومین ویژگی تتر، کاهش هزینه‌های انتقال ارز است. کاهش عمده‌ی هزینه‌های کارمزد بانکی و سرعت در پرداخت‌ها و انتقالات ارزی از ویژگی‌های تتر است که آن را به گزینه بهتری نسبت به خرید و فروش فیزیکی دلار تبدیل می‌کند.

ویژگی اصلی تتر چیست؟

در حقیقت ایده ی اولیه ی طراحی ارز تتر، طراحی یک ارز پایه بود که نوسان قیمت زیادی نداشته باشد و معادل قیمت دلار باشد. ارزش این ارز کاملا به ارزش دلار وابسته است و داشتن آن معادل داشتن دلار است در حالی که شما با خرید تتر می توانید از مزایای ارزهای دیجیتال نیز استفاده کنید. در حقیقت تتر یک ارز سنتی فیات مانند دلار و یورو و ین است. ارز سنتی فیات چیست؟ در ابتدا ایالات متحده آمریکا ارزش دلار را معادل ارزش طلا اعلام کرده بود که این نظام پولی به سرعت فروپاشیده شد به دلیل اینکه مشکلات عمده به عنوان مثال محدود بودن منابع ، کاهش تقاضا و ... برای این واحد پولی ایجاد شد. بعد از آن نظام ارزش مالی فیات تاسیس شد که ایده اصلی آن واحد های پولی بود که هیچ پشتوانه ای از طلا یا هیچ منبع فیزیکی دیگری نداشت.

برای نمونه واحد های پولی فیات امروزه میتوان به ین ، دلار، یورو اشاره کرد. ارز دیجیتال تتر نیز که معادل دلار است یک واحد پولی فیات است و هیچ پشتوانه فیزیکی ندارد.

اگر به عنوان مثال شما 20 دلار موجودی داشته باشید می توانید حدودا 20 تتر نیز در کیف پول الکترونیک خود ذخیره کنید. سرمایه گذاران هنگام سرمایه گذاری روی یک سهام یا یک ارز علاقه ی شدیدی به نوسان قیمت آن دارند زیرا این نوسانات باعث افزایش سود گاهی هم ضرر آنها خواهد شد. تتر از آن دسته ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین نیست که تغیررات زیادی روی آن ایجاد شود به همین دلیل بسیاری از کارشناسان تتر را گزینه ی مناسبی برای سرمایه گذاری نمی دانند و داشتن آن را معادل داشتن دلار می دانند.

پس اصلی ترین ویژگی تتر ثبات قیمت آن است که شما با استفاده از آن می توانید از مزایای معاملات blockchain-based  بدون در نظر گرفتن نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

دومین ویژگی تتر شفافیت است. به این معنا که حساب های ارزی تتر به طور منظم بازرسی شده و این ارز توانایی افزایش ارزش تتر را در گردش های مالی اش دارد. علاوه بر این تمامی معاملات تتر در blockchain ثبت می شود.

سومین ویژگی تتر  که در اصل ویژگی اکثر ارزهای دیجیتال است کاهش هزینه های انتقال ارز است. کاهش عمده ی هزینه های کارمزد بانکی و سرعت در پرداخت ها و انتقالات ارزی از ویژگی های تتر است.


تفاوت تتر و بیت کوین در چیست؟

در اصل بیت کوین به طور عمده به عنوان یک جایگزین برای ارزهای سنتی طراحی شده است، که بر روی یک سطح همکار به خارج از محدوده مرزهای ملی و موسسات مالی عمل می کند. نبودن کنترل شخص ثالث در تبادلات مالی و وابسته نبودن به هیچ نظام بانکی و مالی از ویژگی های بیت کوین است. در حالی که تتر یک معادل دیجیتال برای ارزهای فیات روی بیس blockchain است. پس وظیفه اصلی تتر معادل دیجیتال پول های نقد فیزیکی است حال آنکه اساس طراحی بیت کوین چیز دیگری است.

تتر از پروتکل لایه ای omni  در ساختار  blockchain ای که متعلق به بیت کوین است ،استفاده می کند.

به زبان ساده تر تمامی توکن های تتر در از لایه ی omni  بلاک چین ای که برای بیت کوین است استفاده میکنند و این یعنی تمامی این معاملات در بلاک چین بیت کوین ثبت می شود.

ارز دیجیتال تتر با نماد USDT معرفی می شود و دارای توکن است.توکن چیست؟

توکن ها در دنیای ارزهای دیجیتال  به دو معنی استفاده می شوند. برخی توکن ها را معادل ارزهای دیجیتال هر شبکه می دانند مثلا توکن USDT  شبکه ی blockchain ، و برخی دیگر توکن ها را برای ارزهای برنامه های غیر متمرکزی میدانند که خودشان شبکه مخصوصی ندارند و از شبکه ی ارزهای دیگر استفاده می کنند. مثلاً EOS یا Tron توکن های مبتنی بر اتریوم هستند.

خرید و فروش

خرید و فروش تتر به سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت، ‎‌بر بستر ERC-20 شبکه اتریوم و TRC20 ترون در صرافی سرمایکس امکان‌پذیر است. ‌
برای ثبت سفارش خرید تتر و توکن USDT‌، کافی است با مراجعه به وب‌سایت یا اپلیکیشن سرمایکس، وارد پنل کاربری خود شوید. در صورتی که حساب کاربری ندارید، ساخت و احراز هویت بسیار سریع است و همین امروز می‌توانید ثبت نام خود را انجام دهید.
پس از ورود به حساب کاربری، از منوی راست صفحه گزینه "خرید ارز" یا "فروش ارز" را انتخاب کرده و سپس با کمک کادر جستجو، ارز دیجیتال تتر (USDT) را پیدا کنید. حال می‌توانید سفارش خرید یا فروش تتر را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد ثبت کنید تا معامله شما انجام شود.
در صورتی که برای خرید یا فروش تتر مشکلی دارید، پشتیبانی سرمایکس به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته به صورت آنلاین، تلفنی و تیکتی پاسخگوی شماست.
قیمت
همانطور که گفته شد تتر یک استیبل کوین است و برخلاف دیگر ارز‌های دیجیتال بازار نوسانات شدید قیمتی را تجربه نمی‌کند. این ارز دیجیتال از سال 2015 ثبات قیمتی خود در 1 دلار را حفظ کرده است و پرنوسان‌ترین روز‌های آن در اوایل سال 2017 بود که تا 0.91 دلار نیز کاهش داشت. با این حال به سرعت این کاهش قیمتی جبران شد و تا به امروز تتر همواره قیمت 1 دلاری خود را حفظ کرده است.

خرید و فروش بیت کوین

خرید و فروش اتریوم

نسخه اولیهTether که در اصل “Realcoin” نام داشت، در تاریخ ژوئیه ۲۰۱۴ توسط Brock Pierce، موسس  Realcoin ، به عنوان یک استارتاپ در Santa Monica رونمایی شد. ریو کالینز، مدیر شرکت تتر، اعلام کرد که این پروژه در نوامبر ۲۰۱۴ با عنوان “Tether” تغییر نام خواهد داد. همچنین وب سایت این شرکت بدون ارائه جزئیات اعلام نمود که در هنگ کنگ دارای شخصیت حقوقی بوده و دفاتری نیز در کشور سوئیس دارد.

تتر فعالیت خود را با نام Realcoin در سال 4201 آغاز کرد و در ادامه ریو کالینز، مدیر شرکت تتر اعلام کرد که این پروژه در نوامبر ۲۰۱۴ به تتر تغییر نام خواهد داد. از آن زمان تتر و توکن USDT در شبکه‌های بلاک چینی مختلفی عرضه شده است و موفق شده است تا به عنوان برترین استیبل کوین بازار، به صورت گسترده در سراسر جهان استفاده شود.


تتر محبوب‌ترین استیبل کوین بازار است و در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز مختلفی از جمله بایننس (Binance) عرضه شده است و تقریباً تمام کیف پول‌های ارز دیجیتال بازار از آن پشتیبانی می‌کنند. همچنین اگر نمی‌خواهید با کیف پول‌های پیچیده و کارمزد‌های بالا کار کنید، ذخیره‌سازی و انتقال تتر در کیف پول داخلی سرمایکس امکان‌پذیر است.

این کیف پول ایرانی اطمینان حاصل می‌کند که دارایی‌های شما به امن‌ترین روش ذخیره می‌شوند و در هر زمانی، به راحتی و با کمترین کارمزد و بدون نگرانی از خطرات تحریم قابل‌برداشت و انتقال هستند.در حال حاضر بازار ارزهای دیجیتال، شاهد ظهور و پیشرفت، ارزهای زیادی هستیم. یکی از موفق‏ترین ارزهای دیجیتال، ارز تتر می‏باشد. این ارز توانست در مدت زمان اندکی، توجه همه را به خود جلب نموده و به عنوان یکی از پر کار بردترین ارزهای بازار شمار گردد.

شما نیز اگر قصد دارید از ارز تتر در تراکنش‏های مالی روزانه‏ی خود استفاده کنید و یا این که ارز تتر را به عنوان وسیله‏ای برای سرمایه گذاری در نظر بگیرید، در قدم اول باید یک کیف پول مخصوص این ارز را داشته باشید، در ادامه چندی از بهترین و محبوب‏ترین کیف پول‏های اتر را معرفی می‏کنیم.

1.       کیف پول Freewallet 

کیف پول Freewallet، یکی از محبوب‏ترین و مطمئن‎ترین کیف پول‏های بازار ارز دیجیتال به شمار می‏رود. در حال حاضر این کیف پول، از چندین ارز دیجیتال پشتیبانی می‏نماید که ارز دیجیتال تتر نیز یکی از این موارد به شما می‏رود.

البته با این تفاوت که کیف پول Freewallet، برای تتر فقط نسخه‏ آندروید را پشتیبانی می‏نماید. اگر شما هم قصد دارید که از تتر در تراکنش‏های مالی خود استفاده نمایید، می‏توانید به google play رفته و با زدن کلمه‏ی کلیدی USDT tether free wallet، کیف پول تتر را دانلود نموده و از امکانات آن بهره‏مند شوید.


 همانطور که در تصویر بالا می‏بینید به راحتی می‏توانید به google play رفته و در آن جا، کیف پول تتر را جستجو نمایید که در ادامه به صفحه‏ی دانلود این کیف پول منتقل می‏شویم :


همچنین می‏توانید به صورت مستقیم از طریق لینک زیر به این صفحه دسترسی داشته باشید :

 https://play.google.com/store/apps/details?id=usdt.org.freewallet.app

 2.      کیف پول سایت رسمی تتر

برای استفاده از امکانات تتر می‏توانید به سایت رسمی تتر با آدرس زیر مراجعه نموده و در آن جا عضو شوید و بدین ترتیب از امکانات کیف پول تتر بهره مند گردید و تراکنش‏های مالی خود از تتر استفاده نمایید.

در حال حاضر سایت برای ارائه‏ی خدماتی بهتر در دوره‏ی بازسازی قرار دارد و ممکن است برای درست کردن حساب کاربری و استفاده از خدمات، پاسخ‏گو نباشد. به هر حال روش استفاده از سایت رسمی را در ادامه با هم بررسی می‏کنیم.

ابتدا لینک بالا را کلیک کنید تا وارد صفحه‏ی اصلی سایت تتر شوید که تصویر آن به صورت زیر است : 


در این جا برای درست کردن حساب کاربری، نیاز است که گزینه‏ی Sign Up را بزنید. با زدن این گزینه، وارد صفحه‏ی زیر می‏شوید :


در این صفحه، باید نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید. سپس نوبت به وارد کردن ایمیل می‏رسد. بهتر است که برای این کار از ایمیلی استفاده نمایید که فقط مخصوص این حساب باشد و با کارهای ارتباطی نداشته باشد. در ضمن در نظر داشته باشید که این ایمیل بسیار مهم می‏باشد چرا که برای ورود و بازگردانی‏های احتمالی حساب کاربری خود بدان نیاز دارید.

در ادامه، پسورد مناسبی را برای حساب خود انتخاب نموده و فرم را تکمیل نمایید، سپس گزینه‏ی Create Account را بزنید. با این کار حساب کاربری شما درست خواهد شد. ولی برای این که بتوانید از حساب کاربری خود استفاده نمایید، نیاز است که احراز هویت دو مرحله‏ای را فعال نمایید. در واقع این کار برای افزایش امنیت حساب کاربری شما در نظر گرفته شده است.

در راستای فعال‎ سازی احراز هویت دو مرحله‏ای، با صفحه‏ی زیر رو به رو می‏شوید :


در این جا نیاز است که گزینه‏ی Security page را بزنید تا روند فعال‎سازی عملیات احراز هویت دو مرحله‏ای ادامه داشته باشد.

در ادامه با تصویر زیر رو به رو می‏شویم :


در این جا، دو راه برای فعال‎سازی احراز هویت وجود دارد :

·         Google Authenticator (استفاده از احراز هویت گوگل)

·         Authy / SMS (استفاده از اس ام اس برای احراز هویت)

در این جا می‏توانید از طریق کد اس ام اس، احراز هویت را کامل نمایید. در عین حال استفاده از Google Authenticator هم روش مناسبی برای فعال‎سازی احراز هویت می‏باشد. برای این که بتوانیم از روش Google Authenticator استفاده کنیم، در این صفحه، گزینه‏ی Google Authenticator را می‏زنیم. با زدن این گزینه، وارد صفحه‏ زیر می‏شویم :


برای این که بتوانید از این روش استفاده نمایید، باید نرم افزار Google Authenticator را دانلود نمایید که معمولاً بر روی دستگاه‏های اندروید به صورت نصب شده وجود دارد. در ادامه باید با استفاده از نرم افزار Google Authenticator، بار کد صفحه‏ را اسکن نمایید یا این که می‏توانید کد قسمت 2 را که در شکل نشان داده شده است، در این نرم افزار کپی نمایید.

با انجام این کار، کدی به شما داده می‏شود که می‏توانید آن را در قسمت پایین صفحه، تایپ نمایید. دقت داشته باشید که این کد در هر دفعه‏ استفاده از این روش متفاوت است و به صورت کدی ثابت نمی‏باشد.


بعد از نوشتن کد، گزینه‏ Enable را می‏زنیم. با زدن این گزینه، مکانیزم احراز هویت برای حساب کاربری شما، فعال می‏گردد، از این پس به گوشی خود به دلیل وجود Google Authenticator، برای دسترسی به حسابتان، نیاز خواهید داشت.

بعد از این مرحله، نیاز است که ایمیل حساب کاربری خود را فعال نمایید، برای این کار به ایمیل خود رفته و گزینه‏ Verify Email را بزنید.


با انجام این کار، ایمیل حساب کاربری شما، فعال خواهد شد.

در ادامه باید خودتان احراز هویت شوید. برای این کار در صفحه‏ حساب کاربری خود، در گوشه‏ راست بالای صفحه، نام کاربری حساب خود را کلیک نمایید.


با زدن این گزینه‏، منویی در سمت راست صفحه، باز می‏شود، در این منو گزینه های وجود دارد که باید گزینه‏ Verification را انتخاب نمایید.


بعد از این کار، وارد صفحه‏ دیگری می‏شوید، در این صفحه، گزینه‏ INDIVIDUAL VERIFICATION را کلیک نمایید. در ادامه، اطلاعاتی در راستای، احراز هویت به شما داده می‏شود. شما می‏توانید با خواندن این اطلاعات به آگاهی خود در این مورد اضافه نمایید.


بعد از خواندن موارد قرار داده شده، گزینه‏ Continue to Individual Verification را بزنید تا مراحل احراز هویت را ادامه دهیم. با زدن این گزینه‏، وارد صفحه‏ زیر می‏شویم :


در این صفحه، باید قسمت‏های مشخص شده را به ترتیب، تکمیل نمایید. در نهایت، حساب کاربری شما، احراز هویت می‏شود.

حال بعد از همه‏ مراحل ساخت و احراز هویت حساب کاربری، نوبت به دریافت و ارسال، تتر از طریق کیف پول می‎رسد. برای این که بتوانید از تتر در تراکنش‏های خود استفاده نمایید، نیاز است که در حساب خود، مقداری تتر داشته باشید. لذا باید از طریقی تتر را در کیف پول خود قرار دهید، شما می‏توانید این کار را به طور مستقیم از طریق حساب بانکی خود انجام دهید و تتر را خریداری نمایید. همچنین می‏توانید این کار را با استفاده از ارسال بیت کوین انجام دهید. برای شکل گیری روند خرید و فروش تتر، مراحل زیر را در پیش می‏گیریم. در صفحه‏ اصلی از کیف پولتان‏، گزینه‏ی Add Funds را بزنید.


با این کار، آدرسی در اختیار شما قرار داده می‏شود که می‏توانید با استفاده از آن می‏توانید عملیات دریافت تتر را صورت دهید.


همچنین برای این که، بتوانید از طریق حساب بانکی خود، کیف پول را شارژ نمایید، باید گزینه‏ی Fund from Bank را بزنید.


شما، علاوه بر این می‏توانید تترهای موجود در حساب خود را به افراد دیگر بفرستید و یا این که در خریدهای خود از آن‏ها، استفاده نمایید. برای این کار، کافی است که منوی بالای صفحه‏ ی حساب کاربری خود، گزینه‏ی Send Funds را بزنید و مقدار تتری را که می‏خواهید بفرستید را مشخص نمایید.


3.       کیف پول Coinpayments

یکی دیگر از معتبرترین کیف پول‎های بازار ارز دیجیتال، کیف پول coinpayments می‏باشد، که در ادامه قصد داریم به بررسی آن بپردازیم.

برای ساخت کیف پول coinpayments به آدرس زیر که سایت رسمی آن است، مراجعه می‏نماییم.

https://www.coinpayments.net/

با رفتن به آدرس بالا، با صفحه‏ی زیر مواجه می‏شویم :


در این صفحه، گزینه‏ " Get Started " را می‏زنیم تا وارد قسمت ساخت کیف پول شویم، داریم :

در این صفحه، در قسمت " Username "، اسمی را به عنوان نام کاربری برای استفاده در coinpaymetns، وارد نمایید. در ادامه در قسمت " Email "، ایمیل خود و برای قسمت‎های " Password " و " Confirm Password "، نیز کلمه‏ عبور خود را وارد نمایید. سپس می‏توانید زمان متناسب با منطقه‏ زندگی خود را مشخص نمایید. اگر دوست دارید که از آخرین اخبار بروز رسانی‏های مربوط به coinpayments، آگاه شوید، تیک گزینه‏ " Allow CoinPayments to send me emails " را بزنید. در نهایت نیز با زدن گزینه‏ " I have read and agree to the Terms of Service " موافقت خود با قوانین سایت را اعلام کرده و وارد مرحله‏ بعدی شوید. در این جا ، captchaی داده شده را در کادر مشخص، وارد نمایید و گزینه‏ی Register را بزنید تا حساب کاربری‏تان درست شود.

با این کار، ایمیل فعال‏سازی برای شما فرستاده می‏شود که باید آن را تأیید کنید. برای این کار به ایمیل خود مراجعه کرده و لینک فعال‏سازی را کلیک نمایید.

اینک می‏توانید با رفتن به آدرس زیر، اطلاعات مورد نیاز خود را وارد کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.

https://www.coinpayments.net/login

که تصویر آن، مطابق با شکل زیر است :

 در قسمت اول، ایمیل یا نام کاربری خود را وارد کنید و در ادامه کلمه‏ عبور خود را نوشته و گزینه‏ " Login " را بزنید. در ادامه صفحه‏ احراز هویت دو مرحله ‏ای ظاهر می‏شود که باید کد ارسالی به ایمیلتان را وارد نمایید. با وارد کردن کد احراز هویت دو مرحله ‏ای و تأیید هویت، وارد حساب کاربری خود در coinpayments می‏شوید که به صورت زیر است :


 در این قسمت در بخش " wallet "، گزینه‏ select را انتخاب نمایید تا وارد صفحه‏ بعدی شوید که به صورت زیر است :


در این جا نیز در بخش " wallet "، گزینه‏ ی select را انتخاب نمایید تا وارد مرحله ‏ی بعدی شویم که تصویر آن به صورت زیر است :


جا نیز به دنبال ارز تتر می‏گردیم و بعد از پیدا کردن آن، گزینه‏ USDT Options را می‏زنیم.


برای دریافت تتر، گزینه‏ Deposit / Receive را می‏زنیم و وارد صفحه ‏ی زیر می‏شویم :


در این قسمت، آدرسی برای ما تعلق می‏گیرد که با استفاده از آن می‏توانید تتر را از افراد دیگر دریافت نماییم. همچنین در این قسمت، بار کدی وجود دارد که می‏توانید آن را در اختیار افراد دیگر قرار دهید و آن‏ها با اسکن نمودن آن، می‏توانند آدرس حساب شما را بدست آورند و بدین صورت، اقدام به ارسال تتر نمایند.

علاوه بر این اگر قصد داشتید که تتر را از حساب خود، به افراد دیگر بفرستید، در صفحه‏ قبل باید گزینه Send / Withdrawal را انتخاب نمایید، با انتخاب این گزینه، وارد صفحه‏ زیر می‏شوید :


در این صفحه، می‏توانید، مقدار تتر ارسالی را مشخص نمایید. بعد از این کار، آدرس فرد مقابل را وارد نموده و گزینه‎ Request Withdrawal / Send را بزنید.

آدرس سایت

برای این که بتوانید از آخرین اخبار و بروز رسانی‎های صورت گرفته در باره ‏ی تتر مطلع شوید، می‏توانید به سایت رسمی این ارز با آدرس زیر مراجعه نمایید.

https://tether.to/

ثبت نظر

برای ارسال نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات کاربران

streamline
هفت روز هفته، در 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
call icon تماس با پشتیبانی