سرمایکس
sarmayex Coin icon

پیتزا بزن، بیت کوین ببر!

شروع بازی
video thumb

 همکاری Bitfinex  و Eos  برای راه اندازی صرافی رمزارز غیر متمرکز

صرافی Bitfinex اعلام کرده است که در نظر دارد یک صرافی رمزارز غیر متمرکز را بر روی پلتفرم Eos.io راه اندازی کند. پلتفرم جدید Eosfinex، اولین صرافی خواهد بود که با استفاده از زیر ساخت نرم افزار غیر متمرکز Eos.io میزبانی می شود.

bitfinex and decentralized exchange 390x155 برنامه Bitfinex برای راه اندازی صرافی غیر متمرکز

 همکاری Bitfinex  و Eos  برای توسعه  Eosfinex

به گزارش ارز جو و به نقل از خبرگزاری news bitcoin، صرافی Bitfinex  ادعا می کند که صرافی Eosfinex یک پلتفرم پر سرعت، شفاف و بی نیاز از شخص ثالث را برای تبادل دارایی های دیجیتال ارائه خواهد داد. بدین ترتیب صرافی Eosfinex اولین صرافی غیر متمرکزی خواهد بود که بر اساس استفاده از پروتکل  Eos.io ایجاد شده است.

آقای J.L.Van Der Velde، مدیر اجرایی  Bitfinex اعلام کرد: “ما خوشحالیم که توانستیم از قدرت EOS.io برای ارتقاء صرافی در این عرصه که دارای کارایی بالا، بدون نیاز به شخص ثالث و متصل به زنجیره است استفاده کنیم. Block.one  به راه خود در نمایش یک تعهد پایدار برای بهبود مقیاس پذیری بلاکچین از طریق پلت فرم EOS.IO  ادامه می دهد؛ و امید است این همکاری باعث حصول پیشرفت های قابل ملاحظه ای برای تمامی صرافی های غیر متمرکز گردد.”

آقای Velde همچنین عنوان کرد که صرافی های غیر متمرکز، توانایی های اساسا دگرگون کننده برای صنعت بلاکچین را به نمایش می گذارند.

ادامه ی مناقشات بانکی Bitfinex

در هفته های اخیر گمانه زنی ها در مورد رویه بانکی مبهم Bitfinex رو به افزایش بوده است.

بر اساس یک پست در شبکه اجتماعی Reddit، Bitfinex مجددا مشتریان را هدایت می کند تا با استفاده از مبادله اطلاعات حسابِ موسسه بانکی غیر مرتبط با خود، ارز رایج سپرده گذاری کنند. منتشر کننده این پست ادعا کرده است که وی به سپرده گذاری سرمایه خود در شرکت بانکداری دولت پرتقال هدایت شده است.

یک کاربر دیگر شبکه اجتماعی Reddit در پاسخ به پست مذکور، آژانس حل مشکلات مبادلات جهانی ( به اختصار GTS ) را به منزله یک محافظ برای CryptoCapital دانسته است. او GTS را یک آژانس وابسته به Crypto.Zoo عنوان کرده است. این کاربر در نهایت نتیجه گیری کرده است به نظر می رسد Bitfinex خود به اداره این بانک ها می پردازد، اما این کار با همکاری یک شریک بانکداری مشابه صورت می پذیرد.

آیا  Tether/Bitfinex به دنبال خرید بانک پورتوریکو می باشد؟

بر اساس گزارش اخیر رسانه های محلی، مدیر عامل صندوق سرمایه گذاری Putnam Bridge Funding پورتوریکو، آقای Nicholas Prouty بیان کرده است: تصمیم گیرندگان Tether به دنبال خرید یک بانک در جزایر کارائیب می باشند.

بر اساس یک ترجمه و نقل قول نه چندان دقیق از سخنان آقای Prouty، او بیان کرد که یک گروه از افراد فعال در زمینه رمزارز، در شرف خرید یک بانک در پورتوریکو هستند. دلیل این اقدام این است که هیچ بانکی در ایالات متحده تمایلی به پذیرش رمزارز ها ندارد. با توجه به ساختار حاکمیتی پورتوریکو ( یک بخش غیر ضمیمه ای به خاک آمریکا که تحت حاکمیت سیاسی این کشور است)، برخی از مجوز هایی که در این کشور صادر می شوند، امکان ایجاد یک ساختار بسیار خلاقانه ی بانکی را فراهم می سازد.

وی همچنین افزود که بانکی که سابقاً در حال همکاری با آن ها بوده اند، دیگر با همان شرایط و مسئولیت های قبلی حاضر به ادامه کار با آن ها نمی باشد. این موضوع نیاز به خرید یک بانک را به وجود آورده است. همچنین این بانک نیازمند تزریق سرمایه از یک منبع مالی مستقل است تا یک اندوخته و ذخیره اولیه را بوجود آورد.

آن ها به زودی بانکداری با استفاده از رمز نگاری را آغاز خواهند کرد.

برای کسب اطلاع بیشتر درباره انواع ارزهای رمزنگاری شده می توانید به سایت ارزجو مراجعه کنید.
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version