video thumb

سابقه Bittrex در دنیای رمزارزها

Bill Shihara، مدیرعامل Bittrex طی یک پادکست رادیویی، امکان داد و ستد رمزارزها با دلار در این صرافی را تایید کرد. به گزارش ارز جو و به نقل از  Cointelegraph، آقای Bill Shihara در پادکست Unikrn Radio  اعلام کرد که صرافی Bittrex امکان داد و ستد ارزهای رمزنگاری شده با دلار را برای بسیاری از کاربرانش فراهم می کند.

Bittrex و سابقه آن در دنیای رمزارزها

bittrex latest news 330x220 از صرافی Bittrex چه خبر؟

Bittrex (بیترکس) در سال ۲۰۱۳ توسط Shihara و دو شریک تجاری دیگر تاسیس شد؛ تمام این افراد پیش از تاسیس این صرافی، در بخش امنیت Microsoft کار می کردند. Shihara به Sood (مدیرعامل Unikrn) گفت که دلیل موفقیت اولیه Bittrex

در اکتبر ۲۰۱۷، Bittrex بدون اعلام قبلی تصمیم به غیر فعال کردن هزاران حساب کاربری برای بررسی بیشتر آنها گرفت. شاید بخاطر همین وقفه در سرویس دهی بود که این صرافی در دسامبر ۲۰۱۷ اعلام کرد که بصورت موقت، از پذیرش کاربران جدید معذور است.

Bittrex اعلام کرد که این تصمیم ناشی از تعداد بالای سوالات و تیکت ها در بخش پشتیبانی و عدم توانایی فعلی آنها برای بررسی دقیق و تایید کاربران جدید به دلیل حجم بالای تقاضا است.

در این پادکست، Shihara به نحوه عملکرد قانونی این صرافی نیز اشاره کرد.

 از آنجایی که Bittrex یک صرافی آمریکایی می باشد، قوانین مربوط به KYC و AML (قوانین مربوط به ضد پولشویی و شناخت مشتری) را جدی می گیرند. همین موضوع باعث می شود تا تایید کاربران جدید زمان بیشتری طول بکشد و نیازمند کارمندان بیشتری هم باشد.

آینده Bittrex

Shihara به سوالی مربوط به چالش های پیش روی خدمات پشتیبانی نیز پاسخ داد؛ آنها برای حل این معضل تصمیم گرفته اند که در بهار امسال، ۲۰ کارمند دیگر برای بخش پشتیبانی استخدام کنند؛ این یعنی تعداد کارمندان این بخش به ۸۰ نفر خواهد رسید.

Shihara درباره برنامه های آینده Bittrex به همکاری با Upbit اشاره کرد. Upbit

کاربران جدید

طبق گفته Shihara امکان ثبت نام برای کاربران جدید به زودی باز خواهد شد؛ اما برای کاربران جدید، محدودیت های بیشتری هم وجود دارد؛ مثلا برای میزان سپرده (deposit) جهت داد و ستد (ترید)، یک مقدار مینیمم در نظر گرفته شده است. طبق گفته Shihara، این موضوع تضمین می کند که “کاربران جدید افرادی هستند که نسبت به کاری که انجام می دهند آگاهی دارند”.

Shihara بر این باور است که Bittrex برای مشتریان کوچک طراحی نشده، بلکه هدف آن جذب معامله گران قوی و موسسه ای است. او می گوید:« من فکر می کنم که Bittrex هیچ وقت به یک فروشگاه خرده فروشی تبدیل نمی شود. من دنبال این نیستم که به Fidelity در بازار رمرارزها تبدیل شویم».

Shihara با SEC (کمیسیون اوراق بهادار و صرافی) قرار ملاقاتی تنظیم کرده تا درباره امکان داد و ستد اوراق بهادار نیز صحبت کند. او بر این باور است که Bittrex پتانسیل داشتن یک شرکت تابعه و یا یک تجارت موازی در زمنیه داد و ستد اوراق بهادار را دارد. به عقیده Shihara، مقررات اجتناب ناپذیر هستند. او می گوید:« اگر می خواهیم بیت کوین در همه جای دنیا پذیرفته شود، به این نیاز داریم که دولت ها و موسسات آن را بپذیرند».

آشنایی Shihara با دنیای رمزارزها

Shihara اولین بار در سال ۲۰۱۱ بود که با دنیای ارزهای رمزنگاری شده درگیر شد. او در آن زمان به استخراج بیت کوین

اگر از ارزهای رایج خسته شده اید و می خواهید وارد دنیای ارزهای دیجیتالی شوید می توانید برای خرید و فروش و سرمایه گذاری به سایت ارزجو مراجعه کنید .
جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ