سرمایکس
video thumb

سه خبری که می‌تواند قیمت ریپل را به شدت افزایش دهد

همگام با سر و سامان گرفتن بازار، نوسانات آن و تب‌وتاب پیش‌بینی افزایش قیمت در بازار، باید نگاهی به‌عقب انداخته و ببینیم که ریپل طی چند ماه گذشته، اقدام به معرفی چه قابلیت‌هایی نموده است؛ قابلیت‌هایی که شاید بتواند دوباره XRP را در کورس پیشرفت قرار دهد و کاربردهای این ارز را در سطح جهانی گسترش دهد. در ادامه با ارز دیجیتال همراه باشید.

نرم افزار OnePayFX، ارائه‌ای جدید از «سانتاندر»

قیمت ریپل را به شدت افزایش دهد" src="https://file.sarmayex.com/uploads/wp-content/uploads/2018/04/santander-bank-e1460750099122-938x535.jpg" alt="سه خبری که می‌تواند قیمت ریپل را به شدت افزایش دهد" width="938" height="535" />

یکی از شرکت‌ ها و بانک‌های بزرگ اروپا، سانتاندر، با تبلیغات گسترده حول محور اپلیکیشن جدید خود، OnePayFX، دوباره به صدر فهرست موردتوجه ترین اتفاقات سال جاری برگشته است. این نرم‌افزار که به‌منظور انجام تراکنش‌های برون‌مرزی ساخته‌شده، قرار است تا به‌وسیله تکنولوژی بلاک چین عمل کند. «آنا باتین»، مدیر اجرایی شرکت «بانکو سانتاندر» در بیانیه‌ای اعلام کرد:

OnePayFX از فناوری بلاک چین به‌منظور مهیاکردن تراکنش‌هایی امن و سریع در تمام نقاط دنیا استفاده خواهد کرد. به‌وسیله بلاک چین، شفافیت، ارزش و اعتماد برای مشتری‌های سانتاندر به ارمغان آورده خواهد شد. از امروز تمامی کاربران ما در انگلستان می‌توانند برای انتقال پول به اروپا و ایالات‌متحده استفاده نمایند. مشتری‌هایی اسپانیایی نیز ازاین‌پس قادرند تا به انگلستان و ایالات متحده پول انتقال دهند؛ این در حالی است که برای مشتری‌های ساکن برزیل و لهستان امکان انتقال پول انگلستان فراهم‌شده است. تراکنش‌هایی که مقصد آنها اروپاست، به صورت آنی و در همان روز انجام خواهند کرد؛ برنامه‌های ما بر این است که تا پایان تابستان سال جاری، تراکنش‌های آنی را چندین بازار مختلف در اختیار کاربران قرار دهیم. از دیگر اهداف ما کمک به افرادی است که نیاز به انجام تراکنش‌های بین‌المللی روزانه دارند. در آینده ارزها و مقاصد بیشتری به این سرویس اضافه خواند شد. بلا ک چین فرصت‌های بی‌نظیری را برای بهبود خدماتمان ارائه می‌کند. انتشار OnePayFX نیز یکی از همین بهبودهاست.

OnePayFX از سرویس xCurrent ریپل استفاده می‌کند. قدم بعدی ریپل می‌تواند استفاده از توکن های اصلی ریپل برای انجام تراکنش‌ها باشد؛ بدین ترتیب می‌توان افزایش قیمت بسیار بالایی برای ریپل متصور شد.

سیستم Walmart2World

سه خبری که می‌تواند قیمت ریپل را به شدت افزایش دهد

چندی پیش بود که «وال مارت» پرده از ایجاد Walmart2World برداشت. یک سیستم انجام تراکنش‌ها که بر پایه MoneyGram عمل می‌کند. پیش‌ازاین شاهد به کارگیری «مانی گرام» در بسیاری از فروشگاه و پلتفرم‌های پرداخت وال مارت بودیم و حالا این قابلیت در Walmart2World نیز به‌کار گرفته‌شده. با در نظر گرفتن ارتباط میان مانی گرام و ریپل، پیش‌بینی همکاری این دو شرکت، چندان دور از ذهن نیست. به این وسیله می‌توان از XRP به‌عنوان یک گزینه انجام تراکنش‌ها میان Walmart2World و ارزهای فیزیکی در فروشگاه‌های وال مارت نام برد؛ با اجرایی شدن چنین کاری، قیمت XRP به شدت افزایش خواهد یافت.

کمبریج و ریپل

سه خبری که می‌تواند قیمت ریپل را به شدت افزایش دهد

شراکت میان Cambridge Global Payments و ریپل باعث شد تا کمبریج از قابلیت‌هایی نظیر xCurrent و xRapid در پرداخت‌های خود استفاده کند. به نقل از نیلسون ریپورت، یک پلتفرم تائید هویت برای اپراتورهای تلفن همراه در دست‌ساخت است. به گفته نشریه نیلسون ریپورت:

«واحد تعیین هویت موبایل» آزمایش‌های ابتدایی خود را برای یک نسخه پیشرفته Mobile Connect آغاز می‌کند. این نسخه دارای قابلیت‌هایی نظیر کریپتوگرافی، موقعیت‌های جغرافیایی و رفتارها و ویژگی‌های کاربران و دستگاه‌ها و یک مکانیزم یادگیری خواهد بود. به این وسیله، می‌توان در مورد پرداخت‌های بدون کارت‌های اعتباری، کاربران را تائید هویت نمود. چنین فناوری‌ای می‌تواند همگام با تکنولوژی Mobile Connect عمل کند.

اگر این فناوری بتواند به یکپارچه‌سازی خدمات ریپل کمک کند، قطعاً باعث جلب توجهات بسیاری به سمت این شرکت می‌شود و درنتیجه آن، افزایش قابل‌توجهی در قیمت XRP به وجود می‌آید.

اینها شاید بخش کوچکی از برنامه‌های ریپل برای گسترش همکاری با دیگر شرکت‌ها باشد که طی هفته‌های گذشته ایجادشده‌اند. درهرصورت باید منتظر اخبار خوبی از جانب ریپل و تکنولوژی‌های مرتبط با این شرکت باشیم که همه و همه درنهایت باعث خواهند شد تا قیمت توکن های این شرکت بالاتر بروند.

منبع: cryptodaily
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version