سرمایکس
video thumb

چرا سرمایه گذارها همچنان از بیت کوین استقبال می کنند؟

با این که سال ۲۰۱۸ چندان سال خوبی برای بیت کوین و ارزهای دیجیتال نبوده است اما تقاضا برای این دارایی‌های جدید و تمایل سرمایه گذارها به بیت کوین کاهش نیافته است. در واقع سرمایه‌گذارها دوباره علاقه خود را به ارزهای دیجیتال نشان خواهند داد که نشان می‌دهد این صنعت همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد.

تمایل سرمایه گذارها به بیت کوین در حال افزایش است

کاهش قیمت بیت کوین می‌تواند نشانه‌ خیلی چیزها باشد. برای افراد تازه‌کار این کاهش قیمت نشانه‌ آن است که سرمایه‌گذارها علاقه خود را به بیت کوین از دست داده‌اندو تمایل سرمایه گذارها به بیت کوین کم شده است؛ در حالی که این کاهش قیمت، فرصت‌های خوبی برای خرید کردن را ارائه می‌کنند. گزارش مجله فوربز نشان می‌دهد که تمایل سرمایه گذارها به بیت کوین کاهش نیافته است؛ هر چند هنوز اثر خود را روی بازار نشان نداده است.

تاریخچه مهمترین نوسانات قیمت بیت کوین

همه می‌دانند که بازار ارزهای دیجیتال از نوسانات زیادی برخوردار است. این ماجرا در تمام این ۹ سال ادامه داشته است و احتمالا تا چند سال آینده هم ادامه خواهد یافت. همین نوسانات است که توجه زیادی را از سمت سرمایه‌گذارها ایجاد کرده است؛ چرا که آن‌ها به این موقعیت به عنوان یک سرمایه‌گذاری نگاه می‌کنند.

تمایل سرمایه گذارها به بیت کوین

با این که قیمت بیت کوین در شرایط نزولی قرار دارد اما نیازی به وحشت کردن نیست. کاهش قیمت بیت کوین در نهایت، سرمایه‌گذارهای جدیدی را به خود جلب می‌کند؛ چرا که خیلی‌ها با رسیدن قیمت بیت کوین در سال گذشته به ۱۹۰۰۰ دلار فکر می‌کنند که موقعیت خوبی را از دست داده‌اند و به دنبال فرصتی هستند که دوباره وارد بازار شوند.

آیا در سال ۲۰۱۸ قیمت بیت کوین افزایش می‌یابد؟

برای عده‌ای، این که در شرایط رکورد دوباره وارد شوند، هیچ توجیهی ندارد. با نگاهی به گذشته متوجه می‌شویم که قیمت بیت کوین اغلب به شدت افت می‌کند و دوباره با رسیدن به قیمتی بالاتر، همه چیز را جبران می‌کند. اگر این الگو دوباره تکرار شود، می‌توانیم شاهد رسیدن قیمت بیت کوین به ۲۰۰۰۰ دلار در پایان امسال باشیم.

تمایل سرمایه گذارها به بیت کوین

دلیل ثابت ماندن قیمت بیت کوین بین ۸ تا ۱۰ هزار دلار چیست؟

سرمایه‌گذارها در حال بررسی فرصت‌های موجود در بازار هستند. سرمایه‌گذارهای جدید در حال جذب شدن به سمت بیت کوین هستند به این خاطر که همه بازارهای مالی و گزینه‌های سرمایه‌گذاری در شرایط رکورد به سر می‌برند. شاخص داوجونز و اس اند پی ۵۰۰ از ابتدای سال، دچار ضربه شده است و این رکود، سایر بخش‌های بازار را هم تحت تاثیر خود گذاشته است.

همچنین واضح است که دیگر بیت کوین به عنوان یک گزینه سرمایه‌گذاری خطرناک دیده نمی‌شود. در حال حاضر فشارهای زیادی برای کاهش قیمت‌ها وجود دارد اما در نهایت از بین خواهد رفت. برای مشاهده این رویداد همچنان باید منتظر ماند. بیت کوین یک ارز بسیار مقاوم است و به این زودی‌ها از بین نمی‌رود. یک شروع بد در ابتدای سال، در مقابل چشم‌انداز بزرگ‌تر چیز خاصی نیست و تمایل سرمایه گذارها به بیت کوین دوباره افزایش خواهد یافت.

اگر به سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال علاقه‌مند هستید، می‌توانید با استفاده از خدمات ارزجو جهت خرید و فروش بیت کوین و اتریوم اقدام کنید.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version