سرمایکس
video thumb

احتمال پذیرش لایت‌کوین از طرف پی پال در ۲۰۱۸

۳ دلیل احتمال پذیرش لایت‌کوین از طرف پی پال در ۲۰۱۸ : ارز های رمزپایه آمده اند که بمانند و بسیاری از سازمان های سنتی متوجه شده اند که خواه ناخواه می بایست به این واقعیت تن بدهند و به نحوی وارد دنیای پی پال

خیلی ها فکر کردند که احتمالاً پی پال با اعلام این خبر می خواهد که بیت کوین را مورد پذیرش قرار دهد. اما آیا واقعا موضوع این است؟ چرا ما فکر می کنیم که احتمال پذیرش لایت کوین (LTC) توسط پی پال بیشتر است؟

در ادامه با ارزجو همراه شوید تا این موضوع را بررسی نماییم .

اگر چه بیت کوین بزرگترین ارز رمزپایه است با این حال مشکلات خاص خود را نیز دارد که آن را در مقایسه با تعداد تراکنش های قابل انجام در پلتفرم پی پال، تبدیل به رقیبی شکست پذیر می کند. ارز رمزپایه منطقی بعد از بیت کوین که می تواند با پی پال سازگار باشد، بنا به دلایلی لایت کوین (LTC) است.

در نوشته معرفی لایت کوین، به بررسی تفاوت های و برتری هایی که این ارز رمزپایه با بیت کوین دارد، پرداخته ایم.

بررسی احتمال پذیرش لایت کوین (LTC) توسط پی پال PayPal

اول از هر چیز، در بین ارز های رمزپایه، لایت کوین یکی از معدود ارز هایی است که کارمزد تراکنش بسیار پایینی دارد و همچنین از نظر امنیت شباهت زیادی به بیت کوین دارد. قابلیت ارسال ارز رمزپایه با قیمت مناسب و سریع با مدل کاری پی پال کاملا مطابقت دارد. این اولین دلیلی است که احتمال پذیرش لایت کوین (LTC) توسط پی پال را بالا می برد.

دوم این که، پی پال فشاری رقابتی را از سوی شرکت های ارز های رمزپایه مانند Coinbase به خود می بینید و از این نظر احتمالا برای پیش گرفتن در این رقابت به دنبال ارز رمزپایه ای خواهد بود. ماه پیش، Coinbase اعلام کرد که قرار است Coinbase commerce، که پلتفرمی با شیوه کاری مشابه پی پال است، را راه اندازی کند. برای برنده شدن در این رقابت، پی پال باید از ارز رمزپایه ای استفاده کند که ایمن است، تراکنش ها را سریع انجام می دهد و کارمزد آن نیز کم است.

قطعاً بیت کوین تمام این سه قابلیت را ندارد و به همین دلیل است که لایت کوین جایگزین بهتری به حساب می آید. لایت کوین نه تنها در مقایسه بر اساس این سه معیار بهترین امتیاز را می گیرد، بلکه ارز رمزپایه شناخته شده ای است که حجم معاملات آن بالاست. این ها مزایایی است که اگر در کنار خدمات و قابلیت های پی پال قرار بگیرد، می تواند این کمپانی را در دنیای ارز های رمزپایه نیز به شکل قابل ملاحظه ای برتری دهد.

همچنین احتمال این وجود دارد که پی پال به جای استفاده از تنها یک ارز رمزپایه، به دنبال چند مورد از محبوب ترین آن ها باشد. اگر این احتمال به واقعیت تبدیل شود، قطعا باز هم لایت کوین (LTC) یکی از این ارز ها خواهد بود.

ارز رمزپایه لایت کوین در بین ۵ ارز برتر از نظر وبسایت Coinmarketcap و Coinbase که بزرگترین صرافی در آمریکاست، جای دارد. از آن جایی که این ارز توسط پذیرندگان آزمایش شده و تایید شده که موثر است، احتمال پی پال به دنبال آن و نه ارز هایی مانند بیت کوین و اتریوم خواهد بود.

در این لحظه فقط می توانیم بشینیم و تماشا کنیم چرا که فعلا فقط می شود و حدس و گمان داشت. با این حال باید بدانید که احتمال وقوع چنین اتفاقی زیاد است و شروع سرمایه گذاری و خرید لایت کوین پیش از این که این معامله رخ دهد و قیمت LTC سر به فلک بکشد، هوشمندانه است

از طرفی، احتمال این هم وجود دارد که کارت اعتباری Litepay مربوط به لایت کوین تا یک سال آینده پس از تاخیری که در آن به وجود آمد، عرضه شود. بنابراین آینده لایت کوین درخشان به نظر می رسد.


 

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version