سرمایکس
sarmayex Coin icon

پیتزا بزن، بیت کوین ببر!

شروع بازی
video thumb

پیشبینی های گرگ وال‌ استریت برای ارزش بیت کوین ادامه دارد…

شاید کمتر کسی باشد که «جوردن بلفورت» مشهور را نشناسد؛ وی که به با عنوان «گرگ وال‌استریت» شناخته می‌شود در اظهارنظری در مورد بیت کوین ، دوباره شک و شبهه‌ها در میان دوستداران و سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتالی را قوت بخشید. در ادامه با ارزجو همراه باشید.

او در مصاحبه ای که توسط «بیت دیوید» در صفحه فیسبوک آن منتشر شد، اظهار داشت که «اینطور نیست که هیچ اعتماد و باوری نسبت به بیت کوین نداشته و این ارز را کلاهبرداری بخوانم.» او که در ادامه از بیت کوین با عنوان یک هرج مرج در دنیای اقتصاد نام برد، درعین‌حال اظهار داشت، روشی که ارزهای دیجیتالی وارد زندگی ما کرده‌اند، به‌واقع یک طوفانی از تغییرات خواهد بود.

قیمت بیت کوین" src="https://file.sarmayex.com/uploads/2018/02/jordan_belfort_a_l-1024x577.jpg" alt="پیشبینی گرگ وال‌ استریت از قیمت بیت کوین" width="810" height="456" />

بلفورت بر این عقیده است که افزایش قیمت در مورد بیت کوین، ناشی از پیش‌بینی نا به جاست. چراکه از دیدگاه وی تمام این موارد، استفاده‌هایی نا مناسب از این ارز دیجیتالی هستند.

چیزی (بیت کوین) ایجادشده تا از آن به‌عنوان یک ارز استفاده شود ولی حالا می‌بینیم که به‌عنوان یک ماشین سرمایه‌گذاری مورداستفاده قرار می‌گیرد. به‌عنوان یک ارز، بیت کوین چه در بیست هزار دلار و چه در صد دلار، بی‌مصرف است. 

بلفورت در مورد پتانسیل‌های تغییرات و دست‌کاری های این بازار با لحنی منفی صحبت کرد چراکه به عقیده وی سستی بازار موجبات چنین پتانسیل‌هایی را فراهم کرده است. او به‌ویژه صحبت‌هایی از پرونده «اولاف کارلسون وی»، یکی از اولین افرادی بود که تصمیم گرفت تا به‌عنوان دستمزد از سایت کوین بیس، بیت کوین دریافت کند، به میان آورد.

بر اساس گفته‌های بلفورت، کارلسون، تمام بیت کوین‌های خود را فروخت و سپس آنها را به بیت کوین کش

البته هیچ‌یک از منابع رسمی این خبر را تائید نکرده‌اند. او در مصاحبه‌ای با وب‌سایت سیان بی سی، صحبت‌هایی را در مورد اتریوم مطرح نمود که برخی از کاربران سایت ردیت به شکلی دیگر از آنها برداشت کردند.

بنا بر گفته‌های بلفورت، بیت کوین گرگی در لباس میش است که احتمال دارد قبل از نزول به قیمت صفر و اتمام کار آن، به رقم پنجاه‌هزار دلار نیز دست خواهد یابد. 

سپتامبر سال گذشته بود که بلفورت در صحبت‌هایی از بیت کوین به‌عنوان یک ارز مشکل‌دار یادکرده بود. او دلیل این حرف‌های خود را مشکل در هک شدن آسان (ICO

او در پایان صحبت‌هایش اعلام کرد که حتی یک پنی هم بر روی ارزهای دیجیتالی سرمایه‌گذاری نخواهد کرد. 

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version