سرمایکس
sarmayex Coin icon

پیتزا بزن، بیت کوین ببر!

شروع بازی
video thumb

محبوبیت بیت کوین در جزیره بالی

لیست عناوین این مطلب

بنا به گزارش‌های محلی، بیت کوین

ما با دنبال کردن شبکه‌های اجتماعی متوجه شدیم که جزیره بالی تبدیل به بهشت انجام تراکنش‌های بیت کوین شده است. در قدم بعدی می‌خواهیم همه چیز را غیر مجاز اعلام کنیم. نمی‌خواهیم که از آن‌ها در هیچ جا استفاده شود. در کنار مقامات رسمی دایره مبارزه با فعالیت‌های مجرمانه قصد داریم تا قانونی را اعمال کنیم که تراکنش‌های مالی فقط با استفاده از روپیه صورت بگیرد.

محبوبیت بیت کوین در جزیره بالی

بیشتر بخوانید:

آیا نظارت جهانی روی بیت کوین امکان پذیر است؟

گزارش‌های قبلی نشان می‌دهد که استفاده از بیت کوین در جزیره بالی و اندونزی با استقبال خوبی روبرو شده است اما به نظر می‌رسد دولت تلاش دارد تا استفاده از آن را محدود کند. خطرات پولشویی و فعالیت‌های مجرمانه باعث افزایش نظارت‌ها و محدودیت‌ها شده است.

این نوع نگاه بیشتر شبیه نگاه کشوری مثل چین و احتمالا کره جنوبی است تا نگاه کشوری مثل استرالیا که این ارز را با آغوش باز پذیرفته است.

اگر به سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال علاقمند هستید، برای خرید بیت کوین می‌توانید از خدمات ارزجو استفاده کنید.

ما در ارزجو دسترسی به خدمات خرید و فروش بیت کوین را برای شما سهولت بخشیده‌ایم، اما همانطور که در اطلاعیه درباره سرمایه‌گذاری روی بیت کوین به شما توصیه کردیم، به هیچ عنوان بدون شناخت کافی از بازار، در این عرصه سرمایه‌گذاری نکنید. مقالات وبلاگ ارزجو تنها جنبه تحلیل و بررسی این حوزه را دارند و مطالب درج شده در آن اعم از پیش‌بینی یا سخن متخصصان، قطعی نیستند و جنبه تهییج یا ترغیب افراد به ورود به این بازار را ندارند؛ بنابراین هیچ مسئولیتی برای این مجموعه ایجاد نمی‌کنند. تنها هدف ما افزایش دانش و آگاهی در این زمینه است.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version