سرمایکس
video thumb

سوئیس فرصت های راهبردی ارزهای دیجیتال و بلاک چین را بررسی می کند

فرصت های راهبردی ارزهای دیجیتال

در حالی که برخی کشورهای اروپایی به دنبال وضع قوانین سخت گیرانه برای ارزهای دیجیتال

اسپانیا در مسیر بلاک چینی شدن

دیدگاه مثبت اسپانیا به ارزهای دیجیتال و بلاک چین/ دولت وارد عمل می‌شود

نخست وزیر اسپانیا، ماریانو راخوی

نخست وزیر و رهبر حزب مردم اسپانیا، ماریانو راخوی، آمادگی خود را برای انجام تمام اقدامات لازم در بهره‌مندی از فناوری بلاک چین

حزب مردم یا همان محافظه کار که از سال ۱۹۹۶ غالب امور اجرایی و دولت کشور اسپانیا را در دست دارد، اعلام کرد که به منظور کمک به رشد فناوری بلاک چین در اسپانیا درصدد تنظیم لایحه‌ای برای ارائه تسهیلات و شرایط ویژه از جمله معافیت مالیاتی به استارت تاپ‌های بلاک چین هستند.

به گزارش بلومبرگ، گارسیا ایگا، یکی از اعضای ارشد حزب، معتقد است که این فناوری می‌تواند در جنبه‌های مختلف اقتصادی، بهداشتی و آموزشی تاثیرات مثبت و خلاقانه‌ای داشته باشد گارسیا ایگا توضیح داد:

نکته کلیدی سطح دیجیتال سازی شرکت‌هاست. امیدواریم که این لایحه در سال جاری اجرا شود.

حزب مردم قصد دارد تا از کارشناسان بین‌المللی بلاک چین را برای ارائه گواهی در پارلمان این کشور دعوت به عمل آورد. آن‌ها همچنین علاقه‌مند به بررسی کشورهای حامی این فناوری از جمله سوئیس هستند.

علاوه بر این، گارسیا ایگا از اهداف دولت در تبدیل اسپانیا به مکانی امن و دوستانه برای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال تحت نظر چهارچوب‌های قانونی سخن گفت. ایگا اظهار داشت:

می‌خواهیم در بین تمام کشورهای اروپایی، بهترین و امن‌ترین زیرساخت‌ها را برای سرمایه گذاری ICO

۱۸۰ درجه متفاوت

علاقه اسپانیا به بلاک چین و ارزهای دیجیتال با توجه به دیدگاه منفی کشورهای همسایه‌اش در نوع خود قابل توجه است.

دیدگاه مثبت اسپانیا به ارزهای دیجیتال و بلاک چین/ دولت وارد عمل می‌شود

همانطور که «ارز دیجیتال» هفته گذشته گزارش داده بود، برونو لی مایر، وزیر دارایی فرانسه و پیتر آلتایمر، وزیر دارایی آلمان، هر دو از ارزهای دیجیتال به عنوان خطری برای برهم زدن ثبات مالی در درازمدت یاد کردند.

یواس مرسش، عضو ارشد هیئت مدیره بانک مرکزی اروپا، اخیراً مدعی شده است که ارزهای دیجیتال پول نیستند و آینده آن‌ها قابل پیش بینی نیست.

ترزا می، نخست وزیر بریتانیا، مانند بسیاری دیگر، ضمن ابراز نگرانی از کاربردهای مجرمانه ارزهای دیجیتال اظهار داشت که طور جدی در حال بررسی ارزهای دیجیتال است.

حالا در روی دیگر سکه، اسپانیا کاملاً رویکرد مثبتی در قبال ارزهای دیجیتال در پیش گرفته که می‌تواند برای علاقه‌مندان بسیار امیدوار کننده باشد.

کاربرانی که علاقه مند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی هستند می توانند برای خرید ارزهای دیجیتالی و استفاده از مشاوره و پشتیبانی مشاوران ارزجو به سایت arzjoo.com  سر بزنند.
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version