سرمایکس
video thumb

رمزارز ها در روسیه به رسمیت شناخته نخواهند شد

رمزارزها در روسیه به رسمیت شناخته نخواهند شد

به اعتقاد Nikolai Nikiforov وزیر ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه، بیتکوین به عنوان یک روش پرداخت در این کشور به رسمیت شناخته نخواهد شد.

nikiforov26122014 293x220 رمزارز ها در روسیه به رسمیت شناخته نخواهند شد

باوجود این اظهارات، به نظر می رسد روسیه همچنان آماده ارائه پیشنهاد برای تسلط جهانی در صنعت استخراج

Nikiforov ایده به رسمیت شناختن بیتکوین در روسیه را رد کرد

اقای Nikiforov در ۲۰ نوامبر به خبرنگاران گفت: “بیتکوین یک پروژه خارجی برای استفاده از فناوری بلاکچین

این بیانیه یک ماه پس از ارائه “پیش نویس لایحه پذیرش قانونی رمزارز” توسط وزارت ارتباطات روسیه اعلام شد. علیرغم وجود این پیش نویس، کاملا مشخص شد که بانک مرکزی و وزارت داراییِ روسیه هستند که در نهایت تصمیمات دستگاه های قانون گذاری کشور را مشخص، تعیین و کنترل می کنند. در اوایل این هفته، Alexei Moiseev معاون وزیر دارایی روسیه اعلام کرد:

“انتظار داریم لایحه جدید رمزارزها در روسیه تا تاریخ ۱ فوریه و در چهارچوب دستورالعمل ابلاغی ریاست جمهوری این کشور، تدوین و تنظیم گردد.”

روسیه همچنان به دنبال تسلط در بخش بین المللی استخراج رمزارزها است

در سال های اخیر وضعیت تنظیم مقررات روسیه  در رابطه با رمزارزها

Cryptocurrency Mining 356x220 رمزارز ها در روسیه به رسمیت شناخته نخواهند شد

اگرچه بعید است که رمزارز در روسیه به شکل قانونی به رسمیت شناخته شود، اما به نظر می رسد که این کشور یک چهارچوب  قانونیِ نه چندان سخت گیرانه و قابل قبول را برای بیتکوین و استخراج رمزارز اتخاذ خواهد کرد.

در ابتدای ماه نوامبر، Olga Skorobogatova معاون اول بانک مرکزی روسیه اظهار داشت: “استخراج رمزارز، گونه ای از فعالیت نهادهای قانونی و کارآفرینان خصوصی می باشد. و به همین دلیل هم باید مالیات خود را پرداخت کنند.”

پیرو خبرهای ضد و نقیض ماه گذشته، اخیرا رسانه خبری Tass فاش ساخت که: “وزارت دارایی روسیه قصد اعطای مجوز فعالیت برای استخراج رمزارز را ندارد، اما استخراج، مشمول پرداخت مالیات خواهد بود.”  همچنین اخیرا مشخص شده است که تعداد زیادی از شرکت های چینی و اروپایی به انجمن بلاکچین و رمزارز روسیه (The Russian Association of Blockchain and Cryptocurrency) برای ایجاد و دایر کردن عملیات استخراج در فدراسیون روسیه، درخواست ارسال کرده اند.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version