video thumb

میزان آشنایی با بیت کوین در بین آلمانی‌ها چه میزان است؟

آشنایی با بیت کوین در بین آلمانی‌ ها نسبت به سایر کشور‌های اروپایی کمی بیشتر است. اخیرا یک نظر‌سنجی جدید توسط انجمن فناوری اطلاعات، ارتباطات از راه دور و رسانه‌های جدید آلمان (Bitkom) انجام شد. در این نظر‌سنجی آمده است که میزان آشنایی با بیت کوین در بین آلمانی‌ ها حدود ۶۴ درصد است. در واقع حدود دو سوم از مردم آلمان از وجود ارز دیجیتال مثل بیت کوین اطلاع دارند. میزان آشنایی با بیت کوین

میزان علاقه بیت کوین در بین آلمانی‌ ها

بیت کوین در بین آلمانی‌ ها

بر اساس نظر‌سنجی‌های سال جاری، حدود ۴ درصد از ۱۰۰۹ پاسخ‌ دهنده با بیت کوین آشنایی داشته‌اند. ۱۹ درصد در این فکر بودند که بیت کوین بخرند و ۷۲ درصد علاقه‌ای به استفاده و خریداری از بیت کوین نداشتند. Bernhard Rohleder مدیر عامل Bitkom در این مورد می‌گوید:

بیت کوین و سایر ارز‌های دیجیتال به خوبی نشان‌دهنده‌ی این مسئله است که ارز‌های دیجیتال

بیت کوین در بین آلمانی‌ ها

محبوبیت بیت کوین با افزایش پوشش رسانه ای ارزهای دیجیتال بیشتر می شود

یکی از دلایلی که ۷۲ درصد از آلمانی‌ها علاقه‌ای به خرید و استفاده بیت کوین ندارند، نوسان‌های زیاد این ارز دیجیتال است. علاوه بر این، فقدان دانش مربوط به استفاده عملی از بیت کوین باعث بی‌میلی مردم آلمان نسبت به بیت کوین شده است. از سوی دیگر مقامات نظارتی آلمان درباره ارز‌های دیجیتال به ویژه بیت کوین هشدار می‌دهند که استفاده از این ارز‌ها با ریسک بالا و حباب‌های قیمتی مواجه است. در آلمان نسبت به سایر کشور‌های مشابه، آشنایی با ارزهای دیجیتال بیشتر است.

بر اساس یک نظر‌سنجی که در ۱۳ ژانویه انجام پذیرفت، بیشتر از ۵۶ درصد از مردم روسیه با بیت کوین آشنایی داشتند. در آگوست سال ۲۰۱۷ یک سرمایه‌گذار چینی به اسم Charles Xue اعلام کرد که حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد از مردم چین هرگز اسم بیت کوین را نشنیده‌اند.

اگر شما مایل به سرمایه‌گذاری روی ارز‌های دیجیتال هستید، می‌توانید برای خرید بیت کوین و اتریوم با همکاران مجرب ما در ارزجو مشورت کنید.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ