سرمایکس
video thumb

آیا مشکلات برداشت از بیت‌فاینکس با افزایش قیمت لایت‌کوین در ارتباط است؟

به نقل از ردیت، برخی از تریدرها رشد اخیر قیمت لایت کوین را به مشکلات برداشت از Bitfinex نسبت داده اند. این تئوری باعث شد که برخی از مشتریان این صرافی درباره برداشت موفقیت آمیز لایت کوین پست هایی را به اشتراک بگذارند. بدین ترتیب، سایر افراد به این ترغیب شدند که سرمایه خود را به لایت کوین تبدیل کنند.

در تاریخ ۸ دسامبر، لایت کوین از مرز ۱۰۰ دلار عبور کرد

این اتفاقات باعث شدند قیمت لایت کوین طی دو روز به بیش از ۶۰٪ افزایش پیدا کند. (این ارز از حدود ۹۳ دلار و قبل از تثبیت در ۱۴۸ دلار به مرز ۱۶۰ دلاری صعود کرد) از آن به بعد، بازار های لایت کوین و اکثر تریدرها به دنبال بررسی این بودند که آیا حرکت بولیش و رو به رشد لایت کوین ادامه دار خواهد بود یا نه.

آیا مشکلات برداشت از بیت‌فاینکس با افزایش قیمت لایت‌کوین در ارتباط است؟

برخی از تریدرها، بر این باورند که افزایش قیمت لایت کوین با مشکلات اخیر بیت‌فاینکس در ارتباط است. در جریان هفته گذشته، بسیاری از کاربران مشکل خود را در سابردیت این وب سایت نوشته اند. درخواست برداشت تعدادی از ارزهای دیجیتال حتی پس از گذشت چند روز کاری، تکمیل نشده بود و به همین دلیل این کاربران نگران و ناراضی بودند. روز گذشته، پس از اینکه تعدادی از کاربران در ردیت نوشتند برداشت لایک کوین موفقیت آمیز بوده، مشتریان بیت‌فاینکس بلافاصله به امید برداشت از صرافی، موجودی خود را تبدیل به لایت کوین کردند.

مطلبی تحت عنوان «برای برداشت از حساب، موجودیتان را به لایت کوین تبدیل کنید» در ردیت مورد توجه بسیاری از کاربران واقع شده است. در این مطلب نوشته شده:

« دو روز بود که پشت هم سعی میکردم از حسابم بیت کوین، اتریوم و یوتا برداشت کنم. اما متاسفانه موفق نمیشدم. بعد از آن با پست یکی از کاربران مواجه شدم که در آن به سایرین پیشنهاد کرده بود موجودی‌شان را به لایت کوین تبدیل کنند. من هم همین کار را انجام دادم و توانستم عرض ۱۰ دقیقه، ۳۰ لایت کوین از بیت‌فاینکس برداشت کنم!»

اگر به قسمت دیدگاه های این مطلب مراجعه کنید، متوجه خواهید شد که بسیاری از کاربران بلافاصله پس از مطالعه این پست، همین کار را انجام داده اند. برای مثال، یکی از کاربران نوشته است:

«موافقم… من هم همین کار را انجام دادم. همه را ظرف یک ساعت به لایتکوین تبدیل کردم.»

تریدر دیگری نوشته است:

«بله، این کار برای من هم جواب داد! با تشکر از توصیه خوب شما… با این کار در کمتر از ۵ دقیقه میتوان ارز برداشت کرد»

بیت‌فاینکس اعلام کرد که این مشکل در نتیجه فعالیت یک نوع بد افزار به وجود آمده است. حجم زیادی از برداشت ها و سپرده گذاری های خیلی کوچک، وب سایت را اسپم کرده و باعث بروز این مشکل در آن شده است.همچنین، این صرافی مطلبی مبنی بر این موضوع منتشر کرده که برداشت های ارزی کمتر از ۲۵۰ دلار محدود خواهند شد و امکان انجام آن‌ها تا زمان ارائه یک مکانیسم درخواستی (که طی یک الی دو هفته آینده طراحی میشود)، وجود نخواهد داشت.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version