سرمایکس
video thumb

بیت کوین مجددا دست‌خوش افزایش قیمت شد

لیست عناوین این مطلب

ارزش بیت کوین

بیت‌کوین روز پنج‌شنبه با بیش از پنج درصد افزایش قیمت، برای اولین بار در دو هفته‌ی اخیر ارزشی بیش از ۱۰ هزار دلار پیدا کرد. سایر ارزهای دیجیتال نیز پس از افت ارزش این نوع پول در ابتدای ماه جاری مجددا دست‌خوش افزایش ارزش شدند.

بیت‌کوین با گذر از مرز ۱۰ هزار دلار در عصر پنج‌شنبه بعد از دو هفته مقداری از ارزش خود را بازیابی کرد. ارزش این ارز دیجیتال پیشرو، که همچنان ۳۵ درصد از کل ارزش تمام ارزهای دیجیتال

مقاله‌های مرتبط:

بیت‌کوین با وجود افت قیمت در ابتدای ماه فوریه مجددا سیر صعودی خود را پیش گرفته است؛ اما هنوز با رکورد پیش از کریسمس خود یعنی ۱۹۰۰۰ دلار فاصله دارد.

دشوار است که بخواهیم دلیل واضحی برای افت قیمت بیت‌کوین و بالا رفتن رفتن مجدد آن عنوان کنیم؛ اما به نظر می‌رسد این موضوع تحت تأثیر اتفاقات اخیر در بازار سهام ایالات متحده بوده است.

یک استارتاپ انگلیسی که بستر خرید و فروش ارز دیجیتال را فراهم می‌کند، روز پنج‌شنبه در مطلبی این‌طور نوشت: «فردا اولین روز سال جدید قمری است و برخی خانواده‌ها پول‌های خود را به هدایای بیت‌کوینی تبدیل می‌کنند. در سه سال اخیر، بازار ارز دیجیتال سه هفته پیش از این روز مهم دست‌خوش اصلاحاتی می‌شود.»

ارزش بیت کوین
سیر صعودی قیمت بیت کوین

همزمان، بیت‌کوین در دنیای اقتصاد موضوع بحث بسیاری از کارشناسان است.

چارلی مونگر، نایب رئیس ۹۴ ساله‌ی برکشایر، بیت‌کوین را سمی مضر قلمداد می‌کند؛ در صورتی که لیو کلاسن، سرپرست اجرایی مؤسسه‌ی بیت‌کوین، پیش‌بینی می‌کند که ارزش این ارز دیجیتال به ۴۰ هزار دلار نیز خواهد رسید.

اگر به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی بیت کوین و اتریوم و … هستید می توانید برای خرید و فروش این ارزها به سایت مطمئن و معتبر ارزجو سر بزنید.
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version