video thumb

ICO ، رمزارز و بلاکچین ، به طور رسمی به فرهنگ لغات اضافه شدند

رمزارز، ICO و بلاکچین به طور رسمی به فرهنگ لغت Merriam-Webster افزوده شده است، فرهنگ لغت معتبر آمریکایی که در سال ۱۸۳۱ بوجود آمده و در حال حاضر با داشتن اعتبار بالاتر Encyclopædia Britannica، رسما سه کلمه ICO، ارز رمزنگاری شده و بلاکچین را به دایره واژگان خود اضافه کرده است. این انتشارات اعلام کرده پوشش اش از اکوسیستم در حال ظهور بیت کوین و رمزارز

اعلامیه Merriam-Webster

cryptocurrency added to Merriam webster 220x220 ICO، رمزارز و بلاکچین، به طور رسمی به فرهنگ لغات اضافه شدند
https://en.wikipedia.org

به گزارش news.bitcoin.com به نقل از ارز جو، در اعلامیه Merriam-Webster آمده است که:

«گاهی دامنه مبهمی از مبادلات مالی دیجیتال، دریچه ای به یک موضوع باز می کند که بسیاری از مردم نیاز به تشریح آن دارند. از این رو تعریف مفصلی از رمزارز و ICO

نگهداری سوابق تراکنش های مالی، در یک پایگاه داده دیجیتالی به عنوان بخشی از یک شبکه قابل دسترس برای عموم نیز، به عنوان معنای بلاکچین استفاده شده است».

رمزارز شگفت انگیز بیت کوین ۱۸ ساله شده است

فرهنگ لغت Merriam-Webster که کلمات رمزارز، ICO و بلاکچین را به واژه نامه خود افزوده است، رمزارز را این طور تعریف می کند: «نوعی پول که تنها به صورت دیجیتالی موجود است؛ معمولا دارای مجوز مراکز قانون گذاری نیست و در عوض از سیستم غیر متمرکز برای ثبت تراکنش ها و مدیریت پول های تازه تولید شده، براساس رمزنگاری استفاده می کند تا از تقلب و معاملات جعلی جلوگیری به عمل آورد». این کلمه اولین بار سال ۱۹۹۰، یعنی هجده سال قبل از اینکه بیت کوین وارد Merriam-Webster شود، استفاده شده است.

cryptocurrency added to Merriam webster 2 390x220 ICO، رمزارز و بلاکچین، به طور رسمی به فرهنگ لغات اضافه شدند
https://siliconangle.com

بلاکچین نیز به عنوان «پایگاه داده دیجیتالی حاوی اطلاعات (مثلا سوابق ثبت شده از تراکنش های مالی) که به طور همزمان در یک شبکه بزرگ، غیر متمرکز و در دسترس عموم موجود است، تعریف می شود. درواقع، تکنولوژی مورد استفاده برای ایجاد چنین پایگاه داده ای، بلاکچین نام دارد». این واژه اولین بار در سال ۲۰۱۱ به کار گرفته شد.

ICO نیز یک تعریف مختصر دارد: «اولین عرضه یک رمزارز برای عموم». این واژه نیز نخستین بار در سال ۲۰۱۴ استفاده شده است. چه کلمات دیگری باید به فرهنگ لغات اضافه شوند؟ نظرات خورد را با ما در میان بگذارید.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ