سرمایکس
video thumb

کره جنوبی تنها به سرمایه گذارانی که دارای حساب بانکی واقعی هستند مجوز می دهند

به گزارش ارز جو و به نقل از  bitcoinmagazine، بنا بر اطلاعیه جدید کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی، این کشور همچنان کنترل خود را بر تجارت ارز های مجازی همچون اتر

سپرده ها و برداشت ها در یک بانک، تنها بین حساب های بانکی با نام واقعی و حساب های صرافی رمز ارزی که با آنها مطابقت داشته باشند، مجاز خواهد بود. سیستم ثبت «نام واقعی» برای تجارت رمز ارز ها از تاریخ ۳۰ ژانویه ۲۰۱۸ آغاز می شود. در حال حاضر قرار است شش بانک، از جمله بانک های Nonghyup و Shinhan این ثبت نام را انجام دهند.

real names trade cryptocurrency in korea 390x195 کره جنوبی، به حساب های دارای نام واقعی، مجوز اعطا می کند

جذابیت رمز ارز برای کره ای ها

کره ای ها، رمز ارز ها را به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری جذاب با بازده بالا پذیرفته اند. براورد شده است که این کشور، ۲۰ درصد از حجم معاملات بیت کوین

اقدامات محدود کننده دولت

دولت کره جنوبی اخیرا تلاش هایی را به منظور  ایجاد محدودیت در تجارت رمز ارز ها آغاز کرده است. مثالی از این تلاش ها، منع انجام داد و ستد در داخل کشور و تجسس در امور صرافی های بزرگ و مقاومت در مقابل طرح ایده های تجاری قابل دسترس برای عموم مردم است.

یک بیانیه از سوی دفتر هماهنگی سیاست های دولت، منعکس کننده افزایش سطح تقابل با سرمایه گذاری پر مخاطره رمز ارز ها می باشد: “ما نمی توانیم اجازه دهیم این وضعیت غیر معقول سفته بازی و سرمایه گذاری های مخاطره آمیز بیش از این ادامه یابد.”

وصول مالیات از صرافی ها

همچنین، دولت کره جنوبی در هفته اخیر اعلام کرده است که برای وصول مالیات بر درآمد با نرخ ۲۴٫۲ درصد از صرافی های محلی رمز ارزی در سال جاری، برنامه ریزی کرده است.

اطلاعیه اخیر به عنوان یک روش برای محدود کردن فعالیت های کلاهبردارانه و پول شویی تلقی می گردد. علاوه بر آنچه ذکر شد، این اطلاعیه جهت ارائه یک راهکار ساده تر و قابل قبول تر در تجارت رمز ارز ها در کره جنوبی، صادر شده است.

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی به سایت ارزجو مراجعه کنید.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version