video thumb

Fireblocks یک از بنیان گذاران کوین بیس را به هیئت مدیره خود اضافه می‌کند

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که یک از بنیان گذاران کوین بیس به دنبال تامین ۳۰ میلیون دلار بودجه به هیئت مدیره Fireblocks پیوسته است. پلتفرم امنیتی دارایی های دیجیتال Fireblocks اعلام کرد که پس از دور جدید تأمین اعتبار، فرد احرصام (Fred Ehrsam) را به هیئت مدیره خود اضافه خواهد کرد.

Fireblocks در در بیانیه خود عنوان کرد كه احرصام، بنیان گذار صرافی ارز دیجیتال کوین بیس پس از تامین ۳۰ میلیون دلار بودجه برای توسعه فعالیت های جهانی خود، به عنوان عضو هیئت مدیره به این شرکت می پیوندد. احرصام در سال ۲۰۱۷ کوین بیس را ترک کرد و به همکاری با شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال Paradigm پرداخت. وی عنوان کرد:

“رشد خارق العاده Fireblocks Network و تیم آن در سال گذشته گواه ارزش بسیار زیادی است که آنها برای مشتریان نهادی و شرکتی خود باز کرده اند.”

امسال Fireblocks شبکه امن انتقال دارایی خود را راه اندازی کرد و به موسسات امکان انتقال کارآمد دارایی های روی زنجیره ای را داد. این پلتفرم همچنین اخیراً اعلام کرده است که از سال ۲۰۱۹ بیش از ۱۵۰ میلیارد دلار دارایی منتقل شده را شاهد بوده است.

گفته می شود که شرکت هایی از جمله Revolut ، Celsius ، BlockFi ، PrimeTrust ، Genesis و Nexo خدمات جدید دارایی های دیجیتالی را با استفاده از زیرساخت کیف پول ارز دیجیتال Fireblocks گسترش داده یا راه اندازی کرده اند.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ