video thumb

Ripple در تلاش برای حضور یافتن در صرافی ‌های مشهور

به گزارش ارزجو به نقل از بلومبرگ، بررسی دو صرافی بزرگ ارز های رمزنگاری شده ایالات متحده نشان می دهد که XRP در فهرست رمزارز های محبوب قرار نمی گیرد، به همین دلیل نیز ریپل (Ripple) نمی تواند معاملات را به انجام برساند. این یک مشکل بزرگ برای ریپل محسوب می شود. این مشکل به دلیل کم کاری ریپل ایجاد نشده است. این کمپانی که مرکز آن در سانفرانسیسکو قرار دارد سال گذشته پیشنهاد اعطای مشوق های مالی به Gemini و Coinbase را نیز ارائه کرده بود.

با وجود همه تبلیغاتی که در مورد ریپل و XRP وجود دارد غیبت آن در فهرست ارز های رمزنگاری شده محبوب اکسچنج هایی مانند Gemini و Coinbase بسیار مشهود است. ریپل با قبول صرف هزینه برای اکسچنج ها نشان می دهد که موفقیت آینده این رمزارز به افزایش محبوبیت آن و قرار گیری در فهرست علاقه مندی های اکسچنج های مشهور وابسته است.

اما مشکلی بزرگ در مسیر تلاش های ریپل وجود دارد؛ مقامات ایالات متحده، اکسچنج های بدون مجوز را از تبادل توکن هایی که می‌توانند اوراق بهادار محسوب شوند منع کرده اند. مالکیت و کنترل انحصاری XRP توسط یک شرکت خاص موجب قرار گیری احتمالی آن در این فهرست شده است. اگر XRP به عنوان اوراق بهادار دسته بندی شود باید از احکام دارایی هایی مانند سهام تبعیت نماید.

تحولات قیمتی XRP

XRP بعد از انتشار اخبار مربوط به حذف آن از لیست اکسچنج های معتبر ریزش قابل ملاحظه ای را تجربه کرد. سقوط توکن ریپل بعد از انتشار خبر حذف آن از جانب Coinbase در شکل زیر قابل مشاهده می‌باشد.

تلاش ریپل (Ripple) برای ورود به فهرست ارز های محبوب

به گفته منابع آگاه، یکی از مدیران اجرایی ریپل پیشنهادی یک میلیون دلاری برای قرار گیری XRP در فهرست سه ماه سوم Gemini به این صرافی پیشنهاد داده بود. در کنار این پیشنهاد، ریپل استراتژی های دیگری مانند تخفیف و پوشش هزینه های جانبی را نیز به Gemini ارائه کرد.

در جریان مذاکرات اولیه که پاییز گذشته با Coinbase انجام شد ریپل (Ripple) تمایل خود را به قرض دادن بیش از ۱۰۰ میلیون دلار XRP به این اکسچنج اعلام کرد تا مقدمات خرید این دارایی توسط کاربران فراهم شود. در صورت قبول این پیشنهاد، Coinbase می توانست از عواید مربوط به قرار گیری ریپل در فهرست ارز های مورد علاقه نیز بهره مند شود. با این وجود، بر اساس اعلام منابع آگاه، Gemini و Coinbase از پذیرش این پیشنهادات طفره رفتند.

به گزارش Autonomous Research، تلاش توکن ها و ارز های رمزنگاری شده برای ورود به فهرست رمزارز های محبوب غیر معمول نیست و حتی برخی از شرکت ها حاضرند هزینه مابین ۱ تا ۳ میلیون دلار نیز برای آن پرداخت نمایند.

توجه!

این نوشتار تنها جنبه آموزشی و اطلاع رسانی دارد و نباید به عنوان یک پیشنهاد برای سرمایه گذاری مورد استفاده قرار گیرد.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ