video thumb

خروج صرافی شناخته شده ارز های رمزنگاری شده Kraken از بازار ژاپن

به گزارش ارزجو و به نقل از خبرگزاری news.bitcoin، صرافی کراکن (Kraken) روز سه شنبه گذشته تعلیق کلیه خدمات خود برای افراد مقیم ژاپن را اعلام کرد. در این اعلامیه هنوز تاریخ دقیقی برای تعلیق مبادلات و حمایت های مالی این صرافی مشخص نشده است. آخرین مهلت تقریبی سپرده گذاری در این صرافی در اواسط ماه می و همچنین آخرین فرصت برای مبادلات در اواسط ماه ژوئن می باشد. ضمنا آخرین مهلت برای برداشت دارایی ارز های رمزنگاری شده از حساب ها پایان ماه ژوئن اعلام شده است.

در همین رابطه صرافی کراکن شرح داد:

این اقدام یک تعلیق خدمات متمرکز بوده که تنها بر افراد مقیم ژاپن تأثیر گذار است و بر تاجران مبادله گران ارز های رمزنگاری شده

صرافی ارز های رمزنگاری شده “کراکن” (Kraken) از ژاپن خارج می شود

این صرافی ادامه داد که این تصمیم شامل بررسی دقیق درآمد ها در برابر هزینه ها و منابع مورد نیاز برای ادامه خدمات خواهد بود. این صرافی همچنین متذکر شد:

تعلیق خدمات برای شهروندان مقیم ژاپن به ما امکان می دهد که به منظور بهبود دیگر مناطق جغرافیایی، تمرکز خود بر روی منابع را بهبود بخشیم.

صرافی کراکن تائید کرد که بر اساس تصمیم دادگاه، افراد مقیم ژاپن که در انتظار توزیع Mtgox می باشند، قادر خواهند بود تا منابع مالی حساب های خود در کراکن را در یک فقره پرداخت خارج کنند.

افزایش هزینه های کسب و کار در ژاپن

اکسچنج

با این حال، آژانس خدمات مالی ژاپن از زمان هک حساب های اکسچنج Coincheck، کلیه صرافی های رمزارزی را به دقت مورد بررسی قرار داده است و یک سامانه اینترنتی را برای بازرسی کلیه فروشندگان راه اندازی کرده است. در ابتدا ۱۶ فروشنده معتبر در ژاپن وجود داشتند، اما با توجه به هزینه های بالا، برخی از آن ها که تعدادشان نیز رو به افزایش است، درخواست های خود را پس گرفته اند.

فشار مطبوعات بر  Coincheck، پس از هک تاریخی NEM

کراکن هفتمین اکسچنج است که درخواست تائید خود را از آژانس خدمات مالی ژاپن پس گرفته است. دیگر صرافی های خارج شده از این آژانس صرافی های توکیو Gateway، Mr. Exchange، Raimu، Bitexpress، Bit Station، Campfire می باشد.

کراکن (Kraken) عنوان کرده است:

ما عمیقاً از این که ارتباطات طولانی مدت خود را به حالت تعلیق در می آوریم، متأسف هستیم و امیدواریم که در آینده، خدمات خود برای شهروندان مقیم ژاپن را از سر بگیریم. در حال حاضر ادامه ارائه این خدمات برای شهروندان مقیم ژاپن ناممکن می باشد. پس از آن که فرصتی برای بالا بردن سرعت رشد ما فراهم شود، ما به امکان از سر گیری خدمات خود به شهروندان مقیم ژاپنی رسیدگی خواهیم کرد.

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

e

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ