سرمایکس
video thumb

ساز و کار بیت کانکت چگونه است ؟

بیت کانکت

پایداری مالی رویای هر کسی است که بیت کانکت یکی از ابزار های آن می تواند باشد. علاوه بر این در استفاده از این ارز دیجیتال مانند دیگر ارز های نامتمرکز دیگر نیاز به سر و کار داشتن با بانک مرکزی نیست و در مبادلاتتان واسطی وجود ندارد.

در استفاده از ارز های رمز پایه

چه مزایای در استفاده از بیت کانکت (Bitconnect) وجود دارد؟

با استفاده از پلتفرم متن باز که شما را از جنبه مالی و اجتماعی به جمع سرمایه گذاران و وام دهندگان پیوند می دهد، قدرتمند می شوید.

با ابزار های سرمایه گذاری بیت کانکت و محدوده ۲۸ میلیونی سکه های قابل دسترس در چرخه می توانید امور مالی خود را تقویت کنید.

با پیوستن به این مجموعه و افزایش اعتبار کیف پول خود، در زمان افزایش قیمت سکه های بیت کانکت سرمایه گذاری شما به شدت رشد می کند.

در صورتی که در ارتباط با سایر ارز های رمز پایه مانند بیت کوین اطلاعات داشته باشید، دست شما در رشد سریع مالی جلو است.

با رسیدن به رشد سود هر چه سریع تر می توانید آینده خود را به شکلی قابل دستیابی تضمین کنید.

امنیت سرمایه گذاری شما با در دست داشتن کنترل کامل دارایی تضمین شده است. الگوی اثبات کار و اثبات مشارکت بیت کانکت را نامتمرکز نگه می دارد که در این الگو های حقیقت سنجی در هر مدل معیاری برای انتخاب تایید کنندگان وجود دارد و توسط تایید کنندگان و نه بانک ها و واسطه های دیگر تراکنش ها مورد تایید قرار می گیرد.

در یک نگاه کلی، با سرمایه گذاری روی پول رمز نگاری شده شما خودتان را درگیر یک سرمایه گذاری آینده نگرانه و سریع کرده اید و کاربران بیت کانکت هم جزئی از همین سرمایه گذاران هستند.

شروع کار با بیت کانکت (Bitconnect)

تعریف عمومی که از بیت کانکت می شود یک سکه ایمن و موثر در زمینه مصرف انرژی است که از هر دو الگو های اثبات کار و اثبات سهام برای اعتبار سنجی استفاده می کند. این سکه از ساز و کار پخش سریع تر اثبات کار برای ارائه اولیه سکه استفاده می کند و پس از چند روز آن سکه به یک سکه بر مبنای اثبات سهام منتقل می شود.

روی هم رفته ۲۸ میلیون سکه بیت کانکت در گردش خواهد بود و این سکه اثبات سهام متغیر دارد که به صورت دوره ای پرداخت ها را به شکل زیر انجام می دهد.

 • ۶ ماهه اول  -> 60 درصد (۱۰ درصد در ماه)
 • ۶ ماهه دوم -> 50 درصد (۸ درصد در ماه)
 • ۶ ماهه سوم -> 40 درصد (۷ درصد در ماه)
 • ۶ ماهه چهارم -> 30 درصد (۵ درصد در ماه)
 • ۶ ماهه پنجم -> 20 درصد ( ۳ درصد در ماه)
 • ۶ ماهه ششم -> 10 درصد (۱٫۴ درصد در ماه و به همین ترتیب …)

سکه بیت کانکت (Bitconnect) چه کاربرد هایی دارد؟

سکه های بیت کانکت توسط جامعه کاربران آن برای سرویس های بیت کانکت و یا به جهت نگهداری به عنوان سرمایه گذاری در یک ارز بدون وجود کنترل دولت مورد استفاده قرار می گیرد. البته این ارز به عنوان یک روش پرداخت هم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و این موضوع در صورتی که این ارز مدام رو به رشد باشد، مربوط به آینده های دور است چرا که در حال حاضر هم تنها ارز رمز پایه ای که به عنوان یک روش پرداخت مورد استفاده می باشد، بیت کوین است.

سکه بیت کانکت (Bitconnect) چگونه به وجود می آید؟

این سکه از یک الگوریتم خاص به نام اثبات کار/ اثبات سهام برای ایمن سازی شبکه استفاده می کند. نرخ بازگشت سرمایه در سال در استفاده از این ارز ۱۲۰ درصد است. تنها کاری که برای رسیدن به چنین هدفی لازم است انجام دهید این است که سکه های خود را در کیف پول Bitconnect-QT نگهدارید.

علاوه بر این کار امکان استخراج بیت کانکت با استفاده از CPU و GPU نیز امکان پذیر است و حتی مانند بیت کوین یک دستگاه ماینر

مزایای استفاده از بیت کانکت (Bitconnect) چیست؟

بیت کانکت قابلیت یا مزیت منحصر به فردی ندارد و شامل مزایای دیگر ارز های رمز پایه می شود که امروزه تعداد آن ها نیز کم نیست.

ارزشمند

با خرید و نگهداری بیت کانکت مانند دیگر سکه های رمز پایه شانس چند برابر شدن سرمایه را خواهید داشت که البته بحث این موضوع گسترده تر از است و می بایست پیش از سرمایه گذاری حتما درباره روند رشد این ارز مطالعه کنید.

امنیت زنجیره بلاک

شبکه بیت کانکت در برابر حملات ایمن است. سیستم اثبات کار/ اثبات سهام بهترین روش برای ایمن سازی و نامتمرکز کردن این شبکه ارائه می دهد.

تراکنش های سریع

با استفاده از این ارز می توانید در هر کجای دنیا تراکنش های دریافتی و ارسالی را با سرعت بالایی انجام دهید. نکته قابل توجه در سرعت انجام تراکنش ها در شبکه بیت کانکت سرعت تشکیل بلاک هاست.

نامتمرکز

تراکنش ها در چنین شبکه ای بین کاربران به صورت مستقیم صورت می گیرد و هیچ واسطه ای در این بین وجود ندارد.

آیا بیت کانکت کلاهبرداری است؟

در همین حین برخی از کاربران معتقد هستند که احتمالا این ارز رمز پایه ارزشی ندارد و نوعی کلاهبرداری جدید در حوزه ارز های رمز پایه است. در ادامه (از زبان فرد مدعی) به توضیحات یکی از این کاربران و دلایلی که برای ادعای کلاهبرداری بودن بیت کانکت می آورد، می پردازیم.

بیت کانکت (با کد BCC) یک ارز رمز پایه و یک وبسایت است که به کاربرانش نرخ بازگشت بالای ۴۸۰ درصد در سال به پول نقد را تضمین می کند و وابسته به میزان سرمایه گذاری بدون ریسک از دست دادن سرمایه، حتی سود بالای ۹۱٫۲۵ درصد در سال را نیز وعده می دهد. آن ها ادعا می کنند که این پول از ربات مبادلاتی ارز رمز پایه که خودذشان ساخته اند بدست می آید.

بگذارید نگاهی به راهنمای رسمی این وبسایت برای سرمایه گذاری در کسب و کاری که پیشنهاد می دهند، بیاندازیم. در تصویر زیر اشکالات نگارشی که در وبسایتشان وجود دارد را مشخص کرده ام که مشکوک هستند و مواردی که به نظر از نظر مالی مشکوک می رسند را با رنگ آبی مشخص کرده ام.

اشکالات نگارشی در متون انگلیسی

پیش از هر چیز، متن هایی که در وبسایت رسمی این ارز دیجیتال وجود دارد، اشکالات نگارشی بسیاری دیده می شود ولی برخی از واضح ترین آن ها را که به سادگی می توان متوجه آن شد را مشخص کرده ام. هر کسب و کار قانونی اگر انگلیسی زبان نباشد، حداقل یک کارمند برای بررسی شیوه نوشتاری متون پیش از انتشار آن ها دارد. در بین وبسایت های کلاهبرداری این اشتباهات بسیار رایج است چرا که معمولا چنین افرادی کارمندی ندارند اما چرا؟

وجود اشکالات نگارشی در وبسایت

وجود اشکالات نگارشی در وبسایت

یک دلیل آن این است که کلاهبرداران نمی خواهند پس از این که با پول کاربران ناپدید شدند، توسط کارمند هایشان شناسایی شوند و دلیل مهم دیگر این است که استخدام یک کارمند مشمول هزینه است.

خیلی جذاب اما غیر واقعی

اما در ادامه می می خواهم به وعده هایی که سازنده این ارز می دهد، بپردازم.

با بیش از ۱۰,۰۰۰ دلار آن ها ادعا می کنند که سود روزانه شما ۰٫۲۵ درصد است که یعنی نرخ بازگشت سالانه ۹۱٫۲۵ درصد می شود. تنها این موضوع نیست و آن ها همچنین می گویند که در هر سال ۴۸۰ درصد هم اضافه دریافت می کنید. به علاوه سیستم پورسانت به ازای هر سرمایه که شما دوباره انجام می دهید ۷ درصد به شما پرداخت می کند و شخصی که از طریق شما سرمایه گذاری کرده است نیز ۳ درصد بیشتر و نفر بعدی ۱ درصد و به همین ترتیب دریافت می کنند تا نفر یازدهم که ۱۲ درصد می شود. بنابراین اگر شما به همان میزان سه بار در سال سرمایه گذاری کنید آن ها باید به شما بیش از ۳۰ درصد پرداخت کنند.

نرخه های اعلام شده توسط وبسایت
نرخه های اعلام شده توسط وبسایت

همه این ها به مقدار تضمین شده بیش از ۱۲۷٫۲۵ درصد پرداخت بدون ریسک افزوده می شود که حتی در آن سرمایه گذاری دوباره شما را هم در نظر نگرفتیم. هیچ کسب و کار قانونی در کره زمین وجود ندارد که بتواند چنین نرخ سودی را بدون ریسک به علاوه ۴۸۰ درصد پرداخت کند.

روند مشکوک کسب و کار آن ها

اما برای ساده تر شدن مسئله نگاهی به نحوه سرمایه گذاری روی ربات مبادلات آن ها و این که چطور می توانند آن ها سود را تامین کنند، می اندازم.

 1. شما برای آن ها بیت کوین می فرستید. آن ها از شما BCC یا بیت کانکت (ارز خودشان) قبول نمی کنند و بیت کوین می خواهند! چرا؟  چون ارزی که ساخته اند به محز این که وبسایتشان را ببندند بی ارزش می شود ولی بیت کوین همچنان با ارزش خواهد ماند.
 2. شما بیت کانکت را با بیت کوین مستقیم از توسعه دهندگان بیت کانکت می خرید! هر بار که خریدار این ارز را بخرد قیمت آن افزایش می یابد.
 3. کاری که شما انجام می دهید این است که ارزی که به تازگی از صرافی خریده اید (بیت کوین) را به آن ها به امید بازگشت سرمایه با ارزش بالاتر در مدت ۴ تا ۱۰ و برخی سود های روزانه می دهید. سود به بیت کوین پرداخت ولی مقدار آن با دلار محاسبه می شود. حالا آن ها بیت کوین شما را دارند و شما هم ارزش ارز آن ها را با خریدش بالا برده اید.
 4. این وبسایت برنامه های تبلیغاتی زیادی هم دارد؛ بسیاری از کاربران آن را در یوتیوب، فیسبوک و فروم ها تبلیغ می کنند و این به جذب چندین هزار کاربر کمک می کند. هر چه که تعداد مخاطبان بیشتر شود، کاربر بیشتری هم می توانند جذب کنند.
 5. اعتبارات بدست آمده از کاربران جدید برای پرداخت به کاربران قدیمی استفاده می شود.

این ها بخشی از حرف های یک کاربر در باره این ارز بود که صرفا جهت اطلاع رسانی آن را منتشر کرده ایم و همچنان تاکید می کنیم که واقعا نمی توان درباره کلاهبرداری بودن یا نبودن بیت کانکت نظر قطعی داد.

 آخرین قیمت های ارزهای دیجیتالی را می توانید در سایت ارزجو مشاهده کنید .
 • sarmayex social media
 • sarmayex social media
 • sarmayex social media
 • sarmayex social media
 • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version