سرمایکس
video thumb

ممنوعیت تبلیغات ICO ها در توییتر

لیست عناوین این مطلب

به گزارش ارزجو و به نقل از وب سایت خبری coindesk، بر اساس این اطلاعیه کلیه تبلیغات مربوط به ICO ها، فروش توکن ها، صرافی ها (بورس ها) و خدمات مربوط به والت ها از وب سایت توییتر (Twitter) حذف خواهد شد.

تحریم ICO ها توسط توییتر (Twitter)

twitter removes ICO ads ممنوعیت تبلیغات ICO ها در توییتر

شرکت های دولتی که در فهرست بازار های بزرگ سهام قرار دارند از این تصمیم توییتر مستثنا می باشند.

بر اساس گفته های پایگاه خبری CNBC، سخنگوی توییتر تصریح کرده است که هدف آنها از این حرکت، «تضمین ایمنی جامعه توییتر» می باشد.

این غول رسانه های اجتماعی توضیح داده است:

ما سیاست های جدیدی را در رابطه با تبلیغات

همان طور که پیش از این گزارش داده شد، اولین گمانه ها مبنی بر ممنوعیت تبلیغات رمزارز در ابتدای ماه جاری و زمانی مطرح شد که خبرگزاری Sky News گزارش داد محتویاتی از این قبیل در دو هفته آینده از روی پلتفرم توییتر برداشته خواهند شد.

در آن زمان، سخنگوی توییتر در پاسخ به سؤال خبرنگار خبرگذاری CoinDesk، از اظهار نظر در این رابطه اجتناب کرد.

آقای Jack Dorsey، مدیر عامل این شرکت پیش از این ضمن تائید موضوع گسترش حساب های کلاه‌برداری رمزارز، وعده داد که با حساب های کاربری و یا ربات هایی که به دنبال رمزارز دیگران می باشند، به طور قانونی برخورد کند.

با این حال، برخی از تلاش های این وب سایت برای پاسخ به این گفته، منجر به بروز اختلالاتی در حساب های کاربران عادی نظیر @bitcoinmom و کانال پشتیبانی صرافی رمزارزی Kraken شده است. در همین راستا، شرکت گوگل نیز اعلام کرده است که تبلیغات این چنینی را از صفحات خود حذف خواهد کرد.

 

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version