سرمایکس
sarmayex Coin icon

استیکینگ سرمایکس راه‌اندازی شد

sarmayex Coin icon اطلاعات بیشتر
video thumb

یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های خودپرداز در جهان حمایت خود از بیت کوین را اعلام کرد

خرید بیت کوین آسانتر می شد اگر فروشندگان در همه نوع قشر از این ارز رمزگذاری شده

دست یابی به بیت کوین به محض درخواست

هیوسانگ(Hyosung) اعلام کرده که با کمک تیم جاست کش(Just Cash) یک سرویس پشتیبان به تراکنش بیت کوین اضافه خواهد کرد. سرویس خودپرداز بیت کوین

یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های خودپرداز در جهان حمایت خود از بیت کوین را اعلام کرد
هیوسانگ (Hyosung) یکی از بزرگترین شرکت های کره جنوبی است که تنها در سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۲۵،۰۰۰ کارمند و ۱۷ میلیارد دلار درآمد داشته است. ساخت دستگاه های خودپرداز تنها بخش کوچکی از فعالیتهای آنهاست. آنها در زمینه ساخت و ساز و تولید مواد شیمیایی نیز فعالیت دارند. به هر حال آنها معروفترین شرکت سازنده دستگاه های خودپرداز در کره جنوبی هستند. علاقه کره جنوبی به هر آنچه در مورد بیت کوین است کاملا مشخص می باشد. اما فعالیت های هیوسانگ تنها به این کشور محدود نمی شود بلکه این شرکت حضوری جهانی خواهد داشت.

 

 

همه چیز درباره بیت کوین
همه چیز درباره بیت کوین

امروز کره فردا همه دنیا

تعدادی بسیاری از خودپردازهای این شرکت در ایالات متحده نصب شده اند. هیوسانگ جهت تامین دستگاه های خودپرداز در آمریکا با بانک ها مشارکت ندارد بلکه آنها دستگاه هایشان را در فروشگاه های بین راهی و ایستگاه های گاز که مالکان آنها درآمد خود را از وجوه بدست آمده کسب می کنند، نصب کرده اند.
هیوسانگ در یک اعلان خبری در مورد یکپارچه سازی دستگاه های خودپرداز بیت کوین مزایایی را که فروشندگان می توانند از آنها برخوردار شوند، اعلام کرد. این مزایا شامل راه اندازی آسان، عدم نیاز به سخت افزار، کسب درآمد جدید و قابلیت جذب مشتریان جدید و قدیم می باشد. از آنجا که این ویژگی بعنوان ارتقا نرم افزاری به دستگاه های خودپرداز اضافه شده، تطابق این دستگاه ها با این ویژگی باید سریعا صورت گیرد. جالب اینجاست که گویا قرار است قابلیت تبدیل وجه نقد به ارز رمزگذاری شده است نیز اضافه شود، گرچه هنوز سخنی در مورد چگونگی عملکرد این ویژگی معکوس بمیان نیامده است.

یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های خودپرداز در جهان حمایت خود از بیت کوین را اعلام کرد

بیت کوین به عنوان یک سرویس

هنوز از چگونگی کمیسیون و نرخ مبادله خرید بیت کوین از یک دستگاه خود پرداز ارتقا یافته هیوسانگ نیز سخنی به میان نیامده است اما بطور کلی خرید از دستگاه های خودپرداز بیت کوین گرانتر از سایر روش های خرید ارزهای رمزگذاری شده همچون خرید از یک صرافی است.  ممکن است خرید بیت کوین از طریق دستگاه های خودپرداز راهکار ایده آلی برای مشتریانی که در تلاشند به مستنداتی جهت تکمیل روش KYC(روش شناخت مشتری)  یا آنهایی که دانش تکنیکی در این مورد ندارند، باشد. برای کسانی که بابت خرید بیت کوین کمیسیون بانکی بسیاری پرداخت می کنند، پرداخت چند دلار بعنوان نرخ تراکنش مبلغ چندان زیادی بنظر نمی رسد.

شما در اینباره چه فکری میکنید؟ آیا تا چند سال آیند و همگانی شدن استفاده از ارزهای دیجیتال شرکت های پیشگام در این زمینه چه جایگاهی در دنیا خواهند داشت؟ ایران به عنوان کشوری که یکی از بیشترین نیروهای تحصیل کرده و علاقمند به تکنولوژی را در خود دارد آیا میتواند در این عرصه در آینده این فناوری حرفی برای گفتن داشته باشد؟ تا چه حد قوانین تسهیل کننده و سرعتِ تصویب و اجرای آن میتواند به رشد استارتاپ ها و شرکت های خلاق کمک کند؟ نظرات و ایده های خود را با ما در میان بگذارید؟

منبع: news.bitcoin

اشتراک در تلگرام

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version