سرمایکس
sarmayex Coin icon

استیکینگ سرمایکس راه‌اندازی شد

sarmayex Coin icon اطلاعات بیشتر
video thumb

گوگل به شایعات پایان داد

لیست عناوین این مطلب

خلاصه مطلب

  • پس از انتشار شایعات زیادی در رابطه با انجام تبلیغات رمزارزی و صرافی Coinbase

کمپانی Google طی هفته‌های گذشته سروصدای زیادی در رسانه‌های مختلف مربوط به صنعت رمزارزی به‌ پا کرده است و مورد که از همه بیشتر به چشم می‌خورد شایعات مربوط به بخش AdWords این کمپانی یا همان بخش تبلیغات متنی شرکت گوگل است که از هفته‌ی گذشته در سایت‌های تبلیغاتی با نام Google Ads از آن یاد می‌شود. از زمان انجام این تغییر اسم از سوی گوگل، گزارشات زیادی منتشر شده که در آن‌ها اعلام می‌شود موضع‌گیری ضد صنعت رمزنگاری شرکت Google در این سرویس‌ها دیگر لحاظ نخواهد شد.

لغزش گوگل

طبق گفته‌های ناظرات، کمپانی Google تا کنون چندین قدم در صنعت رمزارزی برداشته است تا از بخش‌های تاریک این صنعت نوپا دور بماند. برای مثال، طی هفته‌ی جاری این شرکت اقدام به حذف اتریوم

شایعات متداول

redditکمپانی گوگل در اوایل سال جاری اعلان کرد که از این پس در پلت‌فرم‌های خود تبلیغات مرتبط با صنعت رمزارزی را منتشر نخواهد کرد و این امر ممنون خواهد بود. مانند همیشه بهانه‌ی این شرکت برای انجام این کار، ترس از وجود طرح‌های کلاهبرداری و ترویج آن در بین کاربران بوده است. پس از انتشار این اعلامیه، کمپانی Google به موضع‌گیری‌های سختگیرانه‌ی توییتر و فیس‌بوک در رابطه با تیلیغات رمزارزی پیوست. البته در ماه ژوئن کمپانی فیس‌بوک اعلام کرد که ممنوعیت‌های اعمالی بر روی تبلیغات صنعت رمزارزی خود را برداشته است.

به نظر می‌رسد که این تغییرات به دلیل شایعات مربوط به تجدید‌ نظر گوگل در رابطه با موضع‌گیری‌های خود بوده است، البته یک عکس در انجمن Reddit نیز منتشر شده و یک کاربر در رابطه با آن اظهار داشته است که “گوگل تبلیغات مربوط به صرافی Coinbase را دوباره آغاز کرده است”.

کمپانی گوگل نیز برای پاسخ به تمامی این شایعات در توییتر رسمی خود نوشت:

تبلیغات ترویج دهنده‌ی رمزارزها

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version