سرمایکس
video thumb

صرافی Bittrex از تطابق با قوانین SEC خبر داد

به گزارش ارز جو و به نقل از خبرگزاری CCN، صرافی آمریکایی رمزارزی بیترکس (Bittrex) اعلام کرده است که خود را با مقررات قانونی فدرال حاکم بر تجارت امن (SEC) تطبیق می دهد.

رویکرد قانونی بیترکس (Bittrex)

این صرافی که در شهر سیاتل آمریکا مستقر است، روز چهارشنبه اقدام به انتشار اطلاعیه ای در رابطه با قوانین رمزارز ها نمود. این صرافی به مشتریان خود اطمینان داد که فرایند بازبینی توکن های این صرافی، با قوانینی که شرکت ها را از ایجاد بازار های مبادلاتی با دارایی های ثبت نشده منع می کند، مطابقت دارد.

bittrex SEC rules 367x220 صرافی Bittrex از تطابق با قوانین SEC خبر داد
Image Source: https://dowbit.com

بیترکس (Bittrex) اعلام کرد:

”بیترکس به عنوان یک صرافی آمریکایی ارز های رمزنگاری شده، به توسعه پروژه های جدید تکنولوژی بلاکچین و ارائه توکن های دیجیتال نوآورانه و سازگار، به مشتریان خود متعهد است. این صرافی برای اطمینان از این که توکن های موجود در فهرست خود با قوانین ایالات متحده مطابقت داشته و به عنوان اوراق بهادار تلقی نشوند، از یک فرایند بازبینی توکن های دیجیتال قدرتمند استفاده می کند. “

انتشار این بیانیه، پاسخ مستقیمی به اطلاعیه روز چهارشنبه SEC می باشد. این اطلاعیه هشدار داده است که فهرست شدن توکن های ICO در صرافی های رمزارز که برخی از آنها از نظر آژانس به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده ارزیابی شده اند، به طور بالقوه غیر قانونی است.

این صرافی اشاره کرد که قصد دارد به محدود سازی پلتفرم های مبادلات رمزارزی بپردازد که توکن های تضمین شده (security tokens) را فهرست می کنند. به نظر می رسد این حرکت یک پیشنهاد برای ترغیب صرافی ها برای ثبت در SEC باشد؛ این موضوع اختیارات بیشتری را به تنظیم کنندگان جهت نظارت بر بازار های مبادلات رمزارزی به وجود آمده اعطا می کند.

شرایط و سیاست های آینده بیترکس (Bittrex) و تطابق با SEC

1 bittrex SEC rules 330x220 صرافی Bittrex از تطابق با قوانین SEC خبر داد
Image Source: Cointelegraph

در حال حاضر، اکثر صرافی ها به عنوان کسب و کار های انتقال دهنده ی پول در سطح ایالتی مجاز بوده و ناظران قانونی ایالات متحده تمایل خود را به نظارت بیشتر در سطح فدرال اعلام کرده اند.

در پاسخ به هشدار SEC، صرافی بیترکس اعلام کرد که به عنوان بخشی از روند فهرست بندی خود، به طور معمول نیازمند یک نامه غیر رسمی یا اظهار نظر از یک شرکت معتبر آمریکایی که «مبنای حقوقی و واقعی را ارائه می دهد» است که مشخص کند توکن مورد نظر مشمول قوانین اوراق بهادار خواهد بود یا نه. همچنین، آیا تجارت آن توکن مشمول قانون تجارت کالا خواهد شد؟

صرافی Bittrex به عنوان نتیجه گیری اعلام کرد:

”بیترکس (Bittrex) متعهد است که به پیشبرد رهبری جهانی ایالات متحده امریکا در این صنعتِ در حال ظهور کمک کند. و ما خواهان ادامه گفت و گو های فعال خود با SEC و سایر ناظران قانونی به منظور یافتن راهی برای ایجاد یک محیط امن و قانونمند برای بلاکچین که به نو آوری رشد اقتصادی تشویق می کند، هستیم. “

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version