سرمایکس
video thumb

بیش از هشتاد آلتکوین از بیترکس حذف می شوند

به گزارش ارزجو به نقل از پایگاه خبری بیت کوین، صرافی بیترکس (Bittrex) 82 آلتکوین را در آخر ماه مارس “Delist” یا از فهرست خود حذف خواهد نمود. این صرافی اظهار داشت که این کار به این منظور صورت می گیرد تا اطمینان حاصل شود تمامی توکن ها با اصول “ضوابط سخت گیرانه فهرست نویسی و داشتن بلاکچین و کیف پولی با عملکرد مناسب” مطابقت دارند.

اعلام دیلیستانبوه آلتکوین ها توسط صرافی بیترکس (Bittrex)

بیترکس فاش کرده است که قصد خروج ۸۲ آلتکوین متفاوت را از لیست خود در ۳۰ مارچ دارد. این صرافی به مشتریان خود اطلاع داد که ارز هایی که شامل ضرب الاجل خروج از لیست می شوند و مشتریان قصد نگه داشتن آنها را دارند، آن آلتکوین ها را از حساب خود خارج نمایند و این کار باید تا پیش از تاریخ حذف از پلت فرم صورت گرفته باشد.

صرافی بیترکس اظهار داشته که این تصمیم بر اساس پایبندی به اصل “ضوابط سخت گیرانه فهرست نویسی و افزودن ارز” شرکت اخذ گردیده است. از این ۸۲ توکن، ۲۸ تای آنها یا “بلاکچین معیوب و یا کیف پول هایی داشتند که اجازه برداشت نمی داد.” باقی این توکن ها نقد پذیری پائینی داشتند.

توکن های زیر از لیست بیترکس

۸BIT, ADC, AM, AMS, APEX, ARB, BITS, BITZ, BLC, BOB, BSTY, BTA, CCN, CRBIT, CRYPT, DAR, DGC, DRACO, DTC, FC2, FRK, FSC2, GEMZ, GHC, GP, GRT, HKG, HYPER, HZ, J, KR, LXC, MAX, MEC, METAL, MND, MTR, MZC, NAUT, NET, NEU, NTRN, OC, ORB, PRIME, PXI, ROOT, SCOT, SCRT, SFR, SLG, SLING, SOON, SPRTS, SSD, STEPS, STV, SWING, TES, TIT, TRI, TRK, U, UFO, UNIQ, UNIT, UNO, UTC, VIOR, VIRAL, VP, WARP, XAUR, XBB, XC, XCO, XDQ, XPY, XQN, XSEED, XTC, and YBC.

بیترکس (Bittrex) به دنبال انطباق با رگولاتوری بزرگ تر

 

 

این حذف در راستای گام های تند بیترکس در مسیر تبعیت از رگولاتوری های بزرگ تر صورت گرفته است.

در نهم مارچ، شرایط جدید خدمات بیترکس اعمال شد؛ ممنوعیت دسترسی به صرافی، شامل: “شهروندان و ساکنین هر ایالت، کشور، سرزمین یا هر حوزه قضایی که تحت تحریم ایالات متحده قرار دارند”، یعنی کره شمالی، ایران، منطقه کریمه، سوریه و کوبا.

روز هفتم مارچ، بیترکس در پاسخ به اطلاعیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اظهار داشت که “اگر یک پلت فرم معاملاتی آنلاین، امکان مبادله دارایی های آنلاین را که ماهیت اوراق بهادار دارند، فراهم آورد می باید در SEC  به عنوان بورس اوراق بهادار ملی ثبت شده باشند یا از تنظیم مقررات مستثنا خواهند شد.”

این صرافی چنین بیان داشته “که پروژه های جدید در حال رشد تکنولوژی بلاکچین را می پذیرد و توکن های سازگار و خلاق را به مشتریان خود ارائه می نماید. بیترکس جهت حصول اطمینان از این که توکن های “لیست” شده با قوانین ایالات متحده مطابقت دارند و اوراق بهادار محسوب نمی شوند، برای بررسی آنها از یک فرایند قدرتمند بهره می برد. در ادامه افزود که “چشم انتظار ادامه این گفتگوی داغ با SEC و دیگر رگولاتوری هاست که چگونه محیطی امن و کاملا قانونمند برای بلاکچین ایجاد کنند.”

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version