یک میلیارد بیبی دوج هدیه
video thumb

اتمام رویداد عرضه توکن (ALAX TGE)

هنگ کنگ، ۲۵ آوریل ۲۰۱۸؛  از سه شنبه، ۱۷ آوریل تا دوشنبه، ۲۳ آوریل، رویداد عرضه توکن (ALAX TGE) با هدف به هیجان در آوردن دنیای بلاکچین

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن ALX به رویداد ALAC TGE اختصاص داده شده بود. همانطور که در مقاله اصلی(White paper) اشاره شده است، هیچ توکنی سوزانده نمی شود و تمامی توکن ها بین شرکت کنندگان به نسبت حضور در رویداد، به صورت عادلانه تقسیم می گردد. بر اساس نتایج، هر شرکت کننده واجد شرایط دریافت ۱۰% پاداش می باشد و کسانی که با سکه های DCT مشارکت می کنند،  ۱۰%  پاداش اضافی دریافت می کنند.

اتمام رویداد عرضه توکن (ALAX TGE) و جزییات مبالغ جمع آوری شده

در کل ALAX

توکن ALX با اکسچنج QRYPTOS شروع کرده و در اکسچنج های مختلفی تبادل خواهد شد، از جمله YoBit، CREX24 و Coinbene. این تیم برای در حال جمع آوری داده های TGE جهت توزیع توکن ها در زمان مقرر می باشد. هنگامی که توکن ها در اکسچنج ها قرار گرفتند، آنها قابل معامله هستند و بعد از آن می توان از آنها برای دریافت توکن های ALA در فروشگاه App ALAX با پاداش ۲۰٪ استفاده کرد! هدف پروژه  تبادل توکن های ALA / ALX به هم، که در ویدیو توضیح ALAX شرح داده شده است.

“ما از هر یک از حمایت کنندگان سپاسگزاریم، که ما را تشویق کردند و به ما کمک کردند تا TGE را به اتمام برسانیم.

تیم ALAX برای رسیدن به اهدافی که دارد سخت تلاش می کند  تا اطمینان حاصل نماید که بودجه های مورد استفاده در بهترین حالت ممکن صرف شود تا  فروشگاهی داشته باشیم که همه به آن افتخار می کنند. ” کالوین فنگ، بنیانگذار ALAX

ALAX همچنین MVP را برای برنامه فروشگاه خود منتشر کرده است که ویژگی های پایه ای آن را نشان می دهد. نسخه نهایی وعده بسیاری از ویژگی های دیگر که در حال حاضر در مرحله توسعه هستند را می دهد.

“سال ۲۰۱۸ برای ما بسیار مهم است و کارهای زیادی در پیش داریم. در طول تابستان ما شبکه تستی ALAX را راه اندازی خواهیم کرد که با راه اندازی شبکه اصلی و فروشگاه Beta همراه خواهد بود. ما امیدواریم تا پایان سال همه چیز را تست کرده باشیم،  و برآورد می کنیم که محصول نهایی که فروشگاه ALAX است، تا پایان سه ماهه اول سال ۲۰۱۹  به طور کامل عملیاتی و راه اندازی می گردد. ” بخشی از توضیحات فنگ.

درباره ALAX

ALAX، یک پلتفرم مخصوص بازی بر روی تلفن های همراه که بر پایه تکنولوژی زنجیره بلاک هاست, به گونه ای طراحی شده تا دنیای بازی ها را متحول کند. این پروژه حاصل همکاری DECENT (شرکت فعال در زمینه تکنولوژی زنجیره بلاک ها) وDragonfly (پلتفرم مخصوص بازی) است که هدف آن ایجاد یک پلتفرم برای تولید کنندگان محتوا و بازی کنندگان حرفه ایست، که مشتریانی که دسترسی به سرویس های بانکی در بازار های نو ظهور نیز ندارند از این دسته اند. این همکاری به این معنی است که تکنولوژی اختصاصیDECENT این پتانسیل را دارد که توسط ١٠٠ میلیون کاربر فعال Dragonfly مورد استفاده قرار بگیرد.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ