سرمایکس
sarmayex Coin icon

استیکینگ سرمایکس راه‌اندازی شد

sarmayex Coin icon اطلاعات بیشتر
video thumb

تغییر شرایط استفاده از خدمات اکسچنج Localbitcoins

به گزارش ارزجو به نقل از بیت کوین نیوز، اخیراً معامله گرانی که حجم قابل توجهی از رمزارز ها را با استفاده از پلتفرم نظیر به نظیر Localbitcoins مبادله می کنند، هشداری مبنی بر به روز رسانی هویت خود قبل از تکمیل عملیات تریدینگ دریافت کرده اند. به نظر می رسد شرکت Localbitcoins توافق نامه شرایط استفاده از خدمات خود را به روز رسانی نموده و چند دستورالعمل جدید در مورد تایید هویت و حفظ اطلاعات را در آن گنجانده است.

تغییر شرایط استفاده از خدمات اکسچنج Localbitcoins
تغییر شرایط استفاده از خدمات اکسچنج Localbitcoins

تغییر شرایط استفاده از خدمات Localbitcoins با محوریت تأیید هویت و سیاست های حریم خصوصی سازمان

Localbitcoins یک تریدینگ

کاربران می توانند به صورت داوطلبانه شناسه خود را آپلود نموده و با اثبات خود به عنوان یک فرد حقیقی، اعتماد بیشتری در فرآیند تریدینگ ایجاد نمایند. این شرکت اخیراً از کاربرانی که حجم قابل توجهی از بیت کوین را در سال جاری مبادله کرده اند درخواست کرده است تا برای ادامه ی استفاده از این پلتفرم نسبت به آپلود شناسه خود اقدام کنند.

در حال حاضر، این کسب و کار شرایط استفاده از خدمات خود را به روز رسانی کرده است. Localbitcoins انطباق با مقررات اتحادیه اروپا به ویژه مقررات عمومی محافظت از داده (General Data Protection Regulation) را دلیل اصلی تغییر شرایط استفاده از خدمات خود عنوان کرده است.

تغییراتِ در نظر گرفته شده و اعلام ناگهانی آن در ماه جاری موجب تعجب علاقه مندان رمزارز ها است چرا که یکی از مهم ترین اهداف مقررات عمومی محافظت از داده اتحادیه اروپا، ایجاد محدودیت در جمع آوری داده های کاربران و حفظ مالکیت کاربران بر حقوق هویتی آنلاین آنها بوده است. شرایط جدید استفاده از خدمات Localbitcoins، الزامات شناسایی هویت کاربران را به صورت دقیق مشخص نموده است.

نیاز به تأیید شناسه سریع در موقعیت های خاص

Localbitcoins اعلام کرده است که این شرکت همچنان تأیید شناسه (ID) را به عنوان یک روش اجباری برای کاربران اجرا نمی کند ولی ممکن است موقعیت هایی وجود داشته باشد که کاربران نیاز به ارائه شناسه داشته باشند.

این شرکت در وب سایت خود اعلام کرده است: “ما از تمامی کاربران نمی خواهیم که شناسه هویتی خود را تأیید نمایند ولی موقعیت هایی وجود دارد که ممکن است از شما خواسته شود تا شناسه هویتی خود را به منظور بررسی در اختیار ما قرار دهید.”

این شرکت ممکن است در موقعیت هایی مانند تریدینگِ بیش از حدِ تعیین شده، تبلیغات، هک حساب کاربری، انجام تحقیقات در مورد تقلب و بازیابی حساب کاربری، از کاربران درخواست نماید تا شناسه کاربری خود را در اختیار این شرکت قرار دهند.

در وب سایت این شرکت آمده است: “بالا ترین اولویت ما این است که اطمینان حاصل کنیم Localbitcoins یک بازار بیت کوین امن و بی خطر است و هیچ کس نمی تواند از سرویس ما برای پول شویی و دیگر فعالیت های غیر قانونی استفاده نماید.”

بیشترین تقلب در Localbitcoins از جانب کاربرانی است که قصد پول شویی

تلاش ها برای ایجاد اکسچنج غیر متمرکز برای رمزارز ها ادامه دارد

Localbitcoins اعلام کرده است که با توجه به حفظ داده های کاربر و سیاست حفظ حریم خصوصی سازمان، مجبور شده است تا کلیه ی سیاست های خود را بازنویسی کند. بسیاری از علاقه مندان بیت کوین پس از اطلاع از آخرین بیانیه Localbitcoins و چگونگی اجرایی شدن شرایط استفاده از خدمات (ToS) در ۲۵ ماه مه بار دیگر صحبت‌ هایی را در مورد پلتفرم هایی مانند Shapeshift و اکسچنج های غیر متمرکز مانند Barterdex و Bisq مطرح کرده اند.

اکثر طرفداران رمزارز درک کرده اند که فرآیند تبادل ارز های رایج (fiat) مشکل اصلی Localbitcoins است، در حالی که چنین مشکلی برای Shapeshift قابل تصور نیست.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version