video thumb

تب بیت‌کوین به دبیرستان‌ها رسید!

یکی برای همه، همه برای یکی!

تب بیت‌کوین به دبیرستان‌ها رسید!

مدرسه دنیای کوچکی است…

اگر یکی از بچه ها از ارزهای دیجیتال

واحد درسی آقای تیموتی برزا در مدرسه یونیون کاتولیک، از دروس اختیاری برنامه تحصیلی در این مدرسه بشمار می‌رود. در این کلاس مباحثی از جمله اصول مالی شخصی، کارآفرینی، سرمایه‌گذاری، و غیره تدریس می‌شود. این کلاس برای دانش آموزان سال سوم و چهارم دبیرستان در نظر گرفته شده است. به زودی دانش آموزان در این کلاس درس فناوری بلاک‌چین ، ارزهای دیجیتال، و تاریخچه‌ی دانش رمزنگاری را نیز می‌خوانند…

به گفته‌ی برزا چند نفر از دانش آموزان مسئله‌ی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را در کلاس عنوان کردند و نظر او را درباره این حوزه پرسیدند. همچنین، از او پرسیده بودند که آیا با بیت کوین آشنایی دارد یا خیر!

برزا می‌گوید:

اگر یکی از دانش‌آموزان درباره چنین چیزی حرف بزند، یعنی خیلی‌های دیگر نیز در این‌باره صحبت می‌کنند. به همین دلیل است که تصمیم گرفتم این مبحث را در کلاس درسی‌ام بگنجانم.

همچنین، او میگوید:

من خیلی خوشحالم که هم دانش‌آموزان و هم خود مدرسه نسبت به این حوزه علاقه نشان داده اند… واقعا خوشحالم که چنین فضایی در مدرسه بوجود آمده و با موافقت نظام آموزشی در منطقه روبرو شده است. از بابت بستری که در مدرسه ما فراهم شده بسیار خرسندم؛ در مدارس دیگر حتی به این فناوری فکر هم نکرده‌اند ولی مدرسه ما از ترم آینده دروسی را به این فناوری اختصاص خواهد داد! ما با اینکار دانش‌آموزان را به سرمایه‌گذاری در این حوزه وادار نمی‌کنیم… ما فقط به آنها درباره این فناوری آموزش خواهیم داد و تنها آن‌ها را با حقایق دنیای ارزهای دیجیتال آشنا خواهیم کرد. کلید آینده و در واقع همه چیز در دست بلاک‌چین است!

تدریسِ آینده‌ی سرمایه‌گذاری به دانش‌آموزان

تب بیت‌کوین به دبیرستان‌ها رسید!

بسیاری از دانش‌آموزان به سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال علاقمند هستند. حداقل در مدرسه‌ی یونیون کاتولیک که اینطور است! حتی، بسیاری از دانش آموزان این مدرسه مدت‌هاست که سرمایه گذاری در بازار کریپتو را شروع کرده اند.

مکس برگ، یکی از سال سومی‌های مدرسه یونیون کاتولیک است. او می‌گوید:

من پارسال بیت کوین خریدم و قبل ازینکه قیمتش به ۲۰ هزار دلار برسد، پولم را نقد کردم

مکس، در ادامه گفت:

بچه‌های مدرسه ما همواره با تکنولوژی ارتباط نزدیکی دارند؛ با وجود لپتاپ‌ و ابزارهای دیجیتال دیگری که داریم، هر روز بیشتر و بیشتر جذب این می‌شویم که از تکنولوژی های جدید استفاده کنیم. چند سالی می‌شود که با حوزه‌ی ارزهای دیجیتال آشنایی دارم و یکجورایی سرگرمی من است. خیلی خوشحالم که می‌بینم امروز جریان این فناوری تا این حد در مدرسه ما بزرگ شده که قرار است دروسی به آن اختصاص داده شود! این اتفاق فوق العاده‌ای است…

دانش‌آموزان بی‌صبرانه مشتاق شروع ترم جدیدند!

آن ها باور دارند که دبیر ۲۸ ساله‌شان آینده نگر است و از این بابت خوشحال هستند که مدرسه یونیون کاتولیک چنین بستری را فراهم کرده است.

توماس موناهان، یکی از دانش‌آموزان سال چهارم این دبیرستان می‌گوید:

کادر آموزشی و مدیریت دبیرستان ما، همیشه به فکر پیشرفت تحصیلی و امتیاز فرهنگی و آموزشی مدرسه‌مان بوده است. آنها همیشه سعی داشتند مدارس ما بهتر از سایر مدرسه ها باشد، و برای ما دانش‌آموزان شرایط بسیار خوبی را فراهم کرده اند تا بیشتر یاد بگیریم و با حوزه های نو آشنا شویم. معلمان این مدرسه هر روز به ما نکات ارزشمندی را یاد می‌دهند؛ ما از آنها چیزهای جدیدی درباره زندگی آموخته ایم. چیزهایی که به ما در آینده کمک خواهند کرد.

برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی و مشاوره  پشتیبانان و مشاوران حرفه ای تیم ارزجو می توانید به سایت arzjoo.com مراجعه کنید.