video thumb

آلاکس (ALAX) توزیع توکن های فروخته شده در رویداد TGE را به شرکت کنندگان آغاز کرد

آلاکس (ALAX

آلاکس قصد دارد هوای تازه ای به صنعت بازی در دنیار بدمد. هدف این است که توسعه و پشتبانی پلتفرم توزیع بازی های روی موبایل در بازارهای نوظهور صورت پذیرد.

به گزارش ارزجو و به نقل از medium.com دست اندر کاران این پروژه اعلام کردند:

فرایند توزیع توکن های ALX توسط ALAX که در رویداد TGE فروخته شده است

ما مرحله TGE را با موفقیت پشت سر گذاشته و اکنون زمان آن است که توکن های خود را در دنیا توزیع کنیم. در روزهای آینده به والت های خود نگاهی داشته باشید، آلاکس در صدد تولید و توزیع توکن هاست.

اگر به خاطر آورید هیچ توکنی سوزانده نخواهد شد، که به معنی آن است که تمام ۳۰۰ میلیون توکن ALX توزیع می­ گردد. توکن ها به تناسب و متناوبا میان مشارکت کنندگان توزیع خواهد شد. سهم محاسبه شده ۳٫۷۵۳۶ است، پس شگفت زده نشوید از اینکه تعداد بیشتری از مقدار توکن خریداری شده دریافت کنید.

همچنین ما یک راهنما برای دریافت توکن های خریداری  شده در والت MyEtherWallet در اینجا آماده کرده ایم. اگر دستورالعمل را گام به گام دنبال کنید، در دریافت توکن های مشکلی نخواهید داشت.

آموزش گام به گام دریافت توکن های ALX در کیف پول MyEtherWallet

alax8 body2 توزیع توکن های فروخته شده رویداد TGE توسط ALAX به مشارکت کنندگان
How to receive ALX tokens in MyEtherWallet
  1. وارد آدرس زیر شوید. اگر تاکنون این والت را نداشته اید، باید ابتدا یک والت برای خود بسازید.

 https://www.myetherwallet.com/#view-wallet-info

  1. وارد والت خود شوید.
  2. روی “Add Custom Token” در منوی سمت راست کلیک کنید.
  1. مقادیر زیر را دقیقا وارد کنید:

Address:

 ۰x49b127bc33ce7e1586ec28cec6a65b112596c822

Symbol: ALX

Decimal: ۱۸

  1. روی “Save” کلیک کنید.
  2. اکنون باید توکن جدید خود را در قسمت موجودی نوار کناری ببینید.

امیدواریم با این دستورالعمل همه شما بتوانید به سادگی توکن های خود را در کیف پولتان داشته باشید. اگر به هر دلیلی مشکلی پیش آمد، محتمل ترین دلیل آن است که شما مرحله شناخت مشتری (KYC) را طی نکرده اید.

تا زمانی که تایید مرحله KYC انجام نشده باشد، ما نمی­ توانیم برای شما توکنی ارسال نماییم. برای این کار باید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://alax.shuftipro.com

اگر در این فرایند با هر مشکلی مواجه شدید، ادمین های ما @pilzik و @HHasskoo در گروه تلگرامی ما آماده راهنمایی شما هستند. همچنین می­ توانید با آدرس [email protected] با ما در تماس باشید.

اطمینان از توکن های توزیع شده

قرارداد هوشمند توکن های ما توسط Cryptudos صحت سنجی و تایید شده است. این شرکت مشاور، توسعه دهنده و همچنین ارزیاب قرارداد های هوشمند است. این شرکت این قرارداد ها را روی رکورد های غیر قابل تغییر در بلاکچین نگهداری می­ کند. شما می ­توانید رای این شرکت را در اینجا ببنید.

آلاکس

بسیار هیجان زده هستیم که ما و شما به این مرحله رسیده ایم. برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی ما و یا خبرنامه ما ملحق شوید. برای به روز ترین اخبار، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ