سرمایکس
video thumb

راه اندازی مرکز بررسی بلاک‌چین اتحادیه اروپا با کمک استارت‌آپ‌ اتریوم

لیست عناوین این مطلب

ConsenSys، یکی از برجسته ترین استارت‌آپ ها در اکوسیستم اتریوم

در بهار سال گذشته بخش اجرایی اتحادیه اروپا اعلام داشت که قصد دارد بخشی جدیدی برای بررسی این فناوری راه اندازی کند و برای اولین بار اقدامات اولیه ای که در این زمینه انجام شده بودند را مطرح کرد. همچنین، از تصمیم خود مبنی بر کسب دانش گسترده تر در زمینه بلاک چین و فناوری دفتر کل توزیع شده گفت.

هفته گذشته کمیسیون اروپا در جریان یک بیانیه، همکاری خود را با شرکت ConsenSys اعلام نمود:

ConsenSys نقش مهمی در فناوری بلاک چین داشته و تعهد محکمی نسبت به توسعه این فناوری ایجاد خواهد کرد. ConsenSys در خصوص اکوسیستم بلاک چین، در سطح جهانی ارتباط و تخصصی قابل اطمینان را ارائه خواهد داد. همچنین، با یک رویکرد سازنده در جهت ارتباط با سهام داران و متخصصان در اتحادیه اروپا و جهان، حرکت خواهد کرد.

کانسن‌سیس توسط جوزف لوبین (Joseph Lubin) تاسیس شده و به نوعی یک مشاور نرم‌افزاری است. فعالیت این شرکت در زمینه نرم افزارهای مبتنی بر بلاک‌چین متمرکز است اما بخاطر استارت‌آپ‌هایی که در دنیای اتریوم داشته، مشهور شده است.

تمرکز اصلی

اتحادیه اروپا با کمک استارت‌آپ‌ اتریوم، مرکز بررسی بلاک‌چین را راه اندازی می‌کند

آنطور که از بیانیه کمیسیون اروپا می‌توان برداشت کرد، تمرکز ویژه‌‌ آن بر روی تجهیز فناوری بلاک چین به نفع بازار مشترک اروپا است. در بیانیه مذکور به این موضوع نیز اشاره شده است که هدف اصلی مرکز و انجمن مورد نظر، توسعه پروژه های موجود و بررسی کارایی آنها در سایر مناطق جهان می‌باشد.

اتحادیه اروپا با کمک استارت‌آپ‌ اتریوم، مرکز بررسی بلاک‌چین را راه اندازی می‌کند

ماریا گابریل، رییس اقتصاد و جامعه دیجیتال اتحادیه اروپا در این باره می‌گوید:

«به نظر من بلاک چین تحول بزرگی ایجاد خواهد کرد، و من می‌خواهم اروپا در صف اول جریان این توسعه قرار بگیرد. برای این منظور لازم است بستر مناسبی را به وجود بیاوریم! لازم به ذکر است که این مرکز پژوهشی و انجمن برای بررسی بلاک چین، قدم مهمی از طرف اتحادیه اروپا خواهد بود.»

اتحادیه اروپا با کمک استارت‌آپ‌ اتریوم، مرکز بررسی بلاک‌چین را راه اندازی می‌کند

والدیس دامبروسکی، نایب رئیس کمیسیون اروپا و مسئول بخش ثبات اقتصادی، خدمات مالی، و اتحادیه بازار سرمایه است. وی می‌گوید:

«اتحادیه اروپا نسبت به فناوری بلاک چین علاقمند است و راه اندازی این مرکز برای پژوهش و بررسی بیشتر، سیاست‌گذاری های اتحادیه اروپا را هدایت خواهد نمود.»

او ضمن اشاره به پتانسیل بالای این فناوری، آن را تحسین کرد و گفت:

«بین فناوری های بسیاری که نوآوری دیجیتال را پیش می‌برند، بلاک‌چین پتانسیل این را دارد که خدمات و بازارهای مالی را حقیقتا تغییر بخشد.»

او پیش‌ از این نیز در این باره صحبت کرده بود.

اگر می خواهید با خیال راحت خرید و فروش ارزهای دیجیتالی خود را انجام دهید به سایت معتبر و مطمئن arzjoo.com حتما سر بزنید.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version