video thumb

مختصر و مفید برای ارز رمزنگاری شده بیت کوین : انشعاب ها و رقابت ها

Coinbase یک صرافی رمزارز است. coinbase (با حرف اول کوچک) فضایی است که برای مطالبه پاداش یک بلوک، در زمانی که ارز رمزنگاری شده بیت کوین

Coinbase چیز های بیشتری که در حد و اندازه خودش است، انجام می دهد

Coinbase ( منظور صرافی Coinbase است نه آن فضای ورودی) هفته ی پر مشغله ای داشته است و پشتیبانی خود را باز انشعابات ارز رمزنگاری شده

Vitalik دیگر آنقدر ها نجیب نیست

Vitalik Buterin یکی از معتدل ترین افراد در زمینه کریپتو است. او به ندرت خود را درگیر کشمکش های تویتر کرده، یا کمتر دیده شده که به همتا های خود توهین کند. این موضوع این هفته به کلی تغییر کرد، به شکلی که بنیان گذار اتریوم شخصیت مثبتی که تا کنون از او دیده شده بود را کنار گذاشت. اگر چه از این که Craig Wright را شیاد می نامید، خشنودی و رضایتی در چهره او دیده نمی شد اما با این وجود حمله هایی را به EOS و TRON هم انجام داد.

Nice Guy Vitalik No More/ Source

یک پست وبلاگ از Buterin در اول آپریل، این مطلب را گفته می شود بیست درصد از توکن های عرضه شده ارز رمزنگاری شده اتریوم از Tron دزدیده شده را مورد اشاره قرار داد و آن را یک جوک دانست که توسط عده قلیلی پخش می شود و این که در ارتباط با علاقه Justin Sun برای کپی کردن وایت پیپر ها است. Justin Sun یک نمودار را از طریق توییتر منتشر کرد و در آن توضیح داد که چرا TRON از اتریوم بهتر است. Buterin در مقابل این ساکت نماند و در جواب متقابلی که داد به شیوه ای تمسخر آمیز در مورد تمایل Sun برای دزدی صحبت کرد.

Tim Draper عقیده دارد که ارز رمزنگاری شده بیت کوین باید واحد پول ملی هند شود  

سرمایه گذار حوزه سرمایه گذاری های پرخطر و شخص مهم بازار رمزارز ها، Tim Draper همیشه در مورد بیت کوین خوش بین است. او هفته گذشته در مورد نوید بخش بودن بالاخص بیت کوین در هند اظهار نظر کرد و به Economic Times گفت: “اگر می توانستم یک ملاقات با Modi (نخست وزیر هند) داشته باشم، او را متوجه می کردم که دارد اشتباه بزرگی می کند. بیت کوین باید واحد پول ملی باشد.”

او افزود: ” اگر مقامات محلی در هند کریپتو را ممنوع کنند، شرکت های موجود به جاهای دیگری انتقال داده می شوند. حکومت لازم است تشخیص دهد که این کار نوآوری را خفه می کند و به جای آن باید بستری خلاقانه را فراهم کند که در آن ایده ها بتوانند آزمایش شده  و ارتقاء و ترویج یابند.”

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ