سرمایکس
sarmayex Coin icon

پیتزا بزن، بیت کوین ببر!

شروع بازی
video thumb

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم ۳۱ ژانویه ؛ کاهش قیمت فعلی گذرا است

در هفته گذشته یک مرکز رتبه‌بندی سهام (Weiss Ratings)، برای اولین بار رتبه بندی ریپل

اتریم بعد از رسیدن به اوج قیمت ۱۴۰۰ دلاری، سقوط قیمت پر نوسانی را تجربه کرد و در بدترین وضعیت، قیمت اتریوم تا ۹۰۵ دلار هم کاهش داشت. بعد در یک دوره افزایشی ۱۲ روزه به قیمت ۱۲۲۴ دلار در صرافی‌های ارز دیجیتال رسید. فراز و فرود کوتاه مدت اتریوم یک رکورد کاهش قیمت دیگر در نمودار قیمت اتریوم ثبت کرد.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم نشان می دهد که درست بعد از این کاهش بود که حجم معاملات اتریوم رشد ۷۸ درصدی داشت. افزایش ناگهانی حجم معاملات نشان می‌دهد معامله‌گران قدرتمندی در بازار اتریوم در حال نقش آفرینی هستند. در همین زمان قیمت اتریوم در صرافی‌های کره جنوبی نسبت به صرافی‌های غربی بالاتر بود و حتی فاصله زیاد در قیمت‌ها، روی میانگین جهانی تاثیر می‌گذاشت. حتی بعضی سایت‌ها مثل CoinMarketCap قیمت برخی صرافی‌های کره‌ای را از میانگین حذف کردند. در آستانه سال نو چینی‌ها قیمت ارز دیجیتال در کره جنوبی هم با کاهش همراه بود و با تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم می‌توان نتیجه گرفت در هفته‌های آینده و بعد از این دوره کاهش، افزایش خوبی در قیمت اتریوم داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم ۳۱ ژانویه

تشریح نمودار تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

  • کاهش قیمت تا ۹۲۷/۲۷ دلار (اصلاح فیبوناچی ۳۸ درصدی در هفته سوم ماه ژانویه)
  • کف قیمت افزایشی، که نشان می‌دهد هر کاهش قیمت، در قیمت بالاتری از کاهش قیمت قبلی قرار گرفته است و رویه قیمت افزایشی است.
  • میانگین متحرک ۵ روزه و ۱۰ روزه به طور کلی افزایشی است.

با توجه به موارد گفته شده‌، کاهش قیمت فعلی اتریوم گذرا است.

پیش بینی قیمت اتریوم

اتریوم در مدت کوتاهی روند افزایشی خواهد داشت و به احتمال قوی به رکورد ۱۴۰۰ دلار باز خواهد گشت. در صورت افزایش هم فقط قیمت نهایی روزانه زیر ۹۰۵ دلار می‌تواند روند را تغییر دهد و دوباره رو به نزول شود.

برای خرید و فروش بیت کوین و سرمایه‌گذاری روی اتریوم،  ارزجو خدمات معتبر و متنوعی را در این زمینه ارائه می‌کند.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version