video thumb

قیمت اتریوم تا آخر سال به ۱۵۰۰۰ دلار می‌رسد

«الکس اوهانیان» موسس وبسایت ردیت (reddit) باور دارد که امسال بیت کوین شاهد رشد قیمت خواهد بود اما معتقد است قیمت اتریوم

توسعه اپلیکیشن‌ها باعث افزایش قیمت اتریوم تا آخر سال می شود

تفاوت این ۲ ارز دیجیتال در نظر «اوهانیان» این است که افراد از شبکه اتریوم برای توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز استفاده می‌کنند. او معتقد است که بیت کوین نقش خود را به عنوان ابزاری برای حفظ ارزش نگه می‌دارد اما اتریوم بعد از استفاده از نسخه سوم وب است که قدرت خود را نشان می‌دهد. وقتی از او در مورد آینده قیمت بیت کوین سوال شد او پاسخ داد:

قیمتش سر به فلک خواهد کشید. من هنوز مقداری بیت کوین نگهداری می‌کنم و تصور عموم این است که به عنوان ابزاری برای حفظ ارزش مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در مورد اتریوم هم خوش بین هستم چرا که افراد روی آن اپلیکیشن‌های خود را می‌سازند.

او در مورد توسعه بلاک چین هم اظهار نظرهای جالبی داشت. او معتقد است تغییری در نوع طرفداران ارزهای دیجیتال صورت گرفته است. در ابتدا بیشتر افرادی که سابقه مهندسی داشتند به این موضوع علاقه‌مند بودند اما حالا افرادی که تجربه ساخت محصول و کسب و کار دارند هم وارد این حوزه شده‌اند. او می‌گوید:

این فناوری تا زمانی که توسط همه مورد استفاده قرار نگیرد، دنیا را تغییر نمی‌دهد.

قیمت اتریوم

او همچنین در مورد شرکت‌هایی که در آن‌ها سرمایه‌گذاری می‌کند هم اظهار نظر کرد. همچنین به موضوع نظارت‌ها در فضای ارزهای دیجیتال هم اشاره کرد. او می‌افزاید:

کلاهبرداری‌هایی که در این فضا وجود دارد منزجرکننده هستند و نوآوری‌های این عرصه را زیر سوال می‌برند. این افراد باید مجازات شوند تا جلوی این رسوایی‌ها گرفته شود.

اوهانیان اوایل امسال وبسایت ردیت را ترک کرد تا بیشتر روی سرمایه‌گذاری‌هایش در استارتاپ‌های فناوری به خصوص پروژه‌های بلاک چین تمرکز داشته باشد. البته او همچنان به ردیت هم توجه دارد تا از روندهای روز مطلع باشد. او می‌گوید توجه به ردیت بود که باعث شد تا روی صرافی Coinbase سرمایه‌‌گذاری کند. موسس ردیت تنها فردی نیست که در مورد آینده اتریوم خوش بین است. ماه گذشته، مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری deVere گفت که توکن‌های قراردادهای هوشمند اتریوم تا پایان سال ۲۵۰۰ دلار ارزش خواهند داشت.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ