سرمایکس
sarmayex Coin icon

بازار معامله حرفه ای

سرمایکس راه اندازی شد

sarmayex Coin icon
شروع معامله sarmayex Arrow icon
video thumb

سرمایه‌گذاران مطرحی که در بازار ارزهای رمزنگاری‌ شده حضور دارند

میلیونرهای بیت کوین

اگر در مورد ارزهای رمزنگاری‌ شده به دنبال مشاوره هستید، یکی از بهترین گزینه‌ها، توجه کردن به تصمیمات و اقدامات افرادی است که در عمل، بازیگران مهمی در این صحنه به شمار می‌روند. سرمایه‌گذارانی که مبلغ زیادی روی بیت کوین، اتریوم و دیگر ارزها ی مبتنی بر بلاک چین سرمایه‌گذاری کرده‌اند، صرفاً به دیگران مشاوره‌های تئوریک ارائه نمی‌دهند؛ بلکه عملاً ثابت می‌کنند به چه چیزی اعتقاددارند. زمانی که اعلام می‌کنند قصد فروش ندارند و ترجیح می‌دهند فعلاً ارزها ی رمزنگاری‌ شده‌ی خود را نگه‌دارند، مطمئن می‌شوید که آن‌ها واقعاً به قدرت این ارزهای دیجیتال، ایمان‌دارند.

مارک ون در چیجز

مارک ون در چیجز (Marc Van der Chijs) به‌عنوان یکی از سرمایه‌گذارانی شناخته می‌شود که خیلی سریع فرصت‌های عالی را درمی‌یابد. او پیش‌ازاین در چین مستقر بود، جایی که سرمایه‌ی خود را روی tudou.com که یک یوتیوب چینی است، سرمایه‌گذاری کرده بود. پس‌ازاینکه به کانادا سفر کرد، به یکی از هواداران سرسخت ارزهای رمزنگاری‌شده تبدیل شد. در حال حاضر او وب‌سایت  FirstCoin.com را مدیریت می‌کند که یک بانک سرمایه‌گذاری برای توکن‌ها و سکه‌های دیجیتال است. می‌توانید توئیت‌­های مثبت و البته واقع‌بینانه‌ی او را در مورد این ارزها، در توییتر دنبال کنید.

ارزهای رمزنگاری شده
ارزهای رمزنگاری شده

آری پاول

آری پاول (Ari Paul)، مدیر ارشد فناوری اطلاعات و هم‌بنیانگذار شرکت سرمایه‌گذاری تخصصی ارزهای رمزنگاری‌ شده‌ ی «بلاک تاور کپیتال» است. سابقه‌ی حرفه‌ای او بیشتر درزمینه‌ی مدیریت سرمایه‌گذاری است و البته در مورد سرمایه‌گذاری ارزها ی دیجیتال، در وب‌سایت TheCryptocurrencyInvestor.com وبلاگ نویسی می‌کند. این وب‌سایت باید در فهرست مطالعاتی همه‌ی افرادی که مالک ارزها ی رمزنگاری‌ شده هستند، قرار بگیرد.

مایکل نووگراتز

مایکل نووگراتز (Michael Novogratz) از افرادی است که با جدیت روندهای ارزها ی دیجیتال را دنبال می‌کنند. دسامبر سال ۲۰۱۷ زمانی که قیمت بیت کوین ناگهان سقوط کرد، او ۳۰ درصد از کل ثروتش را روی دارایی‌های رمزنگاری‌شده سرمایه‌گذاری کرد. او همچنین اشاره کرد که آژانس سرمایه‌گذاری او، گلکسی دیجیتال، یک صندوق‌ پوشش ریسک (Hedge Fund) ارزها ی رمزنگاری‌ شده را در دست دارد. او در مورد افزایش ارزش این ارزها خوش‌بین است؛ ولی همچنان همه‌ی تغییرات کوتاه‌مدت بازار را پیگیری می‌کند.

The Winklevoss Twins

دوقلوهای وینکلووس

گرچه برادران وینکلووس (Winklevoss) بیشتر شهرت خود را از ماجرای شکایت علیه مارک زاکربرگ و متهم کردن او به سرقت ایده‌ی شبکه‌ی اجتماعی خود به دست آورده‌اند، ولی در حال حاضر آن‌ها Gemini (پلتفرم معاملاتی ارزها ی رمزنگاری‌شده) را اداره می‌کنند. آوریل سال ۲۰۱۳، زمانی که قیمت بیت کوین ۱۲۰ دلار بود، آن‌ها یک درصد از سکه‌های در گردش را به مبلغ ۱۱ میلیون دلار خریدند. همین خرید، حالا آن‌ها را در میان اولین میلیاردرهای بیت کوین قرار داده است.

بری سیلبرت

در ماه دسامبر سال ۲۰۱۴، اداره‌ی مارشال آمریکا ۵۰ هزار بیت کوین که از سیلک رود (بازار آنلاینی که برای فروش محصولات غیر قانونی استفاده می‌شد) ضبط کرده بود، با قیمتی پایین به فروش رساند. بری سیلبرت (Barry Silbert) بنیان‌گذار و مدیرعامل Digital Currency Group، دو هزار بیت کوین آن‌ها را خرید. در آن زمان قیمت هر سکه ۳۵۰ دلار بود و سیلبرت ۱۶.۸ میلیون دلار برای آن هزینه کرد. حالا پس از سه سال ارزش این سرمایه‌گذاری او به بیش از ۶۷۰ میلیون دلار رسیده است. او هنوز در مورد سرمایه‌گذاری روی ارزها ی رمزنگاری‌ شده، به دیگران مشاوره می‌دهد.

Tim Draper

تیم دریپر

از ۵۰ هزار بیت کوینی که اشاره شد، دو هزار بیت کوین هم به تیم دریپر (Tim Draper) رسید. دریپر، یک وی‌سی سنتی است که شرکت سرمایه‌گذاری خودش را اداره می‌کند. او همچنین یکی از مبلغان بزرگ همه‌ی دارایی‌های رمزنگاری‌شده است. دریپر نیز مانند سایر سرمایه‌گذاران بیت کوین، حتی زمانی که بازار سقوط می‌کند، بازهم به این ارز خوش‌بین است. می‌توانید با دنبال کردن توییت‌های او، علت این امر را دریابید.

جوتیکا چو

جوتیکا چو (Juthica Chou) رئیس و بنیان‌گذار LedgerX و سابقه‌ی حرفه‌ای او، بیشتر درزمینه‌ی تجارت‌های سنتی است. بااین‌حال LedgerX اولین پلتفرم خرید گزینه‌های بیت کوین است که به‌صورت فدرال کنترل می‌شود. این مسئله راه را برای سرمایه‌گذاران حقوقی نیز باز می‌کند تا در رشد ارزها ی رمزنگاری‌ شده سهیم شوند. چو در توییتر حضور ندارد؛ ولی در وبلاگ LedgerX ایده‌های خود را در مورد چشم‌انداز بلندمدت ارزها ی دیجیتال

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version