سرمایکس
video thumb

تلگرام: به ما ۲ میلیارد دلار بدهید تا تمام مشکلات بلاک چین را حل کنیم!

شرکت یخ چای لانگ آیلند و تلگرام هر دو قصد بلاک چین شدن دارند اما تفاوت آن ها از زمین تا آسمان است. ایده ای که تلگرام از آن می گوید واقعا خارق العاده است و می تواند انقلابی در فناوری های بزرگ غیرمتمرکز باشد.

دیدگاه مثبت/ رویایی که وجود خارجی دارد

تلگرام: به ما 2 میلیارد دلار بدهید تا تمام مشکلات بلاک چین را حل کنیم!

سرویس پیام رسان تلگرام

فضای ICOها داغ است. در حالی که تلگرام می خواهد ثروتمندترین باشد، شرکت های زیاد دیگری به سرمایه های ۹ رقمی رسیده اند و یکی از آن ها که EOS نام دارد، در شرف عبور از یک میلیارد است. تقریبا همه بلاک چین

اما سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال تلگرام، فراتر از حرف و لاف است. در حال حاضر این پیامرسان محبوب بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر فعال دارد. این رقم از کاربران، برنامه های مقاومی در مقابل سانسور، ذخیره سازی غیرمتمرکز، استفاده ناشناس، اعتماد کسب و کار ها و … را طلب می کند. در این مقاله می توانید طبق گزارش عملکرد لو رفته، تمام جزئیات این فناوری را بخوانید.

دیدگاه منفی/ کمی بیشتر بگو

تلگرام: به ما 2 میلیارد دلار بدهید تا تمام مشکلات بلاک چین را حل کنیم!

اول از همه صحت چیزی که از آن به عنوان «گزارش عملکرد لو رفته تلگرام» منتشر شده است هنوز کاملا تایید شده نیست. در صورت تایید هم تحقق وعده هایی که در گزارش عملکرد (WhitePaper) این شبکه گفته شده، نیازمند مقابله با چالش های آزاردهنده حوزه ارزهای رمزپایه است. چوب جادویی به اسم بلاک چین سیستمی ارزان و با کاربردهایی فراتر از تصور است که به معنای واقعی کلمه غیرمتمرکز سازی را انجام می دهد.

تلگرام می گوید شبکه TON این وعده ها را انجام می دهد اما نگفته است که چگونه .

چارلز نویز، تحلیلگر و معامله گر معروف می نویسد:

گزارش عملکرد باید دارای سلب مسئولیت در برابر موارد فنی باشد.

به گفته کریستین کاتالینی، استاد دانشکده مدیریت Sloan MIT و متخصص اقتصاد ارزهای دیجیتال، توضیح سیستم سیاست پولی و حکومتی نیز در این گزارش عملکرد، بسیار مورد نیاز است. او می گوید هیچ جزئیاتی در مورد نحوه توزیع توکن ها، چگونگی تصمیم گیری شبکه و کنترل فرایندها در این گزارش وجود ندارد. چنین مطالبی در گزارش عملکرد کمک می کند تا به ماهیت واقعی این ارز غیرمتمرکز پی برده شود. مثلا در بیت کوین عدم جزئیات کامل باعث شد تا امروزه شاهد اختلاف نظر بسیار و در نتیجه فورک ها باشیم.

نتیجه گیری

نتیجه این که ایده تلگرام روی بلاک چین قطعا جذاب است و درصورت اجرا فوق العاده تاثیر گذار خواهد بود. تلگرام برخلاف دیگر پروژه هایی که قبل از راه اندازی جذب سرمایه می کنند، اکنون به خوبی فعال است و می توان آن را یکی از محبوب ترین پلتفرم پیام رسان دانست. اما این شرکت باید تمام جوانب و جزئیات را منتشر کند تا سرمایه گذاران با دیدی باز از آینده این شبکه توکن ها را خریداری کنند.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version