سرمایکس
sarmayex Coin icon

پیتزا بزن، بیت کوین ببر!

شروع بازی
video thumb

بیترکس حساب کاربران کره شمالی،شبه جزیره کریمه،سوریه،و کوبا را مسدود خواهد کرد

لیست عناوین این مطلب

از تاریخ ۹ مارس امسال، صرافی بیترکس رسما حساب کاربران کره شمالی، شبه جزیره کریمه، سوریه، و کوبا را مسدود خواهد کرد. ایران نیز در لیست مسدود سازی کامل این صرافی قرار خواهد داشت!

تریدرهای روسی نگران این بودند که همزمان با تصویب مقررات جدید بیترکس

مناطق محدودکره شمالی،‌ایران،‌کریمه،‌سوریه،‌و کوبا به‌صورت رسمی در لیست تحریم بیترکس!

ماه گذشته، صرافی بیترکس واقع در لاس وگاس، یک اطلاعیه جدید پیرامون مقررات آتی منتشر نمود، که از تاریخ نهم مارس اجرا خواهند شد.

طبق مقررات مذکور؛ امکان دسترسی به خدمات تریدینگ بیترکس برای شهروندان و ساکنان تمام سرزمین‌های تحت تحریم آمریکا، مسدود خواهد شد. (اعم از ایالات، کشورها، مناطق و نواحی)

کاربران روسی، با انتشار این خبر نگران این بودند که مبادا تحریم هایی که از سال ۲۰۱۴ علیه روسیه برقرار شده‌اند، منجر به قطع دسترسی آن‌ها از بیترکس شود. البته، به نظر می‌رسد که تریدرهای متعددی با پشتیبانی این صرافی تماس داشته‌اند و به آنها اطمینان داده شده که مقررات جدید بیترکس منجر به مسدودسازی کاربران در مناطق تحت «تحریم اقتصادی» نخواهد شد.

کره شمالی،‌ایران،‌کریمه،‌سوریه،‌و کوبا به‌صورت رسمی در لیست تحریم بیترکس!

شرایط جدید صرافی بیترکس دسترسی کاربران کره شمالی، ایران، شبه جزیره کریمه، سوریه، و کوبا را به طور کامل قطع می‌کند. علاوه بر آن، دسترسی به پلتفرم تجاری بیترکس برای کسانی که تحت حکم خاصی از سوی آمریکا تحریم شده باشند نیز ممنوع خواهد بود.

یک ابزار

کره شمالی،‌ایران،‌کریمه،‌سوریه،‌و کوبا به‌صورت رسمی در لیست تحریم بیترکس!

گویی مقررات، به ابزاری تبدیل شده که دستگاه های دولتی آمریکا از آن برای اجرا سیاست های واقع گرایانه استفاده می‌کنند.

سال گذشته، یاسر احمدی از شرکت لیون کامپیوتر به خبرگزاری news.Bitcoin اعلام نمود که در تاریخ ۱۲ اکتبر ۲۰۱۷، بیترکس بدون هیچگونه اعلامیه‌ یا هشداری، حساب‌های ایرانی را بلوکه کرده است.

وی ضمن اشاره به کوتاهی صرافی بیترکس در پشتیبانی و پاسخ‌گویی به کاربران ایرانی، اظهار داشت که این امر باعث شده است ایرانیان نتوانند پول‌های بلوکه شده خود را از صرافی خارج کنند.

یاسر احمدی در خصوص بروز روز افزون اهداف امپریالیستی آمریکا و تاثیر آن بر مقرراتی که در حوزه ارزهای دیجیتال مطرح میشوند، ابراز تاسف و ناراحتی کرد و گفت:

این افراد قصد سوءاستفاده از سیالیت بیت کوین را دارند. آن‌ها می‌خواهند نیاز مردم را در سرتاسر دنیا تحت کنترل بگیرند، تا به مقاصد و اهداف سیاسی‌شان دست پیدا کنند.

او در ادامه می‌گوید:

هدف بیت کوین و بلاک‌چین

اگر قصد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی را دارید می توانید برای خرید و فروش این ارزها به سایت arzjoo.com مراجعه کنید.
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version