سرمایکس
video thumb

ALAX برای توسعه دهندگان بازی های کامپیوتری، چه فوایدی دارد؟

یکی از اصلی ترین این موانع که فشار زیادی نیز بر روی آنها وارد می­ کند، سهمی است که ناشران و یا واسطه گران برای خود در نظر می­ گیرند. عامل دوم نیز مدت زمان پروسه پرداخت است. ALAX با ایجاد فروشگاه اپلیکیشن خود بر روی تکنولوژی بلاکچین قادر است تا هر دو مانع ذکر شده را پشت سر گذارد. با ذخیره شدن تمامی تراکنش بر روی بلاکچین Dcore که مختص DECENT است، زمان تراکنش بصورت آنی خواهد بود.

فوایدی برای توسعه دهندگان

توسعه دهندگان قادر خواهند بود تا ۷۰ درصد کارمزد پرداختی به واسطه گران  را جذب کنند. این کارمزد از روی ناچاری و برای خدماتشان بوده و چاره دیگری نداشتند. از این رو آنها مجبور بودند قیمت محتوای تولیدی شان را بالا ببرند.

فرآیند طولانی تسویه حساب که تا شش ماه طول می­ کشد، نیز دلیل دیگری بر فقدان درآمد این توسعه دهندگان است. آنها ممکن است درآمد کافی برای توسعه و ارتقاء اپلیکشن خود داشته باشند؛ اما زمان صرف شده برای پردازش تراکنش ها می ­تواند مشکلات دیگری برایشان به بار آورد.

alax vs decent 330x220 ALAX برای توسعه دهندگان بازی های کامپیوتری، چه فوایدی دارد؟

نقش بلاکچین DECENT

اینجا جایی است که ALAX وارد معادلات می­ شود. با ذخیره شدن تمامی تراکنش بر روی بلاکچین Dcore که مختص DECENT است، زمان تراکنش بصورت آنی خواهد بود.

این وضعیت امکان دسترسی به کسب درآمد آنی را به توسعه دهندگان می­ دهد. در این حالت کارمزد های بالا از این فرآیند حذف شده و توسعه دهندگان می توانند محتوای بیشتری و با قیمت بهتر در اختیار افراد قرار داده و رضایت آنها را جلب کنند.

Matej Michalko یکی از بنیان گذاران ALAX می­ گوید “در نظر داشته باشید ما با استفاده از بستر بلاکچین خود به دنبال حل از مشکلات عمده ای هستیم که توسعه دهندگان با آن مواجه هستد. برای مثال یکی از این مشکلات که زمان بسیار طولانی انجام پرداخت است، روی بلاکچین با زمان تراکنش حداکثر ۵ ثانیه حل می ­شود.”

تولید کنندگان محتوا به ابزار توسعه اندرویدی ALAX Android SDK به عنوان بخشی از پروژه ALAX دسترسی دارند. بسته به نیاز و حجم پروژه، توسعه دهندگان به تمام یا قسمتی از امکانات کتابخانه بلاکچین ALAX دسترسی دارند. از جمله این امکانات خرید میان برنامه ای، پاداش ها و موارد دیگر است. محتوای ذخیره شده در فایل سیستم IPFS برای محافظت از دسترسی افراد غیر مجاز به آن رمز نگاری می ­شود.

اپلیکیشن فروشگاه ALAX

اپلیکیشن ALAX اینترفیسی نیز برای کاربران نهایی فراهم کرده تا آنها را از فرآیند های خسته کننده برای یادگیری عملکرد آن رهایی دهد. عملکرد این فروشگاه مرتبط با دو توکن ALA و  ALX است. توکن های ALA تنها به عنوان اعتبار در فروشگاه اپلیکیشن استفاده می­ شود که شما می­ توانید آن را از شبکه خرده فروشی Dragonfly تهیه کنید. توکن ALX را می­ توان در طول رویداد تولید توکن (TGE) که برای ۱۷ آوریل ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده و همچنین بعد از آن در اکسچنج های عمومی تهیه کرد. در آنجا امکان مبادله ALX و ALA وجود دارد.

درباره ALAX

ALAX یک پلتفرم توزیع بازی موبایل بر پایه تکنولوژی بلاکچین است که برای گسترش صنعت بازی در جهان طراحی شده است. همکاری مشترکی از تکنولوژی DECENT

 

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version