video thumb

بازگشت سرمایه‌ی ۱۴۴ هزار درصدی بیت‌ کوین طی مدت هفت سال!

افزایش قیمت بیت کوین در انتهای سال ۲۰۱۷ را حتما به خاطر می آورید. بسیاری از سرمایه گذاران از این که فرصت خرید بیت کوین را در قیمت های پایین تر از دست داده بودند و یا اقدام به خرید بیشتر برای افزایش میزان دارایی خود نکرده بودند، بسیار پشیمان و نا امید شده بودند.

پس از ترکیدن این حباب، قیمت بیت کوین بیش از ۸۰ درصد سقوط کرد و سرمایه گذاران زیادی احتمالا این ارز را در قیمت های پایین تر خریداری کرده اند. در حال حاضر که قیمت بیت کوین بالاتر از سطح حمایت مهم و حیاتی ۶۰۰۰ دلار قرار دارد، کسانی که در قیمت های پایین تر در ماه دسامبر و یا در ابتدای سال ۲۰۱۹ اقدام به خرید کرده اند، مانند همه سرمایه گذاران دارایی های دیجیتال تنها افسوس می خورند که ای کاش Bitcoin بیشتری می خریدند.

مهم نیست که چه زمانی بیت کوین خریده اید، شما افسوس می خورید که ای کاش بیت کوین بیشتری خریده بودید

خرید بیت کوین، در طول ۱۲۲ ماه از عمر حدود ۱۲۵ ماهه بیت کوین، در حال حاضر منجر به بازگشت مثبت سرمایه به سرمایه گذاران این فناوری نوظهور شده است. فقط سه ماه قیمت بیت کوین بالاتر از قیمت حال حاضر آن بوده است. و این مسئله منجر شده که تنها خریداران بیت کوین در طول این سه ماه دچار ضرر شده اند.

حتی این خریداران، با وجودی که ضرر کرده اند، باز هم آرزو دارند که کاش Bitcoin بیشتری داشتند. در واقع، مهم نیست سرمایه گذار، چه سالی اقدام به خرید کرده است. همه آنها آرزو دارند که کاش دارایی دیجیتالی را که توسط ساتوشی ناکاموتا ایجاد شده است را بیشتر می خریدند.

میزان بازگشت سرمایه بیت کوین

  • ۱ سال: + ۴ درصد
  • ۲ سال: + ۱۹۴ درصد
  • ۳ سال: + ۹۲۳ درصد
  • ۴ سال: + ۳٫۰۳۹ درصد
  • ۵ سال: + ۱٫۱۰۱ درصد
  • ۶ سال: + ۶٫۳۲۰ درصد
  • ۷ سال: + ۱۴۴٫۹۱۲ درصد

افرادی که هفت سال پیش اقدام به خرید ارزهای دیجیتال کرده اند، حالا ۱۴۴ هزار درصد سود کرده اند که این میزان سود در هیچ کدام از کلاس های دارایی دیگر وجود ندارد. هر ساله، درصد افزایش سود، با توجه به رشد قیمت ارزهای دیجیتال کاهش می یابد. این مسئله به این واقعیت باز می گردد که هرکسی که در گذشته بیت کوین خریداری کرده است، بدون توجه به این که چه زمانی بوده، آرزو دارد که کاش مقدار بیت کوین بیشتری خریداری می کرد.

برخی از پیش بینی ها استدلال می کنند که قیمت بیت کوین در آینده به ۱۰۰ هزار دلار تا میلیون ها دلار می رسد. اگر این روند واقعا رخ دهد، هر فردی که حتی یک پنی در Bitcoin سرمایه گذاری کرده باشد، آرزو می کند که ای کاش قادر به خرید مقدار بیشتری بود.

خرید بیت کوین ساده است. به راحتی با چند کلیک می توان این ارز دیجیتال را از طریق صرافی های ارز دیجیتال، با استفاده از گوشی های هوشمند، خودپردازهای فیزیکی، لوکال بیت کوینز خریداری کرد. استراتژی ایده آل برای سرمایه گذاری در بیت کوین، یک استراتژی تکرار خرید به نام “متوسط هزینه دلاری” است که ثابت شده است برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال که به نوسانات شدید در بازار روبرو هستند، بسیار مفید می باشد.