video thumb

Biotron ، انبار داده های شخصی که تحت اجازه ی کاربر فعالیت می کند

عموما مردم هیچ نظری راجع به این که چه اطلاعاتی توسط آن ها تولید می شود یا چگونگی استفاده از این اطلاعات، نداشته و هیچ سودی نیز از این طریق عایدشان نمی شود. Biotron با بازگرداندن کنترل و شفافیت به شخص سازنده ی داده، این روند را اصلاح خواهد کرد.  اعمال و رفتار سازندگان Biotron به گونه است که شخص سازنده داده نیز بایستی در سود حاصل سهیم باشد.

مدیر عامل Biotron، آقای Pavol Magic در این باره می گوید: مردم باید قدرت کنترل مکانی که داده هایشان در آن گردش دارد را داشته باشند. Biotron نه تنها به تحقق این امر کمک می کند بلکه مردم از درآمد حاصل از تولید داده ها نیز سهم خواهند برد.

به کارگیری داده ها

پس از نصب این برنامه، نسخه اپلیکیشن موبایل Biotron و مرورگر وب ضمیمه می توانند اطلاعات کاربر را به صورت خودکار به منظور ساخت پروفایل های بسیار مناسب و پیچیده کاربر، جمع آوری کنند. کاربران Biotron هم چنین می توانند به صورت دستی داده های خود را وارد کنند. این کار به  کاربردی تر کردن و نیز ارزشمند تر کردن اطلاعات آن ها کمک خواهد کرد.

bitron project 390x205 Biotron: راهی برای کنترل و درآمد زایی از داده هایی که خلق می کنید

پروفایل های کاربری و حریم خصوصی

پروفایل های کاربری پس از ساخته شدن، منحصرا با مکان داده مطابقت داده می شوند. بدین ترتیب گستره ی متنوعی از آن چه از طریق تجزیه و تحلیل به دست می آید، فراهم می شود. بلاکچین

 نمونه ای که توسط یک برند فناوری اسلوواک توسعه یافته، مطابق با قانون محافظت از داده عمومی است. بدین ترتیب از حریم خصوصی داده های شهروندان اتحادیه اروپا (EU) محافظت خواهد شد.

با وجود رضایت آشکار کاربران در فرآیند جمع آوری داده Biotron، آن ها قادر خواهند بود اطلاعات معتبر و بسیار دقیقی را سریعا گرد آوری و با هم تطابق دهند. لازم به ذکر است که میان سازنده داده و مشتری، انبوهی از جمع آورندگان داده، کارگزاران یا دیگر نهادهایی که کمتر کلیدی هستند وجود نخواهد داشت.

به این ترتیب، این راهکار طیف گسترده ای از تحلیل و ارزیابی هایی را شامل می شود که اطلاعات بازاریابی، اطلاعات مالی، تجزیه و تحلیل های مراقبت سلامتی، تشخیص کلاهبرداری و دیگر موارد را پوشش می دهد. با تجزیه و تحلیل ارائه شده، مشتریان از اطلاعات کسب و کاری دریافتی اطمینان یافته و می توانند از آن برای یک سرمایه گذاری با بازده سریع استفاده کنند.

زمانی که مشتریان یک محصول Biotron را خریداری کنند، یک “قرارداد هوشمند” شکل می گیرد. این قرارداد هوشمند در بلاکچین موجود خواهد بود و بر اساس آن درآمد حاصل به خود کاربران بازگشته و میان آن ها توزیع خواهد شد. حق کمیسیون Biotron نیز جداگانه پرداخت خواهد شد.

Biotron یک انبار داده های شخصی است که تحت اجازه ی کاربر فعالیت کرده و به تقسیم درآمد کاربران می پردازد. Biotron با به کارگیری شفافیت موجود در بلاکچین ارائه دهنده بهترین تحلیل های کاربری می باشد. Biotron هم چنین به سازمان ها برای گرفتن تصمیمات به موقع و صحیح کمک می کند.

 

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی و استفاده از مشاوره ی کارشناسان و مشاوران حرفه ای و با تجربه ی تیم ارزجو در این امر یه سایت ارزجو سر بزنید.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ